Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Kako v 3 mesecih shujšati 20 kg?

Kako v 3 mesecih shujšati 20 kg?

Heii!!

Zanima me kako shujšati v 3 mesecih 20 kg??

hvala vam za nasvete..!

A sam 20 bi rad shujšal/a? To je pa res malo in počasi,….ko sem zadnjič shujšal sem shujšal 35 kg v 14 dneh,….

To je pa več kot enostavno. Ne ješ.
Ali pa ješ samo tiste stvari, ki se ti najbolj gravžajo.

Učinek je vsekakor boljši, kot pa vsi inteligentni pripomočki ki jih lahko kupiš. Izjema je Đirlov čaj “Čang šlang”. Tudi z njim lahko dosegaš izjemne rezultate. Ampak, moraš ga piti, jesti pa popolnoma nič.
SATISFAKCION GUARANTEE!

nova
Uredništvo priporoča

Jaz vem kako se da odlično shujšati,sama sem v enem mesecu izgubila 4 kg in hvala bogu se pri tem koža krči s tabo,če želiš ti lahko pomagam.Pokliči na 070218879
lp

To bi bilo tudi vredu…
A mi lahko kar na forum napišeš kako si shujšala??
Ali pa na moi mail… [email protected]

huala ti

kakšni bedasti predlogi “ne ješ”!!! normalno da moraš jesti! saj se te bo prijela še kakša bolezen!

jej z užitkom, jej manjše količine, izogibaj se cukru in slabim maščobam, pij veliko vode in migaj migaj migaj – da bo postava lepa!

🙂

lp, kat

NE JEŠ?? jest moraš ker drugače bo tvoje telo začelo porabljati mišice…. tko da si potem v k****

hahahahaha

Itak da moraš jest, sam 6-7krat dnevno pa čist mal

Moraš kolesarit v hrib z visokim klancem vsaj 3 ure ! ! ! ! igrat nogomet če si moški vsaj 6 ur ! ! ! ! plavat, ne se kopat vsaj 3 ure ! ! ! ! pri tem je treba pazit da je zunaj ravno prav mrzlo da te nebi srčna kap ! ! !

če si ženska jej sadje kakšne narezke in ne težko hrano

če si moški jej veliko mlečnih izdelkov, jajc ipd. za mišice

v enem tednu si ob 20kg zagotovo

Ni nujno, da moraš shujšat 20 kil, da bi zgledala boljše, že sprememba razmerja špeh vs. mišice naredi svoje.
Večino prispeva pravilna prehrana (5 manjših obrokov na dan), pa kakih 30% športanje (vsaj kolesarjenje za začetek z malo večjim tempom), povečaj vnos tekočine. Ko boš zgubila prvih 7 kil pa lahko začneš razmišljati še o kakšnem teku in podobno.
Pa privošči si kakšno nego telesa pri kakšnem od ponudnikov skupinskih nakupov, ampak to pomaga samo če upoštevaš že vse kar sem ti zgoraj napisala.

Jaz bi rad povedal da sem v štirih mesecih shujšal 10.50kg jem ob 9ih malico ob 13.30 koslilo in sedaj sem začel vsak dan hoit 3-4 kilometre če narediš okoli 3-4 kilometre full hitr zgublaš kilograme te vaši čaji pa nč jest nč ne dela, pa tablete tut pojem 2x piškota na dan recimo pa vseno zgubljam če vse tako naredim kot sem zapisal.

Lp

Pozdravljeni!

Stara sem 18 let,visoka 173cm in imam 100kg…zanima me kako lahko shujšam 20-30 kg v 3 mesecih.Bila sem že na hujšanju v Šentvidu pri Stični 3 tedne in sem shujšala 15kg so me naučil normalno jest,nato sem prišla domov in se spet zredila..mojemu fantu rečem:ko bom hotela jesti sladkarije,mi reči ne,ne smeš,STOP! ampak vsi mi govorijo,na vzemi,ti sam jeej,še fant mi to govori in tako ni nič z mene čeprav se gibam se samo redim.potrebujem eno res dobro dieto,ko lahko ješ normalno hrano ampak malo in BREZ sladkarij seveda 🙂

eviiica glej pri dietah je večinoma tako , da se to dela počasi in se ne sme preveč hitet. sama sem že preiskusila neko sranje dieto ki je precej hitra in učinkovita vendar imam sedaj take probleme z želodcem da mi je žau. no imam pa nekaj dobrih nasvetov kako lahko shujšaš hitro in na zdrav način:
– razporedi si obroke skozi celoten dan (jaz si jih pišem kar v zvezek) in pojej približno 5 manjših obrokov
– postavo si boš zares lepo izklesala če boš telovadila , ponavadi pomaga kakšen tek ali plavanje ki je posebej primerno zate , če boš tekla si lahko uničiš sklepe v kolenu ker boš povzočala preveliko obremenitev na kolena.
– JEŠ LAHKO VSE VENDAR V ZMERNIH KOLIČINAH. ko si zaželiš čokolade jo odpri in si vzami samo 1 tablico in jo počasi poliži , ne grizi je , ker ti bo v takem primeru čokolada zelo zapasala in tu potem nastane problem ko se neznaš ustavit. isto je pri vseh ostalih sladicah . če pa se nezmoreš brzdati lahko poješ celo čokolado vendar vedi da majhna čokolada milka v sebi nosi polovičen dneven vnos kalorij (500 kcal) zato ti res priporočam da poješ največ 1 tablico na dan.
– najbolje je če od mize vedno odideš malo lačna nikoli se ne nabutaj do konca da skoraj nemoreš več dihat ker se stem samo še bolj rediš.
-če si ”lačna” in ti je v resnici samo dougčas in hodiš po stvari v hladilnik zaradi tega ti priporočam da si nabaviš vrečko mandeljev ali lešnikov , ker te bodo pošteno nastili in si hrane več neboš želela tako močno.
upam da ti tole kaj pomaga , sporoči rezultate če se odločiš lotiti tega 😉

LP, Lučka.

Vsekakor hitre diete nimajo nobenega pametnega učinka. Kar gre hitro dol, pride tudi hitro nazaj. Spremeniti moraš način življenja.

oh seveda da ne, dejstvo je da se to dela počasi mislim saj se tudi zredimo ne kar v 1 tednu za 20 kil , proces diet je vedno počasen je pa res da celo življenje malo rabiš pazit na hrano v vsakem primeru fit ali pa ne.

rada bi shujšala vsaj v enem tednu vsaj za dve kile res:(
v enem mesecu sem se zredila za kar 5 kg:((
mi lahko nekdo pomaga

Nič ne gre na silo! Zame, edina metoda in BLIŽNJICA za hitro zdravo hujšanje, JUTRANJI TEK NA TEŠČE. Ne zvečer ali zjutraj po zajtrku. TEŠČE-ZJUTRAJ! Vsa umetnost. Kilogrami so se topili. Nisem se tehtala, niti se nisem obremenjevala kaj bom jedla, kdaj bom shujšala in koliko. Samo tekla sem. Vztrajajte vsaj tri mesece in vam garantiram, da rezultati bodo!

Tečeš najmanj 20-45min, brez naprezanja. Če niste navajeni tečt, začnite s 5, 10 min. S časoma povečujte čas. Bodite dosledni, tečite vsak dan, en dan v tednu naj bo prost. Kasneje, lahko vmes,vključite kratke šprinte. S tekom zbudite svoje pečice v telesu za kurjenje maščobe.

Čez dan jejte normalno, zvečer nobenih ogljikovih hidratov! Ne izogibajte se maščobam. In kar je zelo pomembno, ne jejte sladkarij, ko ste najbolj lačni.

Vse skupaj sem bolj poenostavil, ampak za začetek je dovolj. Ostalo pride sproti…
In brez izgovorov…

Zelo zelo priporočljivo je hujšati počasi, 0,5kg na teden.

LP, Andrej
http://www.popolnapostava.com/[/url]

Tablete za hujšanje – http://thermacuts.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 13 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

Pozdravljene vse, ki vas zanima hujšanje. Zavedati se morate, da vse tablete in drugi pripravki so za telo uničujoči. Res da lahko prinesejo hitre rezultate in morda hitro izgubo teže, ampak ste se vprašale, kakšne posledice naredite s tem svojemu telesu??? Da s tem, ko na tako hiter in zdravju škodljiv našin izgubljate telesno težo, izgubljate mišično maso, maščobe pa ostajajo kljub temu? Za zdravje in na dolgi rok to vsekakor ni priporočljivo. Če želite zvedeti več o zdraem prehranjevanju in zdravem izgubljanju telesne teže in prehrani, ki prinaša dolgotrajne rezultate brez odrekanja, se oglasite v našem društvu, ki je pričelo delovati tudi v Ljubljani. Samo še to informacijo na hitro- debelost in prekomerna maščoba je pokazatelj hormonskega neravnovesja. ZA več informacij mi pišite na gmail- [email protected] Lahko vam pomagam in se tudi veselim, da vam pomagam, kajti zdravje je na prvem mestu. Alja Gregor, nutricionistka, dipl.delovna terapevtka

Pozdravljene vse, ki vas zanima hujšanje. Zavedati se morate, da vse tablete in drugi pripravki so za telo uničujoči. Res da lahko prinesejo hitre rezultate in morda hitro izgubo teže, ampak ste se vprašale, kakšne posledice naredite s tem svojemu telesu??? Da s tem, ko na tako hiter in zdravju škodljiv našin izgubljate telesno težo, izgubljate mišično maso, maščobe pa ostajajo kljub temu? Za zdravje in na dolgi rok to vsekakor ni priporočljivo. Če želite zvedeti več o zdraem prehranjevanju in zdravem izgubljanju telesne teže in prehrani, ki prinaša dolgotrajne rezultate brez odrekanja, se oglasite v našem društvu, ki je pričelo delovati tudi v Ljubljani. Samo še to informacijo na hitro- debelost in prekomerna maščoba je pokazatelj hormonskega neravnovesja. ZA več informacij mi pišite na gmail- [email protected] Lahko vam pomagam in se tudi veselim, da vam pomagam, kajti zdravje je na prvem mestu. Alja Gregor, nutricionistka, dipl.delovna terapevtka

New Report

Close