Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! tapeciranje stolov v kuhinji oz. jedilnici

tapeciranje stolov v kuhinji oz. jedilnici

Ponovno pozdravljene(i)!

Zanima me, kje naj kupim material (cenovno ugoden), s katerim bi preoblekla stole v kuhinji, ki so totalno zlizani.
Glede na to, da kuhinje še ne bomo prenavljali, se mi zdi to še najboljša začasna rešitev.

Hvala.

Mira-1

Poskusi povprašat v trgovihah, kjer prodajajo blago na kilo. Ena trgovina je v btc v hali A.

http://mozaik-ustvarjalnosti-barbara.blogspot.com/

ja, kot je povedala ze bistra.. v BTCju sta dve trgovini Kilometer, v hali A in hali D v kleti… poleg te v hali A je se ena , samo par trgovinic naprej.. v vseh imajo dekorativno blago na kg, kar se mi zdi cenovno najugodnejse..

ce bos podlagala kako peno, se mi zdi ugodno tudi astra v jami za bezigradom, kako imajo pa druge trgovine, bauhaus, mbaumax , obi etc. pa ne vem

nova
Uredništvo priporoča

Pozdrav,

Meni je naslednji gospod kar lepo tapeciral stole za kuhinjo.
Dela pa za okolico Ljubljane.

Tapeciranje http://www.urejanjedomainvrta.eu/Tapeciranje.html

Ravno včeraj sem se spet lotila preoblačenja stolov, takole naredim, kupim močnejše lepe kuhinjske krpe in preoblečem z njimi sedala, ponavadi je vsak stol drugače tapeciran, včeraj pa sem našla prikupne kuhinjske krpe in sem se tokrat odločila, da bodo vsi enaki, le na dveh imam oblekico iz leclerca, :))

Če upoštevam še ceno materiala, pride tapeciranje za štiri stole toliko, kot če bi kupil dva nova masivna stola. Dober stol dobiš že za 50 evrov in manj, pri njem pa pride samo delo 15 do 20 evrov.

[/quote]

Zelo drago???
No, pa kupi ti napravo za tapeciranje, šivanje (300 in več) ter drugo opremo, lepo zamenjaj blago na sedalu in hrbtu…. Najlažje je kritizirat in ne ponuditi bolje. Kako pa ti popraviš za se slabe stole? Tole naj bi bil forum za sodelovanje, dobre izkušnje in izmenjavo. “zelo drago” obvlada nasprotno.
Čestitke vsem, ki se sami na to spravijo. Je pa ceneje plačati dobro izdelavo.

Blago prodaja svet metraže: Vaš link. Šiška, Btc, Rudnik v Ljubljani.
Kilometer je žal nehal….

blago prodaja tudi Svet metraže.

Tisti, ki potrebujejo pomoč pri tapeciranju stolov, lahko pokličete 031 225480. Ljubljana

New Report

Close