Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kako pripraviti nepozaben rojstni dan?

Kako pripraviti nepozaben rojstni dan?

Moja hčerka bo kmalu dopolnila 10 let.Rada bi ji pripravila nekaj nepozabnega,nekaj doma in zunaj in nekaj časa tudi v hiši.Imate morda kakšne nasvete in ideje,za igre ki bi njej in sošolcem pripravila? Hvala za odgovore že vnaprej .

Lep pozdrav

Pozdravljeni,

vidim, da še nimate odgovorov, pa vam pišem! Moja hči je sicer precej mlajša kot vaša in se je šele letos prvič srečala z organiziranimi rojstnimi dnevi v družbi prijateljčkov – prej smo bili vedno bolj v družinskem krogu, letos pa je začela hoditi v vrtec in je bila povabljena na kar nekaj rojstnih dni, svojega pa še ni praznovala, ker je avgustovsko dete. Skratka, najuspešnejši rojstni dnevi so bili tisti, kjer so starši kar svoje mulčke vprašali, kaj bi radi počeli; pri štiriletnikih je to sicer včasih malo težko, ker jim je pogosto vseeno, si pa predstavljam, da desetletnica že kar vé, kaj bi ji bilo v veselje. Če pripravljate rojstni dan zato, da se bo ona imela lepo, potem je dobro vedeti, da “nepozaben” rojstni dan zanjo mogoče ne pomeni čisto istega kot za vas. Jaz sem recimo lani hčerki pripravila mavrično torto, ki sem jo potem v veliki večini (psssst …) sama pojedla, ker je bila njej vizualno sicer zelo všeč, po okusu pa nikakor. Vprašajte jo, kako si je zamislila rojstni dan, koga bi rada povabila in kaj bi rada doživela, pa boste mogoče kar presenečeni, kako do potankosti ona to že sama ve 😉
Sicer pa – ne vem, kakšen proračun ste nameravali nameniti praznovanju njenega rojstnega dne in od kod ste, ampak ljubljanski muzeji, recimo (mislim, da skoraj vsi) v takšni ali drugačni obliki organizirajo rojstne dneve, na katere se je potem potrebno samo “namalati”, za vse ostalo pa poskrbijo animatorji in organizatorji.
Vem, da mogoče nisem pomagala prav veliko, mogoče sem vam pa dala kakšno idejo ali dve, ki bosta potem rodili kakšne nove domislice z vaše strani.
V vsakem primeru pa vam želim, da se imate lepo 🙂 pa seveda, vse najboljše vaši hčerki!

Hvala vam…Nekaj sem že vprašala svojo hčerko,kaj si želi in potem zdaj že vem veliko

In še enkrat hvala vam!
Lep pozdrav

New Report

Close