Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! dormeo splesnel

dormeo splesnel

Leto in pol staro ležišče Dormeo je splesnelo !?! Imam kaj šans za garancijo ali ne? In če ja, kako to urediš?
Hvala za nasvete!

Kaj spite v vlažni kleti?

Če ga imaš na iverki, ti garancije ne bodo upoštevali.
Če pa ga imaš, kot je treba, na latofleksu, ti bi garancijo morali upoštevati.

nova
Uredništvo priporoča

jah čisto odvisno, če spite v normalih prostorih potem bi ti že morali upoštevati.

Ja, spimo v normalni spalnici. Položen je pa na letvice. Ampak kako bom pa to v garanciji dokazala, a bojo prišli na dom pogledat???

A tolko ščijete po njem al kako? Švicate prekomerno? Kako lahko ležišče v normalnih pogojih splesni?
Tko je to k kupujete škart robo..Dormejo..hahaha

Daj kiđo se mal ohlad, pejt na luft!

če je zadostovanu pogojem, se vam to ne more zgodit. če bi dobili premočenega in bi splesnel zato, bi pa se to zgodilo dosti prej

Kam ste se zdej poskrili veliki ljubitelji Dormeo sranja…dejte mal pohvalit njihov šit…..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

hahaha…CARski si res! hahaha…samo še ti si falu s svojimi svetovnimi komentarji…hahaha

Meblo rules.

hahaha…CARski si res! hahaha…samo še ti si falu s svojimi svetovnimi komentarji…hahaha[/quote]

:)))))

car mona, car Lazar.

Brez problema ti ga bojo zamenjali, brez skrbi. Kar pokliči jih.

Dormeo ni za vsako posteljo – mene so na to opzorili, ko sem menjavaja jogi (in nisem želela nabaviti cele postelje). Podnožje oz. del, kamor pride jogi, je pri nas polno – in na taka podnožja Dormeo NE paše – ravno zaradi problemov s plesnijo. Pri drugih jogijih ni problemov, Dormeo pa je očitno iz takih materialov, ki potrebujejo zračenje tudi od spodaj.

Zamenjajo brez problema. Jaz sem po 7 letih reklamiral, ker je postal grbinast, so prišli brez pripomb z novim in starega odpeljali.

Tudi mi smo ga reklamirali po 12ih letih in so ga brez ugovarjanja zamenjali. Kar pogumno ga reklamiraj.

Ja, seveda :)))

Na njihov strani piše:

In kako se je vse začelo?

Zgodba Dormea se je začela leta 2002 z enim samim ležiščem, ki smo ga Slovencem predstavili preko televizijske prodaje. Sodobno ležišče z jedrom iz Ecocella, ki se prilagaja obliki telesa, drugačno od starih vzmetnic in drugih ležišč, je prepričalo in navdušilo številne ljudi. Prav zadovoljstvo tistih, ki so preizkusili novo ležišče, nas je spodbudilo, da smo svojo ponudbo dopolnili s številnimi drugimi izdelki za zdravo spanje in udoben dom.

Tako ima danes Dormeo več različnih programov…

Enako pri nas, najprej je začel plesneti, čez par dni pa so začele rasti tudi gobe, sicer ne jurčki ampak neke golobice. Zamenjali so ga takoj, ko so gobe dovolj zrasle.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Tudi nam so brez problema zamenjali, pa še računa nisem imela. je pa hecno, moj je čisto ok, možev pa že ta zamenjani spet plesni. Pa imava oba enako latoflex podlago. Sem že razmišljala, če je to zato, ker se mož ponoči zelo poti.

slišala sem že mnogo primerov da jim je Dormeo splesnel ali se poležal. Je pa to navadna pena, ki ne diha in ne HR pena, ki bi se morala uporabljati za ležišča. Tudi če ti ga zamenajo 5x bo 6. spet splesnel pa nič ni narobe s spalnico. VSI se preko noči potimo eni bolj eni manj zato mora biti jogi zračen. Kvader nečesa ne more biti zračen pa ni važno ali je to pena ali latex pa čeprav je na letvicah. Vsekakor so najboljše vzmeti nadgrajene z latexom ali peno HR ali spominsko.

lp

New Report

Close