Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Malo mi ze razjeda zivce

Malo mi ze razjeda zivce

Pozdravljeni,
bom kar nacela s temo. Studiram v Ljubljani in cez teden zivim v stanovanjskem bloku. Stanovanje je v desetem nadstropju. V istem nadstropju imam prav prijetne sosede, vse stima. Smesna scena je pa ta, da v trinajstem nadstropju zivi druzina z dvema malima punckama, ki sta hujsi kot podivjana zivina. Dereta se ko jesiharja, kar naenkrst zacneta in ne utihneta tudi po celo uro in pol, vcasih dlje. Hvala bogu sem vsaj cez dan na faksu, ampak ko pridem zvecer domov in bi rada malo oddiha se zacne to dretje. Enkrat sem se peljala z njimi v dvigalu in sta zaceli kricati in jokati, ker sta morali iti prej iz neke rojstnodnevne zabave… potem sta pa se skakali, da sem mislila, da se bomo skolapsirali z dvigalom… V glavnem, hvalabogu grem vsaj cez vikend domov. Ampak ker studiram glasbo, tudi studiram in ustvarjam na vecere v stanovanju. Te izpadi me blazno zmotijo. Vem, da gre tudi moje vadenje kdaj komu na zivce ampak tega vsaj ne delam ob enajstih ponoci.
Nasplosno nisem tip zenske, ki bi marala otroke in jih tudi ne nameravam imeti. Prevec slabih izkusenj z njimi… niso zame. Ne vem, kako naj jih prosim, da bi bili bolj obzirni, ker sta trmasti in enostavno je verjetno del njune osebnosti, da sta nadlezni. Drugi sosedje ne vem kako se ozirajo na to, nikoli se nismo o tem pogovarjali…
lep vecer

New Report

Close