Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! KJE POCENI OKRASNO LUBJE

KJE POCENI OKRASNO LUBJE

Ker moram kupiti malo večjo količino, me zanima če je kdo kaj primerjal cene… A je treba tudi na kakovost pazit?
Hvala, pomočniki!

sem ugotovila, da je v kalii dosti bolj ugodno, kot v bauhausu

v Obiju na Rudniku dobiš 60l lubja za 2,99€
Glede kvalitete pa ne vem, upam, da bo služil svojemu namenu.
LP

nova
Uredništvo priporoča

NUJNO prej poglej, ene sorte lubja, tudi take za 8 evrov, so katastrofa! Vse zmečkano in zvozljano in FUJ.
Čisto solidno lubje sem videla povsod v teh bau bauih, vendar ne pod 6,5 evrov.

Mi smo ga kupili v Hoferju-ful poceni ampak so sami ostanki,žagovina,..mislim da je bil žakelj okoli 2€,..malo denarja- malo muzike


Tudi jaz sem ga kupila v Hoferju,dala zanj 5,99€ in sem zelo zadovoljna.

tudi jaz sem kupovala v hoferju (ta pocenga)pa sem zadovoljna

podjetje Horti Kult d.o.o. Samo lubje Ruski Macesen in bor..

Brez ostanka, zelo obstojno..super 🙂

tudi sama sem ga kupila pri podjetju Horti Kult d.o.o.
so pa najbolj ugodni tudi glede Jute.
Juta tkanina nam je propadla in smo iskali novo. Pri ostaliih ponudnikih je bil tekoči meter jute 1.4 do 2.3€ pri njih je pa dober evro.
Torej juta in lubje, thumbs up za horti kult!

Spoštovani!

Okrasno lubje je ponovno na zalogi. Cena za 70L vrečo je 7€. Je pa veliko znanosti okoli lubja. Sama zastirka, prekrivanje tal ne prepreči rast plevela.
Veliko prodajalcev oglašuje sekance; zmlete palete pobarvajo in jih prodajajo kot “lubje”. Tak produkt ne pomaga pri zastiranju plevela, četudi so tla pokrita z pač nečim podobnim lubju.
Pravo okrasno lubje izbranih iglavcev sprošča snovi, ki uničujejo plevele. Tu je trik “zakaj lubje”. Žal je v Sloveniji važna samo lepa etiketa, vsebina pa niti ne! Pri nas prisegamo na kvaliteto in zato za svoje stranke uporabljamo samo najboljše produkte.
Za več informacij sem na voljo.

S spoštovanjem,
Horti Kult d.o.o.

Res ima hortikult d.o.o. zelo dobro macesnovo lubje pa še zelo poceni so
Priporočam nakup pri njih (PREVERJENO)

Spoštovani!

Zaradi velikega zanimanja za lubje, smo naredili spletno stran:

http://www.lubje.com

Povezava mi ne prime. Bom probala urediti

www.lubje.com

vrtnarstvo horti kult d.o.o.
je to isto podjetje?
če je sem zelo zadovoljen z storitvami in rastlinami

LP JANEZ

Je isto podjetje. ;))

Spoštovani,

Opazili smo to temo. Obvestili bi vas radi, da je www.lubje.com[/url] in s tem povezane dejavnosti (prodaja okrasnega lubja, kovinskih robnikov za vrt, tkanine proti plevelu,…) z začetkom letošnje vrtnarske sezone prevzelo drugo (naše) podjetje. Podjetje Horti Kult d.o.o se seveda še vedno ukvarja s preostalimi dejavnostmi 🙂

Prenovili smo spletno stran www.lubje.com[/url] (nekatere stvari na spletni strani še manjkajo – brez skrbi, bomo dodali), ŠE IZBOLJŠALI CENE in jih prilagodili tudi tistim strankam, ki vzamejo nekoliko večje količine okrasnega lubja naenkrat 🙂 Skladišče se še vedno nahaja na enakem naslovu.

Tako da ste vabljeni, da si ogledate našo prenovljeno spletno stran in izboljšano ponudbo. Za morebitna vprašanja glede okrasnega lubja pa smo vam na voljo in vam z veseljem odgovorimo.

LP, Tadej

Odlično lubje imate pri http://www.lubje.com
Fantje na mestu!
hvala

LP, JOŽE B.

Ja horti kult ima res lepo lubje. Mi ga vsako leto osveživo pri letnem urejanju okolice.
lubje.com pa še nisem probal, sem navajen da mi ga vrtnarji potresejo in uredijo.
Nace

Če ne iščete določenega lubja, lahko namesto tega uporabite tudi sekance. Če gledate na ceno…

________________________________________ [b]Ciprese Thuja Smaragd[/b] [url]http://ciprese-smaragd.si[/url]

LUBJE.COM

ODLIČNA KAKOVOST IN CENA.

New Report

Close