Najdi forum

Zalotila hčero seks

Pozdravljeni vsi skupaj
Ali se vam je že zgodilo, da ste zalotili svojega otroka pri spolnem odnosu, mastrubiranju ali čem podobnem? Kako ste odreagirali, kako so oni?

Namreč včeraj je pri hčeri prespal fant, in seveda ju je bilo slišati kako se imata fajn. Nimam nič proti, vem da hčera uporablja zaščito in ji zaupam, ampak vseeno mi je bilo malo “smešno” oziroma ne vem kako naj se izrazim
Vaše izkušnje, komentarji?

Torej si ju samo slišala in ne zares zalotila. Povej ji na samem in v mirnem tonu, naj bosta v bodoče tišja, diskretnejša pri teh stvareh.

Očitno pa ne veš, kaj pomeni nekoga zalotiti sredi akcije. Jaz sem kot nekajletni otrok svojo mamo večkrat zalotil. Najbrž se je vsakemu staršu zgodilo, da ga je otrok zalotil. Toda pričakuje se da bo to potem šola za starše in bo v bodoče posteljne aktivnosti izvajal tako, da ju otrok ne bo mogel zalotiti. In namesto da bi naslednjič zaklenila spalnico, sem jo kmalu spet zalotil. Pa tretjič, četrtič itd.

Sicer nimam hcere, imam pa sina, ki sem ga zalotila pri seksu s punco. Malo nam je bilo vsem nerodno in se nekaj časa nismo pogovarjali, ampak potem je pa nekako steklo. Nekajkrat pa je bilo tamaladva tudi slisat iz sobe, sploh punco njegovo, ampak kaj moremo. Naj se imajo fajn dokler so mladi.
Nikoli pa mu nisem dajala kakšnih pripomb ali cesa podobnega, naj uziva, pameten je pa tudi dovolj.

nova
Uredništvo priporoča

Si pa prav cakal na akcijo, kaj?

Amm meni osebno to ni nic kaj takega ker sem osebno sama ucila mojo hčerko kako masturbirati in predvcerajsnem je dobila prvi orgazem.

New Report

Close