Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Duo Limit živa glasba za Abrahama

Duo Limit živa glasba za Abrahama

Nameravam ju najeti za moje praznivanje Abrahama in me zanima še kakšna vaša izkušnja iz prve roke. Za poroke sem veliko prebrala da sta genialna, najbrž se znajdeta tudi na abrahamih.
Prosim kakšno izkušnjo.

Hvala

Tule maš že nekaj napisanega o njiju:
http://med.over.net/forum5/read.php?109,7481985

Pa dejte mal forum prebrskat prej ko odpirate temo.

Hvala

LP

Se opravičujem, nisem videla.

Hvala za pomoč.

nova
Uredništvo priporoča

Glede duo Limit nisem čisto prepričan lahko pa vsem, ki potrebujete živo glasbo za abrahama resnično priporočim skupino Bandidos. So res super. Midva z ženo sva jih najela za mojega tasta in je bilo super. Žur do jutra, igrali so vse od narodnozabavnih do dalmationskih in angleških. Vokalno so tudi odlični. Resnično sami plusi, plačala pa sva tudi čisto normalno ceno in nekih astronomskih zneskov. Če koga zanima naj si pogleda tule na njihovi spletni strani http://bandidos-band.com

lp
Matej, Kranj

Jaz sem imela Duo Limit na poroki. Super sta! Priporočam!

Imela sem ju za mojega abrahama in bilo je ohohohoho… perfektno. Ta dva poba pa imata res občutek za vzdušje in zabavo. Prej ko sem ju najela sem res malce cvikala, ker ne poznaš kako vse to pri njiju teče, vendar na koncu lahko samo rečem, da sem izbrala najboljše. Pa še na štajersko jima ni bil problem priti.
Vsaka čast in še enkrat javno HVALA!

Pozdravljeni

Iskala sem spletno stran od duo Limit pa je ne najdem? Prosim za kakšne kontakte.

Hvala

angelina63, spletno stran sta imela, ampak zdaj jo pa res ne najdem več.
Če rabiš kontakt, jaz sem ju dobila na tel: 041 58 39 39.

Srečno!

Koliko pa imata kaj ceno?

Jaz sem ju najela prav zaradi te objave. Pogledala sem si še njune posnetke in sta me resnično prepričala. Z njima sem se dobila tudi na kavici, da smo se prej še malce bolje spoznali in sem takoj videla, da dobro veta kako se stvarem streže. Večer sta izpeljala vrhunsko. Res je, da igrata malce manj harmonike, vendar v mojem primeru je to bila tudi moja želja, ker poznam družbo, ki sem jo povabila.
Vsi so bili zadovoljni, tako da jaz glede dua limit nimam pripomb – vrhunsko!

Naša družba bo zagotovo ostala, kar pri duetu QUANDO, ki smo ju imeli že večrat in sta več, kot odlična.
V bistvu sta profesionalca, vodita skupino Objem, eden ima studio drugi pa je dirigent v orkestru.
Vsem, ki potrebujete dobro živo glasbo za abrahama resnično priporočim Duo Quando. Sta res super, predvsem je fanj ker res obvladujeta razne glasbene zvrsti..Naredita super žur in res igrata tudi po celo uro skupaj. Resnično sami plusi. Cena je glede na kvaliteto izredno ugodna. Če koga zanima dober duet naj si pogleda tule na njihovi spletni strani:
http://freeweb.t-2.net/objem-androja/
l.p.

V decembru sta duo limit igrala na praznovanju mojega hm…ja že 50. roj. dne. Se tolažim, da to ni tolk velik 😉

Kar se tiče dua limit lahko rečem le to, da kdor želi malce bolj kvalitetno izvedbo in sproščeno vodenje programa sta pravi naslov.
Za njiju sem izvedela na stricu googlu in ju najela na slepo, izključno na podlagi dobrih referenc. Zdaj mi ni žal in ju z veseljem priporočim naprej. Tudi s primorskim naglasom sta zares priskrčna.
Vsem novim abrahamovcem želim še veliko doživetega in na mnoga leta.

Mimica

Kakšno pa imata ceno

Še kakšne nove izkušnje z duo Limit?

Ne razumem, a ju ne morete poklicat in se pozanimat iz prve roke da tule sprašujete. Kolikor vem ne bote nikjer našli bolj točnih podatkov. Joj vsi bi radi da vse pod nos pride. Res ne razumem takih ljudi.

Joj ne se tak jezit 🙂 pač vprašala je.
Fanta sta super lahko povem iz prve roke. Zadovoljila bosta tudi najbolj zahtevne v to sem prepričana. Naredita zelo sproščeno vzdušje in super čago. 😉

S kje pa sta?

Primorca sta.

Ali imata tudi kakšen povezovalni program igrice ali sta samo glasbenika?

Brezplačen dostop do glasbe v Spotify Premium APK, vaša poroka bo imela odlično glasbo, ne da bi je motili oglasi. Descargar: https://apkclasico.com/spotify-apk.html

New Report

Close