Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Pomagajte tiste z malimi otroki

Pomagajte tiste z malimi otroki

Na hitro nekaj kupujem od doma za darilo pa ne vem katero stevilko moram vzet za otroka dtarega leto in pol.vem da je za eno leto st.80.kaj pa leto in pol?zelim da bi mu bilo ravno zdaj prav.je pa bolj droben
Hvala

Za poletne stvari ni tak problem, če je malo večje, ker so itak kratki rokavi in hlače/krila.
Jaz bi vzela 98.

86, 98 je za 3 leta

nova
Uredništvo priporoča

Številka 80 je načeloma za 12m, 86 za 18m in 92 za 24m. So pa to okvirne velikosti, ker med leto in pol starimi otroki jih je kar nekaj, ki še vedno nosijo številko 80 in tudi kar nekaj, ki nosijo 92. Poleg tega pa ima vsak proizvajalec svoje številke. Najbolje, da vprašaš starše otroka, katero številko nosi. Jaz bi za leto in pol starega otroka za darilo kupila številko 86. Pri poletni garderobi tako ali tako ni panike, ker otrok brez težav nosi tudi eno številko manjšo oz. večko garderobo, ker se pri kratkih rokavih in kratkih hlačah ne pozna tako zelo.

Hvala lepa 😊🍀

Hahaha … optimist si, da večjega ni.
A veš … moja hči še pri 2,5 letih nosi 86. Hkrati pa njen prijateljček, ki je leto in pol mlajši od nje, tudi nosi 86, ali celo 92.

A ni najlažje vprašat mamice (očki so ponavadi bolj levi za take zadeve, se pa najde kak svetla izjema).

Jst bi kupila 80, ker je bolj droben.

ta hip (št. 80) že ima verjetn vsega dovolj, zato malce večjo (s tem boš mami kaj prihranila)

New Report

Close