Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Najbolj agresivno čistilo za WC – kje in kaj?

Najbolj agresivno čistilo za WC – kje in kaj?

Imam težavo. Rada bi najbolj agresivno čistilo, ki bi lahko očistilo naš WC. Sinko ponoči hodi lulat in ne potegne vode, zdaj pa je ostala v WC črta, točno tam do koder je segala voda, se je zažrlo noter. Po moje je tudi školjka bolj slabe kvalitete, smo najemniki.

Izpraznila sem že vodo, pustila stati neko čistilo z varikino, drgnila, pa brez uspeha.

na živce mi gre, da ko je WC spucan, pa izgleda zamazan 🙁

uporabljam WC NET račko bleach gel in tisto peno od wc neta.. očisti super!

Rumeni Domestos. Pustiš nekaj ur in školjka sije! Je grozna kemija ampak če ne gre drugače…

nova
Uredništvo priporoča

kar s coca colo očisti, vlji jo v wc in pusti nekaj časa delovati, potem pa zdrgni in splahni

jaz sem spucala WC, ki je bil poln vodnega kamna in druge nesnage kr z mešanico vode in citronske kisline…postopek ponovila ene 3x…superca…
in tako WC čistim tud sedaj, ne uporabljam nobenih agresivnih čistil

Navadna parfumirana varekina – najboljše čistilo že od nekdaj. Nališe, pustiš nekaj uric in školjka je lepo bleščeče čista, brez urinskega kamna!

Varikina ali Domestos, naliješ (kar precej), pustiš čez noč. Zjutraj sije, bi lahko jedla iz wc-ja:)

Rumeni Domestos

Vroč alkoholni kis za vlaganje dela čudeže 🙂

Jaz uporabljam kar mrzlega, bom pa probala še z vročim.

Kot je že ena napisala, meni je curljalp iz kotlička in se je naredila rumena črta, nobeno čistilo ni pomagalo. Očistila je Coca Cola, daj na gobico in kako minuto drži na umazaniji, pol pa podrgni.

LP

Ta bel, tekoč, ne un za našpricat – očisti hitro in učinkovito.

Jaz uporabljam kar mrzlega, bom pa probala še z vročim.[/quote]

Lahko pa narediš pasto in ga zmešaš s pecilnim praškom, je še bolj učinkovit za trdovratne madeže.

Najboljše in najagresivnejše čistilo za wc je vsekakor odstranjevalec vodnega in urinskega kamna, ki ga prodajajo v Bauhausu. Proizvajalca se ne spomnim, je pa pakiran v kvadratno plastenko.
Stane okoli 5€, imaš ga za zelo dolgo. Sama imam enak problem z otrokom, ki pozabi potegniti vodo:)

Z njim očistim tudi vodni kamen v umivalniku in tuš kabini. Dejansko ne rabiš nič drgnit, samo pošpricaš in čez par minut pobrišeš.

Kis, pa naj bo vroč. Nekaj časa pusti, podrgni, pa spet prelij, pa spet pusti. Zagotovo spucaš.

Se ne splača sekirat, če ste najemniki. Zapreš pokrov, pa je.

Jaz sem naredila čuda z varikino…pa bo spet mir en čas

Zanesljivo deluje…sem imela isto težavo.

http://www.pocistimo.si/si/clean-wc-za-ciscenje-straniscne-skoljke-in-pisoarje-i68.shtml

http://www.pocistimo.si – pod rubriko čistila za sanitarije je čistilo CLEAN WC

tiste W5 ali kako se imenujejo tablete iz Lidla. stanejo okoli 2-3€, zmečeš jih v školjko preden greš v službo (naredi se pena, ki seže precej visoko, odvisno od števila tablet, ki jih v školjko vržeš), potem pa pustiš pač na miru toliko časa, dokler si v službi. potem spustiš vodo in je to to.

New Report

Close