Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Skrita številka- kako?

Skrita številka- kako?

Živjo!

Ali morda kdo ve, kako se naredi na mobilcu skrito številko? Da bi nekoga poklicala iz svojega mobija na njegov mobi in se ne bi videla moja številka.

hvala

Poglej, če ima telefon funkcijo, da skrije številko

Drugače je pa #31#številka

Cifra 31 nima veze s 031 od Mobitela

spremeniš nastavitve ve gsmju…ali pa pred številko daš #31# sam tole #31# probi prvo na nek drug gsm če ga imaš pri roki ker nisem sigurna ali je #31# ali pa #31*….

nova
Uredništvo priporoča

Ufff, mislim da je *31*tel.št.#

Nisem pa čisto prepričana. Se mi zdi, da je to za mobitel, ja. Ne vem pa, kako je s simobilom ali drugimi operaterji. Vendar le, če imaš naročnino, drugače ne moreš skriti številke. Mogoče je najbolje, da povprašaš na mobitelu.

Če imaš Nokio, poiščeš v nastavitvah prikaz številke in odkljukaš NE. Tam nekje, orodja, nastavitve, telefon,…

Punce hvala! Sva s sodelavko poizkusili in velja tista #31#številka.

papa

JS MAM NOKIO NA NE NAROČNINO…PA NE GRE SKRIT 🙁

Ne, številko lahko skriješ samo, če imaš naročnino. Žal.

nimam naročnine pa gre s skrite pomoje je to novo:D

*# tel .*#

Ali se da sporočilo poslat pod skrito številko??

jz tud nimam naročnine pa lahko nastavm tm v nastavitvah da se skrije ID kao ta številka in pol koga pokličm in mu piše da je številka naznana 😛 😀 wahaha
in pol jih zajbavam
pa nimam ne nokije in ne naročnine 😉 mam čist navadno motorolo k še foto aparata nima in lahko pr muski sam svojo melodijo nrdim k so ene note XP

Ali kdo ve, kako in v katerem meniju se v gsm-u določi
zavračanje določenega klicatelja. Klicatelj potem sliši
‘zasedeno’ ali ‘ta številka ne obstaja’ ali kaj podobnega.
Mogoče bi na ta način lahko zavrnili klicatelja s skrito številko:
npr. zavrni vsak klic s številke #31# xxxxxxxxx, saj velikokrat
kar točno domnevamo, kdo nas želi samo slišati, ne da bi se
tudi sam oglasil.

sto procentno je #31# in številka 🙂

heei… mene zanima katero št morm napisat pol ko napišem #31# … mojo ali od osebe ki jo želim poklicati pod skrito št…?

skrita stevilka brez narocnine gre vecinoma samo na starih telefonih , na novejših kot naprimer sony xperia ne gre .

Ali obstaja kaksna aplikacija da naredis skrito stevilko?

kaj mogoce kdo ve ce, ko klices 1188 vidijo telefonsko ali ne ?

kaj noben ne ve?

Zdravo…
jaz imam probleme pri delanju smeškotov kot so će želiš da ima namesto oči srčke, ali da imaš “top” postavo, raznobarvne srčke, poljube, itd.

New Report

Close