Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Nespuščeno modo otroka

Nespuščeno modo otroka

Pozdravljeni!

Sin je star 20 mesecev in ima nespuščeno modo v trebušni votlini. Sedaj je prišla nova pediatrinja, ki je zagnala paniko, prejšnjo pa sva opozarjala in je pravila da je še čas.
Dobila sva hitro napotnico, vendar pa je zadeva takšna, da so vseeno dolge čakalne dobe,..

Zanima me ali ali je kje možno opraviti samoplačniški pregled otroka in kako je potem v primeru, da bo potreben kirurški poseg? Lahko gre na zavarovalnico, ali je potem vse samoplačniško (če je samoplačniški že prvi pregled)? Kako je potem s čakanjem na poseg, je hitreje, če počakamo na pregled v bolnišnici in nas potem napotijo na poseg?

Ali imate kakšne izkušnje s tem?

Lepo prosim za odgovor

Brez nepotrebne panike. Iz osebne izkušnje ti lahko povem da moj pediater tega ni opazil in sem bil na operaciji pri 9 letih (!). Danes je modo sicer manjše na velikost, vendar je vse v redu. Imam 3 otroke in ni bilo problema z zanositvijo (ne pri meni, ne pri partnerki). Star sem pa 31.

Pozdravljena!
Brez panike, važno je da veš da ni modo na svojem mestu. Moj mali je imel poseg
2016 nov. , in je star 3 leta .Zadeva je šla lepo po postopku in je šlo vse hitro.
Poseg je bil opravljen v SBJ in je bil zjutraj tam zvečer pa doma. Skratka samo mirno!

New Report

Close