Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Tankini kopalke v Ljubljani

Tankini kopalke v Ljubljani

Jutri imam namen iti v šoping v Ljubljano in bi si rada kupila tankini kopalke. Veste, kje bi jih imeli. Ker našo prizvajalci – Lisca, Beti – nič. Vsaj v našem koncu. Sport 2000, kjer naj bi jih baje imeli – nič.

Prodajam takele kopalke, zgornji del je kot tankini, v bistvu pa so enodelne kopalke za oblikovanje postave. So nove, samo oprane. Jaz sem dala zanje okrog 50€, vidim, da je tu cena 40€, prodam jih za 25€ in ptt stroške plačam jaz.

So pa št. 40.

[email protected]

lep pozdrav

Ne vem zakaj mi ni prilepilo prave slike:

tele so

http://www.lascana.de/?welt=bademode&division=bikini&category=triangel-bikini&artikelID=621230

nova
Uredništvo priporoča

Za pop….

Ko odpre stran, greš na Badeanzug in so taprve, rožasti životec, če vas zanima.

lp

A taprve pod rubriko tankini? Črnobele? Ti niso prav? Ker jaz sem naročila ene prek Quelle, ki so bile v bistvo enodelne, prek pa pade tankini. A na tak način? Tiste so bile super, samo premalo so dvignile prsi in je potem izgledalo malo bedno. Imam pa št. 40, ja.

Mislim, da jim je malo stran nagajala. Šele zdaj je odprlo prav. Če vidim prave, so luštne ja. A opora za oprsje je?

Bom še jaz poskusila.

http://www.lascana.de/?welt=bademode&division=bikini&category=triangel-bikini&artikelID=621230

Hm, niti ne vem, saj pravim, da jih nisem nikoli nosila, bom potem pogledala doma, če vas še zanima, okrog 16h, če vam je prav.O pa to tiste pod Badeanzug, taprve, ki so v bistvu črne z rožastim životcem. So zelo luštne, samo jaz sem si malo majhne naročila, pa jih potem nisem menjala (v upanju, da bom dala kaj dol:-)))

Ne, ne gre.

Meni te pokaže v rubriki tankini. Mi je pa opora zelo pomembna. Tudi v quelle so joške orng pokonci stale, da sem mislila, da je dober modrc notri, ampak verjetno so imele še en modrc pod kopalkami. 🙁 Je bil samo en tak mehak vložek, ki pa ne naredi nič.

Če je torej dobra opora, sem interesent, ja. Kako se pa kupi iz tega kataloga? Ker so res dobri modeli.

Nimam pojma, jaz sem jih prek enega kataloga naročila.

Če jih ne bo vzela Kupujem, bi jih pa jaz.

Okrog 16-16:30 bom povedala za košarice oz. kako so podložene pri prsih.
Potem nas danes ni doma, tako, da bom potem morda danes zvečer oz. jutri zjutraj videla, kako se je Kupujem odločila, drugače pustim kontakt, da si piševa, tlaptilou, vredu?

lp

v redu!

Oprostita, ker se javljam tako pozno, vendar nas prej ni bilo doma. Torej, kopalke niso bog ve kako podložene, imajo nakazano linijo za prsi, ne vem, po pravici povem, če bi bile primerne za Kupujem. Res mi je žal, ker so res luštne.

Torej, tlaptilou, moj mail je:
[email protected]
Pišite, če ste zainteresirani.

Lep večer,
Bojana

Saj, na sliki pa joški stojijo strumno pokonci, kot da je spodaj wonderbra. :))

Hvala vseeno in uspešen nakup želim tlaptilou.

http://www.glorialook.si/kopalke/swimsuit-two-piece-lupo-line-51jmg819
Vedno bolj popularne postajajo kopalke različnih vzorcev, ki se na prvi pogled ne ujemajo popolnoma, vendar vseeno delujejo kot celota. Takšen primer so tudi te Lupo Line dvodelne kopalke. Čeprav sta zgornji in spodnji del kopalk različnih vzorcev, kopalke vseeno delujejo kot celota in poskrbijo za moden videz na plaži.

New Report

Close