Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kemična čistilnica

kemična čistilnica

Lepo prosim za priporočilo kakšne kvalitetne kemične čistilnice v Ljubljani. In sicer bi rabila čiščenje volnene preproge in plaščev.
Z Labodom (v Leclercu) imam zelo slabo izkušnjo in tja ne grem več.
Najlepša hvala za pomoč in lep pozdrav.

v Šentvidu na Prušnikovi 78 nasproti osnovne šole čistilnica Šengar, so pa tudi v Šiški na Vodnikovi šiviljstvo in čistilnica, pa v Kranju, na Bledu…

Sama imam pa zelo dobre izkušnje z čistilnico Labod iz Leclerka, samo tepihe sem pa vedno nesla v čistilnico v BTC, ker sploh nisem vedal, da jih ta v Lecrecu tudi čisti 🙁

Je pa vnos in iznos v BTC-ju lažji, ker se da z avtom priti bliže 🙂

Sem bila zelo zadovoljna 🙂 domači tudi 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Odsvetujem kemično čistilnico Ekpres na Zarnikovi v LJ (za Poljansko) zaradi nespoštljivega odnosa do strank – imam zelo slabo izkušnjo.

Ali je kdo že imel slabo izkušnjo s kemično čistilnico ŠENGAR? Jaz se zelo razočarana, uničili so mi bundo. Prepričana sem , da so jo napačno čistili. Bunda je Colmar vredna 700 eur. Nazaj sem jo dobila brez napisa oziroma črk, ovratnik čisto zmuckan, gumbi so zrahljani, ali odpadli, da ne govorim o velikosti, je precej manjša.  Ko sem se pritožila me niso nič upoštevali, poleg tega sem pa še plačala 18,90 eur za čiščenje, sedaj uničene bunde. Svetujem vam, da dobro premislite kam boste dali čistiti svoje obleke.

New Report

Close