Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! darilo ob zlati poroki

darilo ob zlati poroki

Prosim za kakšno idejo za darilo ob zlati poroki.Toplice in izleti,masaže ne pridejo v poštev,ker sta najraje doma.

Ali je kakšen običaj v zvezi z darili ob tej priložnosti?

Hvala in lp,Pika

Ni splošnega običaja za tak dogodek. Preverite navade v družini.
Morda slavljencema podarite kak pripomoček za zdravje (masažni stol, aparat, …), grelno blazino za postelji, topli odeji za skupno počivanje, sestavite sliko z fotografijami vseh potomcev, spečete torto, itd. Odvisno od tega, kakšen stil življenja imata slavljenca.

Lepo in osebno darilo je kakšen portret. Posamezen, družinski, ljubezenski, otroški… Ma vse sorte… Kolegica riše ful lepo in za đabe:
http://metkaonlinehallofart.blogspot.com/

Torej kakšen skupen portret slavljencev?

nova
Uredništvo priporoča

Ob lastni izkušnji pred dobrim mesecem, bi tudi drugim priporočala izvirno darilo – uro s kukavico.
To sem kupila za darilo mojima, tako malo boljšo, kjer se fant in dekle poljubljata. Ura je ročno izdelana – iz nemčije. Zadetek v polno.
Vsakič ko pridem domov, me spomnita na to in se mi zahvalita. To je darilo “za vedno”, kot sta mi zatrdila, ker jih vsakič spomni tudi name. Priporočam tudi drugim, kateri iščejo idejo. Da ne bom delala reklame – kupila sem jo na Brezovici ( naročila pa preko spleta ).

New Report

Close