Najdi forum

Dojenček praska

Pozdravljeni,

Sem mami 5m starega sina z enim problemom, ki upam da kmalu mine.
Moj otrok namreč zelo praska. Mene seveda najbolj in sedaj tudi moža konkretno zagrabi. Seveda ima nohtke urejene, vendar s tistimi finimi prstki še vend uspe zelo hudo popraskati in konkretno prijeti. Med dojenjem praska/prijemlje kar ima na dosegu, med nošenjem, …
Se je že kdo srečal s podobnim problemom?

Mu prigovarjam da to boli in daje treba božati in biti nežen, ampak ne vem kdaj bo to uzavestil :-).

Hvala za odgovore.

A za rokavičke za dojenčke, še nisi slišala?

Po 230 ogledih v 4 dneh dobim sarkastičen in neuporaben nasvet! Hvala, bom potrpela in bo minilo.

nova
Uredništvo priporoča

Po 230 ogledih v 4 dneh dobim sarkastičen in neuporaben nasvet! Hvala, bom potrpela in bo minilo.[/quote]

Nasvet, ni neuporaben. V otroški trgovini, se kupijo take tenke rokavičke za dojenčke.

Imam enak problem! Po rokah in prsih sem tako popraskana, kot da bi imela mačko doma. Če pa ji nataknem rokavicke, zacne jokati. Verjamem, da je to faza, ko se nimajo dojencki obcutka kako mocno stisnejo.

Lp Andreja

Spet jaz. V tolažbo na zgornjo objavo naj vam povem da mine to obdobje. Moj sin že kakšen mesec ne grabi in ne praska več (jutri bo star 7m). Sem bila cela popraskana- roke, prsa, obraz. Vse kar je dosegel.

Kot so že drugi uporabniki povedali se kupijo rokavičke za dojenčke, ki pomagajo da dojenček ne popraska predvsem sebe in tudi drugih 😉

- - - - - - - - - - - - [url]https://prvipaketek.si/verzi-in-cestitke-ob-rojstvu/[/url] -->> Čudoviti verzi ob rojstvu otroka ;)

New Report

Close