Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! abraham – igre, šale

abraham – igre, šale

Ojla!

Ker me nekaj heca iskalnik in ne morem poiskat tem v preteklosti se obračam na vas.

A imate kakšne igre za abrahama? Prosim za pomoč ;))

Hvala.

Prosim, za kakšne zanimive šale oz. igre.

Hvala!

Mi smo imeli na taščini 50. letnici srečelov, ki ga je vodil moj prijatelj, kateri zna zelo dobro oponašati cel kup ljudi. Zrihtan je bil v Albanca -sladoledarja, jaz in moja prijateljica pa v črnca in črnko. Prijatelj je imel na glavi belo čepico, na nos si je prilepil umetni nos ter v usta umetne zobe in vsakk drugi zob je imel črno obarvan, oblečen pa v tisto svetlečo trenirko, ki jih po navadi nosijo Albanci. KO smo prišli v prostor, je s seboj pripeljal sladoled in kornete, ter jih ponujal gostom s tem, da je govoril albansko.Ko je klical goste, naj si pridejo po sladoled jim je dejal, da naj ga pojejo čim več, da bodo imeli takšne lepe zobe kot on ter da je ta sladoled pripravljen po receptu od njegovega dede od dede dede itd. Medve s prijateljico, sva se tako režali, da sva s težavo delili srečke, nato pa je prijatelj potem, ko je razdelil celoten sladoled pričel klicati dobitne številke in vsak je prišel po dobitek. Dobitke sem kupila v Hofferju-razne znižane stvari po 1, 2 ali 3 eure. DObitki so bili npr.
-ženski vložki, ki jih je seveda dobil moški,
– žiletke za britje, zraven pa sem napisala ” pribor za Donje Brijanje”- Donje Brijanje je namreč en kraj na Hrvaškem, tablo za ta kraj pa sem našla na Internetu in jo skopirala k tekstu
– razni znižani novoletni okraski za okrasitev mize za Novo leto
– nekaj poceni brisač, kupljene na kilogram
– škarje za rezanje trt
– tastu sem npr. kupila majico z napisom “če Je lov šport, sem jaz šprotnik” ( ker je drugače lovec; srečko pa smo mu vročili- na njej je bilo napisano njegovo ime, tako da se je vedelo, da bo ta dobitek dobil on, ni pa vedel kaj bo dobil )
– albumi za slike kupljeni po zelo nizki ceni v Hofferju ( 2 manjša albuma za 3 evre )
– štrik
– zelo velike ščipalke za obešanje cunj, kupljene v 1 eur shopu
– tekoče milo za roke,
– tekočina za pranje oken – zraven pa sem dodala smešno sliko iz Interneta, kjer nekdo v pomivalnem koritu pere mačko in dopisala tekst “Pripomoček za pranje mačk”

Vsakemu dobitku je bil priložen tudi printani štos za lepši večer. Vsaka ženska srečka in srečka za otroke je bila dobitna ( še prej sem jih označila, katere srečke so za ženske, moške in otroke, ter sva jih nato s prijateljico razdelili )

POvabljenci so se na srečelov odzvali pozitivno – bilo je namreč ogromno smeha, saj je naš prijatelj veliki humorist in vsaka beseda, ki jo je izrekel po Albansko je povzročila salve smeha.

AJa, pa zraven smo delili tudi poskenirane evre, na katere sem skenirala taščino sliko in nanje dopisala zahvalo tašče za udeležbo na njeni zabavi in za darila.

Na srečke sem dodala sliko tašče v mladih letih ter vnukinjo, lepo oblečeno in sfrizirano, ko smo jo slikali pred našo hišo, v roki pa je držala napis Vse najboljše za 50. rojstni dan.

Tašči sem naredila tudi digitalni foto album – poiskala sem slike iz njenih mladih let- od rojstva, birme, šolskih dni, poroke, zidanja hiše ipd. ter jih oblikovala s programom in sprintala. Na začetek sem dala sliko vnukinje z napisom v roki “Vse najboljše za 50. rojstni dan”.
Na zaključni sliki smo se slikali jaz, mož, vnuka, drugi sin in snaha – bili smo “otkačeno” oblečeni in sfrizirani, v rokah pa smo držali napis” Uživaj življenje s polno paro, saj nikoli ne veš, kdaj ga bo konec”
Ta album ji je bil najlepše darilo od vseh.

Pripravila sem ji tudi škatlo polno oslarij z napisom “Pripomočki za boljše življenje po petdesetem”:
– kupila sem jih predpasnik “Prepovedno se ubijati od dela”
-nato majico “Najboljša tašča na svetu”
– drateno krtačo za tuširanje
– klešče za puljenje nohtov, dlak iz ušes in nosa
– leseni stepalnik za stepanje prahu iz tepihov z napisom “Pripomoček za izbijanje trme iz moževe glave”
– pri ribničanu sem kupila največjo kuhalnico kar jih je imel in sem napisala nanjo “Pripomoček, s katerim bom delala red, ko pride v hišo druga snaha”
– stekleni kozarec z napisom 50 let
– enoletno naročnino na kuharsko revijo LIsa ( naročnino sva plačali jaz in druga snaha )
– uredila sem, da je šla sedet skupaj s tastom in vnuko med publiko, na snemanje oddaje Na zdravje ( ravno 11. 05. 2007 je bil posnetek in sem se blazno zabavala, ko sem hčerko videla na TV, kako je skakala po studiju )
– velik valjar z napisom” Dobro jutro srček”, jaz pa sem nanj nalepila listek,”pripomoček za bujenje moža”
– veliko čokolado brez lešnikov z napisom “SHujševalna kura: čokolada brez lešnikov”
– v 1 eur shopu sem našla nekakšen lesen pripomoček za masažo
– knjigico “starost je lepa”
– termofor, na katerega sem dodala napis” Pripomoček, s katerim se bo grela, ko bo mož ponoči na lovu”
– tangice kupljene v 1 eur shop- prijateljica pa je dodala, da smo ji kupili “ene debele gate, da jih bo lahko nosila v mrzlih zimskih dneh in nočeh ( dejansko pa so bile te tanice samo špage z metuljčkom od spredaj )
– strgalo za strganje trde kože
– digitalni album
– lonček z narisanim mačotom, ki se sleče do golega, če vanj natočiš vroč čaj ( mora pa biti zelo vroč )- kupljeno v Seks shopu
– sestavila sem ji tudi humorno zgodbo – prijateljica in sestra sta mi povedali nekaj smešnih dogodkov iz njenega življenja, iz katerih sem sestavila 8 strani dolgo zgodbo, ki pa se je rimala. Ta zgodba je bila tako smešna, da se tašča ni in ni mogla nehati režati.
-prijateljica ji je v škatlo dala očale brez stekel, da bo boljše videla
Vse to pa je bilo zavito v časopisni papir, da ni takoj videla, kaj je dobila.
– v mladih letih sta si s prijateljico delali navijalke za lase iz leskovih šib, ker nista imeli denarja, da bi si jih kupili v trgovini,zato smo ji naredili tudi navijalke iz leskovine, in jih zapakirali v škatlo.

Sestra ji je spekla veliko torto v obliki prometnega znaka “omejitev hitrosti 50 “.

Tašča in tast sta bila izredno vesela in presenečena hkrati, pa tudi povabljenci so dejali, da niso še nikoli doživeli, da bi šli nekomu na rojstni dan, potem pa bi od njega dobili darilo. Skratka – bilo je resnično zelo lepo pripravljen program, o katerem so še dolgo po njem govorili naokrog.

Muzikant pa ji je pripravil tudi zaprisego ter hecna vprašanja, npr:
– kako se reče ženski po 50-desetem po japonsko? ( ta kura hira )
– kako se reče ciganu, ki ga je povaljal valjar ( CD Rom )
– kje se konča vsaka večerja ( ali nekaj v tem smislu )- ( v WC-ju ), itd.

Sedaj pa ji v digitalni album shranjujem vse slike iz zabave, zraven dodajam komentarje, shranila sem tudi humorno zgodbo, štose, ki sem jih dodala k dobitkom pri srečelovu- skratka vse kar se je dogajalo na fešti, ji bom sedaj shranila v album in imela bo resnično zelo lep spomin.

Upam, da sem ti kaj pomagala, sicer pa lahko iz vsega napisanega zagotovo dobiš še kakšno izvirno idejo tudi sama, saj smešnih dogodkov v življenju ponavadi ne manjka in jih lahko odlično uporabiš za takšne zabave.

nova
Uredništvo priporoča

kje se kupijo avtre oziroma naramnica za 10 do 11 let??? kera ve

marija, a sva midva kej u žlaht?

lp, marjan

p.s.: a si dobila avtre???

Zanima me kaj na pripravim za 30 rojsti dan prijatelju.. mora biti zanimivo,ker bi to pripravili 1 dan pred rojstnim dnevom. Ima mogoce kdo kaksno idejo;)

Lp

Mi za okrogle obletnice vedno izberemo kakšna šaljiva darila, tu jih maš polno http://www.hisadaril.si/obdarovanci/obletnice/[/url], glede bolj poosebljenih daril pa ti težko svetujem, saj smo si vsi različni, vsekakor pa je slavljenca dobro spraviti v neškodljivo zadrego 😀

Tukaj je veliko stvari na enem mestu….
http://www.abraham-50.com

www.abraham-50.com

Mi kupujemo norčije http://www.smesnadarila.si/ še kakšno majco poleg in je to to.

Abraham je že za mano, tako da ne znam pomagati…pred mano je pa Metuzalem…

drug drugega programiramo

New Report

Close