Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kje kupiti jaslice

kje kupiti jaslice

Pozdravljene!

Zanima me, če katera ve, kje na celjskem kupiti lepe (ne plastične) jaslice (mislim kipce visoke cca 15 cm), ki bodo potem vsako leto osnova za naš domek.
Ne želimo takih, ki bodo prilepljene na neko osnovo, ker bomo sami postavljali kipce in jim naredili različne hiške.
Z leti pa bomo dokupili kakšne ovčke in pastirje, ostalo pa nas bo spremljalo…

Bili smo že v Mohorjevi založbi, svetovali so nam tudi Merkur.
Je že katera bila tam -ali je tudi tam vse samo plastika?
V bistvu bi najraje kupila kakšne glinaste od kakega izdelovalca.

Hvala za prijazne nasvete

Mira-1

Če ti ni problem priti v Maribor; v Slomškovi knjigarni (pri stolnici) imajo kar iščeš.

Lp

Tudi v Kalii imajo lepe, ravno nekaj takega.

Miranda

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem take, ki jih iščeš ti kupila v Mariboru v Merkurju za 15 EUR, torej samo kipce (7).
Naslednji dan sem vidla v Merkatorju celotne jasli (lesene, z mahom…), kipci so bili sicer dosti manjši, za 10 EUR.
Mi je žal, da sem jih kupla v Merkurju. Če greš kaj v Mb oz. mogoče bom jaz tudi kaj šla v Celje, ti jih prodam za 10 EUR.
Jaz bi si raje kupla komplet jasli, tak da mi je malo žal.
Sporoči na [email protected]

Pozdravljena, na forumu ISKRICA IDEJ sem našla, da g. Mira-1 išče jaslice. Jaz ji ne morem sporočiti, ker se ne znam prijavit na forum, meil ima pa skrit. Prosim, sporočite ji, da sem lani na TV Celje gledala oddajo POD LIPO (na sporedu v nedeljo dopoldan ob 10.30.) in je tam ena gosp predstavljala čudovite glinaste jaslice, bila pa je nekje iz Krškega ali Sevnice, ne spomnim se točno.
Sporočite ji, naj išče na slovenski spletni strani ali pokliče Tv Celje. Pozdrav – Jožica

posredujem:

POZDRAVLJENA!..

Danes sem pa dobila tudi naslov po spletu od omenjene gospe, kjer izdelujejo jaslice.

Češarek Ana, Lončarska ul. 22, 1331 DOLENJA VAS, telefon 01-836-46-67, oziroma njen zet Pogorelc..
Lahko pa pogleda pod NAJDI.SI: JASLICE.RKC.SI in potem pogleda še več drugih pod JASLIČNE SEKCIJE. Morda ji bo kateri bliže.

Sporočite ji. Pozdrav. Jožica

A si se za jaslice pozanimala na tem naslovu in kolikšna je cena? J.

http://jolog.moj-album.com/

V starem delu mesta jih izdelujejo lepe jaslice

Vidla sem jih v izlozbi vredne ogleda

V radovljici

Jaz sem lepe jaslice kupila v slovenski spletni trgovini GLORIA.SI. Pa še hitro so mi jih poslali 🙂

V Radovljici sem njih videla v izložbi Restavriranja pohištva Ravnik. Na izbiro imajo več velikosti in različno pobarvane.

New Report

Close