Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Ribogojnica,kjer lahko sami nalovimo ribe

Ribogojnica,kjer lahko sami nalovimo ribe

Zanima me, če kdo ve za kakšno ribogojnico, kjer lahko sami nalovimo ribe?
Naši otroci so strastni ribiči,vendar lovijo samo 2 tedna, ko smo na morju.Pa bi šli nekam, kjer bi bilo to mogoče.
Hvala.(reka Sava odpade)

Mi hodimo v Ljubno ob Savinji, ali na Okroglice pod Lisco.

Nekje okrog Mb, men se zdi Tri ribniki al kaj, si lahko sam naloviš. Bodo štajerci bolj točno povedal.

Mi smo bili enkrat pribl. 25 do 30 km iz Maribora, proti Koroški.
Pelješ se v smeri Radelj ob Dravi, vendar pred naseljem Ožbalt zaviješ desno proti Gradišču in Kapli (to je kar nekaj kilometrov pred Radljami!). Potem se pelješ še kakšne 4 km in na levi strani je kmetija in ribogojnica Vraber. Tam lahko sam loviš ribe. To ribogojnico tam vsi poznajo, kogar koli vprašaš.
Mi smo se peljali popoldne še v vasico Kapla, kjer imaš prečudovit razgled na Golico, v Avstrijo (zelo lep pogled na Gradec in okolico), Sv. Duh. Nekoliko nižje od vasice je še eno solidno veliko jezero (ne ribnik V vasi, ampak jezero kakšen kilometer nižje), kjer tudi lahko sam loviš ribe.
Poleg ribarjenja smo imeli še lep izlet in ga bomo letos sigurno ponovili.

Mi smo bili v Steski (predvidevam, da so mislili sotesko), na poti proti Velenju – malo ven iz Pirešice, kjer imajo ribogojnico, dobiš bambusovo palico in star kruh, pa si naloviš ribe, oni pa ti jih potem očistijo in zakasirajo. Poleti je tam krasno, ker ni vročine, ribe ti tudi spečejo in ponudijo s prilogo. Ne vem pa, kako imajo odprto, zdi se mi, da od maja do oktobra??

ribogojnica rakitovec vabi ribiče stare in mlade imamo tudi igrala ko se naveličajo lovit ribe

V Beli krajini je eno tako kjer se lovi na ta način. Prilozje se imenuje vas.
Imajo pa v bližini tud letališče in greš lahk v nedeljo letet z avionom nad belo krajino.
Potem greš pa še ribe lovit.
Pa še blizu Kolpe je in se greš lahko še kopat in kampirat. (Podzemelj, Krasinec, Griblje,..)

Ribogojnica je polna krapov v teži od 2-7 kg, poleg ribolova je v uporabi otroško igrišče, vožnja z pedolinom, letna kuhinja več žarov in ciganskih kotlov
.
Vabimo vas, da si organizirate prijateljski ali družinski piknik v neokrnjeni naravi.

več na http://www.ribogojnica-rakitovec.com/

na gorenjskem
-podbrezje, vas Žeje,( nisem prepričan) oz pod avtocesto-pod viaduktom Tržiška Bistrica

Za vikende imajo gužvo, sposodite si lahko tudi palice in trnek namakate, plačate samo konzumacijo, potem pa odračunajo od ulova,
imajo 2 bajerja.

dober ulov


Če si želite naloviti sami ribe POSTRVI, KRAPA ALI AMURJA pridite na kmečki turizem
POŽAR v Zg. Kungoti 35/1 najdete nas na http://WWW.turizempozar.com ali nas pokličite
na 041 355 142

pri nas je mogoce da si sami nalovite ribe v našem ribniku ob katerem imamo tudi turistično kmetijo kjer dobite kosilo :juha,2 postrvi,krompir,solato in sladico za 7 eur

New Report

Close