Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! verz za vzgojiteljico

verz za vzgojiteljico

A mogoče pozna katera kakšne lepe verze ali misli, ki bi jih lahko dala ob koncu šol.leta vzgojiteljici in pomočnici.
HVALA

Se oproščam v naprej, ker ti ne bom odgovorila. Me pa zanima od kdaj je v modi obdarovanje vzgojiteljic in pisanje verzov zanje?

Kolikor vem – od nekdaj….. Sicer pa vsak naredi po vesti…. Mislim pa, da je lepo, da se jim izkaže drobcena pozornost. A ne paše vsakemu izmed nas?

nova
Uredništvo priporoča

Če že sama ne veš kaj bi vzgojiteljicam povedala, zakaj kar ne kupiš voščilnice z napisanim verzom…

Tako se boš vsaj jasno in glasno kitila s tujim perjem!

Tu ste pa res prave kure(razen kinčka), no.Verjetno ji pisanje ne gre najbolje od rok, ne pa da bi se kitila s tujim perjem.
Sicer pa rabi natica verze ne pa neke pametnjakovičke.
LP

Zakaj pa kure? Jaz vem da v mojih časih vzgojiteljicam in tovarišicam, kasneje v šoli nismo ob koncu leta nič kupovali, nič doma izdelovali in še manj pisali verze. Zato vprašam. Ker je že dva tedna teh postov kaj kupiti ob koncu leta malo morje.

In mimogrede: tudi ti nisi odgovorila na njeno vprašanje.

To pa zato, ker meni pisanje verzov tudi ne leži najbolje in jo razumem.
Zadovoljna ?

Doma mama gnezdece toplo nam stke,
vsem nam pa so spletle ga vaše roke!
Toplino, ljubezen dajali ste nam,
oboje od nas zdaj spet vrača se k vam!

Hvala za vse, kar za nas ste storili,
hvala, ker ste za vse nas se trudili,
vzpodbujali nas, da dosegli bi kaj,
da z znanjem bi svoj si ustvarili raj!

Mnogo dobrote naj v vas še nastaja,
ker generacija nova prihaja,
ki črpala bo iz vas znanje, moči…
IME, hvala ti!

Ta verz bodo dobile naše.

Bugnavilea
A vas lahko vprašam, če ste to sama spesnila, al ste to kje našli.

:)))) Našla našla … :)) … na netu se vse najde. :))

Pa prosim te … nestoj me vikat. :)))))))))))))))))))))

Pa kje na netu :(, če že 3 dni iščem, imam že čist kockaste učke :):):)

:)))))))))))))))) Vem vem kako zgleda. :)))

Tu sem najdla …

http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=35969&view=previous

HVALA HVALA HVALA :):):):):):)

Kakšno butasto vprašanje je to: “Od kdaj je v modi obdarovanje in pisanje verzov za vzg?”

Od kdaj je v modi, da nekomu rečeš hvala, ker skrbi za tvojega otroka. Res je da s(m)o vzgojiteljice za to plačane, ampak če bi samo na to gledal, bi z otroki izvedel načrtovan program, jim dali jesti in piti, jih dal k počitku, jih previl….skratka naredil vse kar je v opisu delovnih nalog. Nikjer ne piše, da je potrebno pustiti vse kar imaš za tisti dan v načrtu in se usesti k otroku in ga samo malo stisniti, ker mu v tistem trenutku to paše oz. potrebuje? Kje piše, da se moram z otrokom pogovarjati o tem, kako je na plaži našel rakca in kako je “stauhal” polžka?

Nikjer to ne piše, pa vseeno delamo to in še več, ker je tako PRAV! in ker tako ČUTIMO. In če nekateri starši čutijo hvaležnost do vzgojiteljice, je lepo, če ji to tudi pokažejo. Pa saj gre samo za en verz, nekaj besed, ki verjemite mi, da velikokrat pomenijo več, kot še tako drago darilo.

Za avtorico teme pa še odgovor: sploh se ni treba obremenjevat z verzom. Napišite samo, kaj vam je pri njenem delu in odnosu z otrokom všeč, pa mislim, da bo to najlepše. Bolje kot pa kakšni verzi, prepisani iz ne vem kje. Tudi sama sem letos dobila eno pisno zahvalo in je bila napisana čisto enostavno, ampak je bil res efekt.

LP!

meni je pa vaše vprašanje zelo hecno. mislim.. meni se človek v gostilni zahvali z 20 centov napitnine pa mu samo pivo odprem, al gospa vzgaja in čuva mojega otroka in še 15 drugih, od tega so samo 3 res pridni. pa ji naj ne bi nič prinesla v zahvalo? ne govorimo o bonu za počitnice temveč o šopku rož..

New Report

Close