Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Odkup zlata – kje

Odkup zlata – kje

Mene pa zanima, če kdo ve, kje odkupujejo zlato (zlato za denar, ne pa zlato za zamenjavo za drugo zlato). Pe še, če kdo ve ceno? Hvala!

Aurodent (upam, da sem prav napisala) na Resljevi v Ljubljani. Za ceno ne vem.

Pri Močniku (Leclerc, hala A, Miklošičeva). Tm se splača…če imaš mal več zlata, pa ni nujno da je velik, debel…dobiš kar dosti.

Sej ti tm stehtajo pa povejo kakšna je cena.

nova
Uredništvo priporoča

prodajat se ne splača, dobila bos skoraj nic, razen ce nimas kilo zlata!

zlatarstvo močnik-8€ za gram zlata

8€ za gram je približno 3x manj kot 24 karatno zlato. Računat je treba, da so izdelki običajno čistoče 585 in da mora zlatar tudi nekaj zaslužiti.Plača se samo zlato in ne izdelek, ker ga potem pretopijo.

Mene pa zanima če se da doma pretopiti zlatnine.Pa če ve kdo za postopek predelave.
Hvala…

Vse tri kisline skupaj zmeši – nastane zlatotopka

pozdravljeni 😛

imam zlato zapestnico in ogrlic ki sta stari pribl 10 let , pa bi jih rada prodala saj jih ne rabim več.. problem pa je v tem da nvm. če sta kaj vredni saj sem ju dobila za roj. dan in preprosto nvm. če se splača nest v zlatarno..kako to tam sploh ocenijo in vidijo kako zlato je?

LP zdenka

Na izdelki iz plemenitih kovin je oznaka čistine, več si lahko preberete tu

novi gorici odkupujejo zlato po dobri ceni.za 14 karatno ti dajo na gram 19 eurov in za 18 karatno pa 24 eurov,so zelo prijazni,in vredu oz vredni zaupanja!!!poslovalnica se imenuje zlato center v novi gorici(v obrtnem domu)

v novi gorici, kopru in lj ima podjetje gold center odkup zlata….cene so tudi v redu, recimo 14kt je 20 eur na gram.

objavim se spletno stran

http://www.gold-center.eu

vse cene so na internetu azurne

vecja teze vecja cena

Živjo,


Zlato ima vrelišče nekje med 1000-1100 °C, tako da bi se dalo zadevo verjetno pretopiti s temle ali pa s tem. Če poznaš koga, ki ima acetilen-kisikovo jeklenko (avtomehaniki, ličarji,…), potem se pa sigurno da s tem.


3 ? 2 pa res, in sicer dušikovo (V) kislino in klorovodikovo – obe koncentrirani, prva pri 70 %, druga pa pri 36 % mislim da. Več o “aqua regia-i“.

v Piramidi v Trzinu je nova poslovalnica. prejsnji teden sem prodala par starih uhanov,strgano verizico,3 prstane in dobila cca 80€ vec kot so mi ponudili drugje.
lp Biba

Sem šel v tale reklamiran “gold store” so mi ponudl za 3 obeske 12€ je bilo nekaj več kot 1g, totalen nateg, sem šel do zlatarja tukaj v šiški je rekel da mi da 20€, pol sm pa našel eno malo odkupovalnco isto v šiški, ob celovški zraven tamale črpalke v šiški, mi je dec dal 33€, vzel takoj…
Tko da dejte mal pouprašat naokol, ker so res nateguni…

KAKO DO DENARJA?

Kliknite tale LINK: http://www.probux.com/?r=Vrbek
To je internetna stran na katero se brezplačno prijavite in služite denar z gledanjem oglasov. ( okoli 10 min na dan).
To ni prevara, lako samo preverite koliko izplačil so dobili razni uporabniki tukaj: http://www.probux.com/?r=Vrbek FORUM/Payment Proofs

Če vas kaj zanima kar vprašajte.

Lp

Zdravo, jaz sem direktor v svetovalni družbi, specializirani smo za različna področja poklicnih dejavnosti in tudi v sodelovanju z rudarskimi podjetji

**********************************
DNEVNE KOVINE PONAŠAJO NA NAŠEM KONSALTIRANEM KABINETU NWB Ltd

* IZDELEK: Zlatne palice- (AU METAL)

* Poreklo: Demokratična republika Kongo

* KOLIČINA: 70KGS

* ČISTOST: 97% +23 Kt zgoraj

* CENA: USD $ 29.000 / Kg CIF (kupci destinacije).
Če se ugotovi, da je čistost manjša od navedene v celotni ponudbi podjetja, se cena prilagodi kupcu.

* VALUTA: sprejemljive so samo ponudbe v ameriških dolarjih.

* PAKIRANJE: v izvoznih poljih.

* LOADING PORT: mednarodno letališče JOMO KENYATTA (NAIROBI)

* MESEČNA DOSTAVA: Pogajati se morata obe pogodbenici.

* MESTO DELOVANJA: (izbira rafinerije kupcev)

Stiki
[email protected]

OPOMBA: Angleško govoreči

New Report

Close