Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Verz za mojo super prijateljico.

Verz za mojo super prijateljico.

Ima rojsti dan. Darilo imam že pripravljeno.Rada pa bi ji z verzom povedala, da jo cenim in da jo imam rada. Malo je takšnih ljudi kot je ona.

Mi pomagate, pesnice?

Zakaj z verzom?

Lepo ji povej ( ali napiši)

Rada te imam in sem ponosna ker sem tvoja prijateljica.

A angleški pridejo v poštev?

* We laugh together when we’re happy,
and cry when we are sad,
so I just wanted you to know,
you’re the best friend
I’ve ever had…

ali

* Just sending you a little wish,
to let you know how much I care,
You’re ver special in every way,
and I always know,
you’re there…

nova
Uredništvo priporoča

Poznati tebe, pomeni poznati nekoga,
na katerega se lahko opreš in mu zaupaš.
Pomeni poznati nekoga
s katerim deliš svoje spomine in sanje,
svoje solze in nasmeh.
Nekoga, ki ti ni blizu samo kot prijatelj,
temveč kot posebno ljubljena oseba.

Človek ne najde nikjer tišjega
in mirnejšega zavetja kot v svoji duši…
Zato misli vendar že na to,
da se umakneš na tiho pristavico,
ki jo nosiš v sebi! Čim večkrat utegneš,
si privošči ta obisk in se pomlajaj v njem.
(Mark Avrelij)

A hip, ki je tvoj, bodi tvoj kakor prostor,
da ga napolniš, kakor se polni izba s svetlobo.
In vse bo postalo preprosto kot pot čez polje.
Preprosto kakor otroška risba.
(Tone Pavček)

V vseh teh letih sem ugotovila,
da si ti moja najboljša in edina prava prijateljica.
Saj veš, kaj pravijo, da ni pravi prijatelj tisti,
ki se smeje ali joče s teboj, ampak tisti, ki s tabo občuti.
Želim si, da bi ostali tako dobri prijateljici za vedno.
Veliko veselja in sreče ti želim.
Avtor neznan

Najlepšega darila se ne da kupiti
ker ga ni naprodaj.
Najlepšega darila se ne da zaviti,
ker ga ne moreš prijeti.
Najlepšega darila se ne da izsiliti,
ker ne gre na silo.
Najlepšega darila, se ne da naročiti,
ker ga ne dostavljajo.
Najlepše darilo se lahko pokloni,
ker domuje v srcu.

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Teta Tulpa hvala ti, pravi bo tvoj ta drugi. Hvala

Zakaj pa ne kar tako, kot si sama napisala? Meni osebno so besede, ki pridejo iz srca (tako kot tole, kar si nam napisala), veliko lepše, kot prepisane pesmi.

Recimo:

Moji super prijateljici

Rada bi ti povedala,
da te cenim,
da te imam rada.
Malo je takšnih ljudi,
kot si ti.

Hvala, ker si.

napišeš kar ti čutiš iz srca…:)

Tapravo bogastvo ki, svet ga ima
je čista nedolžnost na dnu srca.

Ti si mi preprosto VSE.Nasmeješ me do solz.Vedno me potolažiš ko mi je hudo,in NIKOLI mi ne obrneš hrbta.Zame si VSE NA SVETU

Rada te imam z srcem, ne pa z besedami

em mogoce ima kdo kaksen nasvet kako pridobiti nazaj svojo bivso naj best friend?

ja Lejcula, primi v roke telefon in pokliči. Bodi sproščena in ji reci, da se ti že nekaj dni hudo kolca . Verjemi, da to, kar čutiš ti, čuti tudi ona, vesela bo, ko bo slišala tvoj glas.

No, pa sporoči, kako je bilo.

Hej nevem kak se naj pobotam z sošolko celih 8 let se že kregama 🙁 zayrdi njene bff

Jaz sem prav tako iskala tak verz, potem sem ji pa na računalnik natipkala tisto, kar mi je prišlo o njej na misel. Njene lastnosti, obudi lepe spomine na dogodke, ki so krepili vajino prijateljstvo… Seveda lahko v kot dodaš še kakšen lep verz in imata dokazilo prijateljstva za vedno.

am jaaa kaj ji naj to napišem ker,ona sicer ne želi bit več moja prijateljicaa oz.ker misli da bom spet ista kod prej.. ???

Mene je pa bff kar pustila zaradi ene druge prijateljice. Sam rekla je da noče bit več z mano bff pa šla. Jaz se že 3 dni sam jokam. njo pa prov briga kok se js v šoli jokam

MOJA PRIJATELJICA IMA ROJSTI AN LETOS SEM JO SPOZNALA JE SUPER OSEBA SM MALO ME MOTI PR NJEN KO TOLK KLEJE HAAHHA MA GDOKAK VERZ ZA NJO HAHA

Teh verzov o prijateljstvu je ogromno na internetu, samo malo je treba pobrskat.

Zelo lepo izpade tak verz na skodelici…tako da se spomni nate vsakič, ko pije čaj/kavo.
Nekaj primerov:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.392876847551239.1073741832.340979606074297&type=1

Živjo , več kdo piše kako naj si dobi najboljšo prijateljico nazaj ali če ime kdo kakšno verz , jaz pravim napiši to kar čutiš iz srca ni važno ali se rima al ne ,ko boš povedala nekaj iz srca bo to dovolj. Prijateljico si lahko dobiš nazaj če se ji opraviči če si ji kaj storila on poveš da ti je iz dna srca žal , če pa ji nisi kaj storila jo lahko le prosiš ji pokažeš da si super oseba , če pa ne deluje pa ostane le upanje

Imam prijateljico, ki mi pomeni zelo veliko, za njo bi ubila človeka. Brez nje bi bilo moje življenje pustoo <33333 <3

New Report

Close