Forum.Over.Net

Skrinjica idej!

Swap STEKLENIČKE UPANJA:nadljevanje

Default avatar

Natty

Evo, pa imam tudi jaz eno stekleničko! Ampak nimam opreme, da vam pošljem fotke. Čakam tudi v.k., da mi dostavi nekaj stekleničk.

Punce ne zamerit, ampak tale prva gre mojemu sodelavcu, ki ima tudi raka. Prestal je dve operaciji in dva paketa kemoterapij, zdaj pa že počasi prihaja tudi sem., Držimo pesti zanj. In naj vam ta gesta ne zveni kot, da ne bom delala stekleničk za otroke. Ampak odločila sem se, da bo prva pač njegova. vam pa sporočim, kako jo bo sprejel.

Uživajte praznični dan!
Default avatar

birba

Jaz že skozi spremljam to idejo o stekleničkah in sem se šele sedaj opogumila, da se prijavim.

No moji izdelki ne bodo tako lepi kot že narejeni, ker še nikoli nisem imela fimo v roki. Ma se bom za ta dober namen potrudla in nekaj spravla skup :-)

Imam samo en problem. Ne vem kje naj dobim stekleničke. Kaj tiste od eteričnih olj (10 ml) so dovolj velike. Ker meni se zdijo malo premajhne. To je vse kar imam doma. Če ima katera kaj viška stekleničk se javim, da mi jih pošlje.

Mamči prijavi tudi mene.

Lp
------------------------------------------------
Default avatar

mamči

Oj Birba dobrodošla...za končni izgled tvojih Stekleničk upanja naj te nikar ne skrbi...boš tudi sama presenečena nad enostavnostjo in barvnimi efekti Fimo mase-ko te not potegne-si not!...ko vsemu skupaj dodaš še kanček domišlije, pa nastanejo čudovite unikatne stekleničke...

Glej stekleničke imam jest...če jih še katera druga potrebuje-napišite mi svoj naslov na mail in vam jih pošljem-ni problema.

Default avatar

birba

Mamči sem ti pisala na mail...

Hvala za spodbudo. Komaj čakam, da dobim stekleničke in grem v akcijo.

Lp

------------------------------
Default avatar

moi

Birba, vsaka steklenička bo lepa, ker jo bomo delale z ljubeznijo in se potrudile po svojih najboljših močeh. Tudi jaz nisem še veliko delala s Fimo, pa sem vseeno nekaj "spackala" skupaj.

Natty, saj bo šla steklenička nekomu, ki mu je namenjena (ali smo rekli striktno k otrokom?). Naj mu da moč in upanje, da bo vse OK.

Mamči, kakšne krasne stekleničke si naredila. Posebno ta angelček je tako cartkan. Kako si naredila laske (mislim tako enakomerno tanko vrvico)?

pozdravček vsem, moi

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
<http://moimoi.moj-album.com/>
Default avatar

mamči

Moi hvala za pohvalo...angelček ima pretanke laske-zato tudi ni primeren za oddajo naprej (mu že pol laskov manjka)...
...sem pa razvaljani fimo narezala na tako tanek trakec in ga potem nanesla na glavo.

Je pa res kar praviš...iz vsake stekleničke žari trud in so čisto vse lepe...prepričana pa sem, da bodo stekleničke same našle pot do pravega bolnika-mislim, da si bo vsak mali bolnik lahko izbral tisto, ki mu bo najbolj všeč...bomo videli, ampak sem prepričana v to, da se nad poklonjeno stekleničko nihče ne bo zmrdeval oz. bo vsakega prevzela lepota stekleničke, toplina ideje in moč upanja!

Vse, ki ste se mi javile na mail..malo me hecajo prazniki...pojutrišnjem grem šele na pošto (prej ni odprta:)))lol)...

Default avatar

moi

Aha, ti si tudi valjala, samo taaaaaaaaaako enakomerno, da sem mislila, da imaš kakšno mašinco (tako kot jo imajo na enih slikah).
Jaz včasih spustim Fimo skozi tisto za jušne rezance, samo pridejo taki 4voglati, pa potem valjam.

Kje pa si dobila tisto črno vrvico? predvidevam, da je taka povoščena, kot si jo opisala. Full dobro si se spomnila s tistimi "uhicami" za obesit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
<http://moimoi.moj-album.com/>
Default avatar

v.k.

Ker vse začetnice s fimo maso, ob gledanju steklenič od mamči, zgubljajo pogum, vam ga bom jaz nekaj vrnila. :))) Naredila sem svojo prvo stekleničko upanja in hkrati je to tudi moj prvi izdelek iz fimo mase. Upam, da odgovarja vsaj minimalnim standardom in da bo prišla v prave roke.

----------------------------------------------

Nikoli se ne kregajte z idiotom,
spravil vas bo na svoj nivo
in premagal z izkušnjami!
Default avatar

florijan

a veš kaj je za laske najbolj primerno. Stiskalo za česen. Pride full, full dobro. Jaz sem dans tud eno, pravzaprav edino flaško ki jo mam doma oblekla v fimo. Ni da bi se človk hvalil
Default avatar

v.k.

:)))) LOL :)))))))))))))))))))) Florjan, pa res nisem nič kuhinje popackala. Stekleničko sem v mikrovalovki kuhala in niti smrdelo ni. :))
----------------------------------------------

Nikoli se ne kregajte z idiotom,
spravil vas bo na svoj nivo
in premagal z izkušnjami!
Default avatar

coprnica Saša

Bravo Vesna!

Zdej sem pa že bolj optimistična.

Se slišiva!
Bi že spala, pa Ema štrajka. :(((((((

lp,Saša
Default avatar

birba

Tukaj je moja prva steklenička upanja:

Je moj prvi izdelek iz fime. Ful sem navdušena. Na žalost nimam stekleničk, da bi še naprej ustvarjala, ker zdej sem polna idej.
Ja, pa celo klobaso sem uspela naredit :-))) So tako dobra navodila na forumu, da ne moreš zgrešit.

Lp

-------------------
Default avatar

pika-slika

Kako pa pečete zamaške? Jaz sem nekaj naredila (pa saj ne vem, če naj sploh pokažem, ko pa vam ne segnem niti do kolen), a se mi je zamašek malo stopil.

Pošlji oblikovano (01-01-06 22:42)
Default avatar

mamči

Zdej pa tko...nehite jamrat, ker so čist vse vaše stekleničke za GATE TRGAT!
...kolk so lepe!...pa mi niste vrjele, da sploh ni tako grozno težko...a vidte, da bo šlo?

-V.K. full mi je všeč-dobra kombinacija barv (jest sem že pomislila na to kombinacijo, ampak sem bila prepričana, da bi črno bela izpadla pusta) in tista kačica full lepo gor paše in pride do izraza...

-Birba-tvoja mi je tak cuker, tako nežna...pa tisti odtisi rožic gor...so pika na i in poudarijo nežnost stekleničke...

-Pika-slika super mi je ideja z bunkicami-mislim te ki si jih nanizala okoli pokrovčka...matr naredijo tako posebn izgled steklenički...pa barve so čudovite, tud tista ta druga (oranžno črna) mi je full všeč...glej glede zamaška, če se ne zapira več lepo, ga raje nadomesti z Fimo zamaškom-navodila najdeš na enem od linkov zgoraj...

BABE RAZTURATE...in lepo, da ste poslikale, se bodo najbrž zaradi vas še kakšne opogumile in prijele Fimo v roke...za vas sem pa prepričana, da ne boste mogle nehat:))lol

A katera ugane na kaj sem pomislila ko sem zjutraj vstala?

Moi: tiste moje črne vrvice so v bistvu povoščene (nekaj je bilo tudi usnjenih) rjave vezalke, ki sem jih dobila v Totri...itak jih bom skušala še dobit...tako, da bodo vse stekleničke pred oddajo opremljene z njimi. Če ima katera vrvice že doma jih naj da gor, če jih pa nimate jih bom jest zrihtala...tako, da ni treba skrbet.

Aja pa slike stekleničk dajte prosim še v album swapa, da bodo zbrane na enem mestu.

Pošlji oblikovano (01-01-06 23:09)

Default avatar

pika-slika

Mamči, hvala za idejo; že spet sem površno brala, da mi je to ušlo.
Aja, še to - tudi jaz sem prosila kolegico, da bo po bolnišnici poskusila poiskat nekaj stekleničk oz. se zmenila, da jih hranijo;
Default avatar

mamči

Nič groznega Pika-slika...pri Fimi mi je všeč tudi to, da tudi po pečenju lahko dodaš "ušeska" za obesit, če jih pozabiš prej narest...pa lahko kaj popraviš, dodaš...skratka, izdelek se lahko dodeluje po mili volji.
Pač še enkrat daš vse skupaj pečt za pol ure in je. Uživaj...