Najdi forum

pomagajte!!

stara sem 29 let in živim z možem in mojima otrokoma oba sta fanta stara 7 in 12 let
Doma se ne skrivamo drug pred drugim hodimo pa tudi na fkk plažo…
včeraj sem se kopala v banji in sem si brila vagino in sem opazila sina ki se je tuširal in me je gledal naravnost v vagino in se samozadovoljeval ko sem ga videla ko se samozadovoljuje se videla da ima zelo velikega “lulčka”(okrog 14-15 cm) zanima me kaj naj mu rečem kako naj se z njim pogovorim. oooo groza!!
zanima me tudi ce je tako velik penis normalen za 12 letnika
in prosim ce lahko napisete ce se je pri vam isto zgodlo…?

Ni mi jasno zakaj tak naslov. Kaj naj ti pomagamo? Ob čem takem prebranem jaz rečem – “sto ludi, sto čudi”… V redu če nimate zavor in se en tušira medtem ko se drugi (ti) kopa(š). Ampak to, da si takrat vpričo sina briješ spodaj, je pa zame že perverznost in potem se čudiš, če si ga on pod tušem meče na roke? A si se želela pohvaliti kako velikega že ima pri teh letih?? Ali pa provociraš ker imaš premalo dela? Kakorkoli že… če bi se ti tuširala ali kopala in bi prišel v kopalnico na WC tvoj mož ali pa bi se istočasno tuširala hčerka, v redu, tako pa ste očitno čisto brez zavor. In kaj bi se sedaj rada pogovorila s sinom? Da ni normalno da se samozadovoljuje pod tušem medtem ko si ti v banji briješ spodaj? Enostavno mu povej, da se odslej ne bo tuširal takrat ko se boš ti kopala. Se mi pa čudno zdi, da če imate take odprte razmere doma, da se je potem problem o tem pogovarjati. Obstajajo določene meje pri vseh stvareh. In ne misli, da se pri nas doma zaklepamo v kopalnico. Ker imamo v obeh kopalnicah tudi WC, lahko med tuširanjem enega, drug mirno gre na WC ali kaj iskat v kopalnico. Kaj pa tvoj mož poreče na vse skupaj? Če je tvoj sin dvanajstletnik, si ga imela pri sedemnajstih in to pomeni, da je tudi on hiter pri dozorevanju… Drugače pa ima vsaka intima svoje meje in čisto od vas je odvisno, kje jo postavite.

Brila si svoje mednožje, ne vagine. Vagina ali nožnica je tisti cevast notranji (!) neporaščen (!) organ, po katerem pridejo otroci na svet.

O mejah intime, (ne)zadržanosti in možni provokaciji pa se strinjam z jerca40.

nova
Uredništvo priporoča

Hahaha, to je pa za crknit smesno. Eni ste res odbiti!

Hm, če tako pomislim, je ta tema po moje izmišljena… ker menda vsaka ženska zase ve, kje ima vagino. Ali? Razen če je res pri 16ih zanosila in ni več hodila v šolo, pa pač še niso prišli pri biologiji do človeka. 🙂 Ali pa pač za ta predel uporabljajo malo bolj vulgarne izraze, na forumu pa je uporabila bolj fine, pa je malo zgrešila, kateri del je kaj, hihi…

Ostalo pa, najbrž niste opazili, da je sin že zrastel… potem pa ni več malček, kaj? In je treba kako stvar spremeniti. Midva sva včasih tudi seksala pri odprtih vratih na spalnici, sedaj pa več ne gre, ko se hudičeki mali po tihem priplazita… prej je odprl oči in je bilo klicanje, mamiiiiiiiii, mamiiiiiii… zdaj pa tiho in pride kot duhec v spalnico gledat, kaj dogaja.

New Report

Close