Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Tisti ki veliki otroci spijo zraven vas, kdaj pa seksate?

Tisti ki veliki otroci spijo zraven vas, kdaj pa seksate?

Tisti, ki imate še velike otroke zraven v postelji kdaj in kolikorat seksate? Nimam še otrok, če bodo bodo,ampak bo samo en. Pa bi kar zdaj vprašala kako otroku na lep način povedat ali ga navadit,da bo spal v svoji sobi? Kot dojenček še mora biti zravencv svoji posteljici, ampak velik otrok..??? Mislim, da se niti ne zavedate kolikokrat več bi seksali, če bi imeli intimo in mir v postelji? Saj tudi če misliš,da si preutrujen za seks, se začneš malo stiskat in lupčkat pa te takoj prime za seks. Ali sem jaz čudna, ker sem res rada vedno naga z partnerjem v postelji? Da bi pa otrok spal z nagima staršema pa mi je res mimo. Saj nimam nič proti, ste verjetno zelo dobre mame, ampak včasih se več ne čudim,da je toliko varanja. Saj seks je polek hrane,vode in zraka ena osnovnih potreb. Poznam nekaj ljudi, ki ne vem če sploh kaj seksajo pa so vsi čist zagrenjeni.

ni postelja edini kotiček za sex.

Ti samo počakaj, se bodo usuli odgovori v stilu – a vi znate samo v postelji seksat? ali pa -saj nismo živali, seks ni vse, če pa ne more par let počakat, pol pa tud … ipd. ne zavedajo pa se, kako patetično se to bere.
Sicer se ziher najdejo tud perle, ki seksajo vpričo otrok, drugače pa … seksa pri takih bolj kot ne ni al pa parkrat na leto, pa še to prvič po porodu kakšno leto ali dve, en prej.

nova
Uredništvo priporoča

Ti samo lepo počakaj na svojega otročka, pa ti bodo stvari jasne.

Mimogrede, a misliš, da zraven “malega” otroka pa se seksa – da so problem samo starejši otroci?

Ne, postelja res ni edini kotiček za seks, ampak se da še kje drugje. Samo tisto, kje drugje, je hiter f*k, spraznjenje na hitro. Kar seveda tudi paše in ni s tem nič narobe. Je pa žalostno, če je v neki zvezi le to.
Intimno, počasno ljubljenje, ki se začne z masažo in počasi nadaljuje, se pa ponavadi dogaja v postelji, kjer imaš mir, čas in udobje.
In mone kot kaže, po porodih na to pozabite in same sebe tolažite, da ste dobre žene in partnerke, ker enkrat tedensko na hitro v kopalnici spustite trenirko “no daj na hitro, predno mali opazi da naju ni”. Kar je pa tragikomično pa je, da ob tem še mislite, kako ste napredne, brez predsodkov, odprte in kako uslugo s tem delate partnerju.

Točno tako. Imam čustva in potrebe, nisem lutka za seks.. In ja najlepše se seksa v postelji, kjer si lahko počasen in strasten. Na mizi to ne gre. Starši rabijo mir zase.

ljubim.poletje kako mi bodo potem stvari jasne? Da mi bo normalno, da otrok do ne vem katerega leta spi zraven v postelji, meni bo glavno pranje ruh in kuhanje? To zna vsak, če ni nekdo z tem fila ego pa je res na dnu z samozavestjo. Želim si veliko več od tega..

Uh, realno. Žalostno realno.
Se moram kar strinjat s tem zapisom.

potem je pa jok in stok, ko si moški najde ljubico…

Točno tako. Imam čustva in potrebe, nisem lutka za seks.. In ja najlepše se seksa v postelji, kjer si lahko počasen in strasten. Na mizi to ne gre. Starši rabijo mir zase.

ljubim.poletje kako mi bodo potem stvari jasne? Da mi bo normalno, da otrok do ne vem katerega leta spi zraven v postelji, meni bo glavno pranje ruh in kuhanje? To zna vsak, če ni nekdo z tem fila ego pa je res na dnu z samozavestjo. Želim si veliko več od tega..[/quote]

Saj otrok je veliko več od tega.
Če ti ni jasno, da ob otroku svoje potrebe za nekaj časa daš na drugi tir oziroma morajo včasih malo počakati, potem raje ne imej otrok. Itak ti bo libido že po začetni zaljubljenosti malo upadel, ko bo otrok, bo pa spolne energije še nekoliko manj. Če bo enakovredno sodeloval še srečni očka, tudi njemu libido ne bo nagajal. In bosta sama od sebe srečna že, če bosta prespala nekaj ur v kosu, kaj šele, da bi se zdaj po par ur onegavila.

Meni drugače paše tudi na hitro, ne razumem potrebe nekaterih, da mora biti zmeraj masaža, pa svečke, pa žvrgolenje ptic. Včasih ga je treba zgrabit za lase, vreč na tla, poseksat in izpljunit.

začne eden od partnerjev seksat drugje…ne več v zakonski postelji.

Za sex ze dolgo vec ni namenjena samo noc in tema, pa tudi v kaksnem drugem prostoru se da sexsati, ane?

Predalckanje je vedno napacna izbira, kajti so druzine kjer otroci niso nikoli spali v spalnici, pa je sex redka stvar in druzine, kjer otroci spijo v spalnici, pa kljub temu sexa ne manka… in seveda obratno. tako, da je to neumnost. Kdor zeli sexsati bo sexsal, komur se ne da oz nima zelje, pac ne bo, pa ne glede na to kje otrok spi.

Aja? Domisljija pa ne gre dlje kajne? Ce ni belo je pa crno, ne? Pomislila pa nisi, da zacneta oba sexsati drugje, ne vec v zakonski postelji, vseeno pa skupaj. To je prevelika znanstvena fantastika? Ali tako mocno zakoreninjena predstava, da se sexa lahko edino in samo v zakonski postelji on ugasnjeni luci?

Podpis in moje spoštovanje!

Če mene vprašaš, otroci sploh niso problem, kar se seksa/neseksa tiče in niso izgovor, da se ne seksa pri hiši. Odgovor je povsem drugje, vsak pa pri sebi najbolje ve, kje ga iskati.

Točno tako. Imam čustva in potrebe, nisem lutka za seks.. In ja najlepše se seksa v postelji, kjer si lahko počasen in strasten. Na mizi to ne gre. Starši rabijo mir zase.

ljubim.poletje kako mi bodo potem stvari jasne? Da mi bo normalno, da otrok do ne vem katerega leta spi zraven v postelji, meni bo glavno pranje ruh in kuhanje? To zna vsak, če ni nekdo z tem fila ego pa je res na dnu z samozavestjo. Želim si veliko več od tega..[/quote]

Saj otrok je veliko več od tega.
Če ti ni jasno, da ob otroku svoje potrebe za nekaj časa daš na drugi tir oziroma morajo včasih malo počakati, potem raje ne imej otrok. Itak ti bo libido že po začetni zaljubljenosti malo upadel, ko bo otrok, bo pa spolne energije še nekoliko manj. Če bo enakovredno sodeloval še srečni očka, tudi njemu libido ne bo nagajal. In bosta sama od sebe srečna že, če bosta prespala nekaj ur v kosu, kaj šele, da bi se zdaj po par ur onegavila.

Meni drugače paše tudi na hitro, ne razumem potrebe nekaterih, da mora biti zmeraj masaža, pa svečke, pa žvrgolenje ptic. Včasih ga je treba zgrabit za lase, vreč na tla, poseksat in izpljunit.[/quote]

Jaz ne bom na tla na hitrco nikoga metala. Otrok je otrok, bom pa upoštevala njevoe potrebe enako kot svoje in partnerjeve, ampak med njih ne spada večno spanje v postelji. In tudi spanje šteje. Koliko pa spiš če zraven tebe nonstop brca otrok.

Srednji vek kdor bo seksal bo seksaj…kot je napisala ena zgoraj, že ampak tistih 5 minut nekje v kotu? Saj nisem narejena samo za pranje in kuhanje,da se bom z tem zadovoljila. Hočem več.

Aja? Domisljija pa ne gre dlje kajne? Ce ni belo je pa crno, ne? Pomislila pa nisi, da zacneta oba sexsati drugje, ne vec v zakonski postelji, vseeno pa skupaj. To je prevelika znanstvena fantastika? Ali tako mocno zakoreninjena predstava, da se sexa lahko edino in samo v zakonski postelji on ugasnjeni luci?[/quote]

Pa ko gredo končno enkrat na vikend v toplice, otroci pa k babici 🙂

No lej, če se res spravljajo seksat tako previdno kot ježki in rabijo en kup predprirav, potem kar verjamem, da ob otroku, sploh v zakonski postelji, to ni več izvedljivo.

Aja? Domisljija pa ne gre dlje kajne? Ce ni belo je pa crno, ne? Pomislila pa nisi, da zacneta oba sexsati drugje, ne vec v zakonski postelji, vseeno pa skupaj. To je prevelika znanstvena fantastika? Ali tako mocno zakoreninjena predstava, da se sexa lahko edino in samo v zakonski postelji on ugasnjeni luci?[/quote]

Žal mi je zate, če res poznaš samo in zgolj sex. Nekateri poznamo tudi ljubljenje.
In Korenček je lepo opisal razliko.

Ja vsak po svoje. Nič ne obsojam tistih, ki nočejo otrok, zato da bi lahko seksali v postelji.
Se mi pa sliši smešno, pa nič zato.

Vsak naj si izbere takšno življenje, kot mu je kos. Če misliš, da boš kos enemu otroku, imej enega, če misliš, da ne boš kos tej nalogi, potem jih ne imej.

Jaz imam 2, od tega ima eden hude težave z zdravjem , pa je še dojenček. Od njegovega rojstva dalje nisem še seksala, ker se itak ves čas jočem.

Imeti otroke je dosti več kot si lahko sedaj predstavljaš. Seks pa je dosti manj, kot si lahko sedaj predstavljaš.

Aja? Domisljija pa ne gre dlje kajne? Ce ni belo je pa crno, ne? Pomislila pa nisi, da zacneta oba sexsati drugje, ne vec v zakonski postelji, vseeno pa skupaj. To je prevelika znanstvena fantastika? Ali tako mocno zakoreninjena predstava, da se sexa lahko edino in samo v zakonski postelji on ugasnjeni luci?[/quote]

Kje? V avtu kot najstnik, v kopalnici za 3 minute, na tleh kjer je vse trdo?

Doma nimate recimo sedezne? Polozis oddejo in se po mili volji razvajas, masiras, ljubkujes ali pa samo na hitro sexsas. Kot vama pac pase. Si kdaj sexsala, se ljubila…. kdaj kje drugje kot v zakonski postelji?

New Report

Close