Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! ČIŠČENJE OČAL

ČIŠČENJE OČAL

kako kvalitetno očistiš očala?

Greš k optiku in kupiš za to poseben sprej. Očala so potem super očiščena in pogled v svet lepši:)))

ja smo že kupili nekaj v spreju pa ni bog ve kaj

S staro dobro preizkušeno jelenovo krpo, ki jo imam že od pamtiveka, očala pa že večkrat zamenjala.

V Sparu sem kupila robcke za ciscenje ocal. Meni nucajo.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

V drogeriji Müller kupim robčke za čiščenje očal. Meni so praktični, ker so posamično pakirani in lahko imam vedno vsaj enega v torbici ali v žepu. Obrišem najprej s tem robčkom, potem pa še s krpico za očala.

S Stelexom :.))

S Stelexom garant da ne, ker požira zaščito!

Najbolje z milom in toplo vodo, potem zbrišeš do suhega.

L.P.

Ti pa ne štekaš čist…kaj je hec. A ne? :.)

zmočiti + Pril + nežna krtačka + vroča voda

lepo odteče oz odleti stran, če mal potreseš

včasih treba še zbrisati, samo potem ni več tako super

za na poti swirl robčki pakirani po en komad najboljši, drugo vse slabše

Sem ga tudi jaz srala s Prilom in na koncu menjavala očala kot za stavo, ker so se nanosi predčasno oluščili. Zdaj uporabljam samo še sprej. Očistim jih 2x dnevno in moja očala so čista kot solza….

Jaz jih operem kar pod pipo in obrišem s papirnato brisačo oz. robčki ali celo toaletnim papirjem.
Če so zelo zapackana uporabim navadno milo za roke (tisto, ki je na razpolago).
Očala imam že kar nekaj let in ni nič narobe z njimi. Stekla so kot nova, okvir pa tudi.

Že leta uporabljam prašek za posodo in se nikoli ni nič uničilo. Vprašaj optika kaj ti prodaja.

S čistilnimi robčki za očala iz watsona ali iz dm-a

erin*
a si slučajn forum kiksnla?

točno tako! pa brez nežne krtačke, sta palec in kazalec zadosti

če pa ni prila pa kakšno drugo tekoče milo

glavno – brez brisanja, voda sama odteče iz stekelc

Hej!

Jaz vedno uporabljam le krpico za ocala (tisto, ki jo dobis pri optiku, ko kupis nova ocala) in mi je super. Imam dve – eno doma, eno v avtu in se mi zdi, da je to povsem dovolj za “cist” pogled v svet.

Lp


Se ti zdi? Mogoče pa res!
Jaz si moja očala čistim z Liquido Steel-x Luminoso, ki si jo kupim pri optiku in poleg vedno dobim krpico iz mikrotkanine.
Tako si najlepše očistim očala. In zdej?

Super so te krpice iz mikrovlaken, ki za seboj ne puščajo nitk

http://www.priskrbi.si/cistimo-naravi-prijazno/mikroaktivne-krpice/mikroaktivna-krpa-za-steklo.html

New Report

Close