Forum.Over.Net

Skrinjica idej!

Ropotarnica dobrih idej in praktičnih nasvetov za dom, ustvarjanje, obdarovanje ... Forum za vse, ki bi si radi, s pomočjo tisoč in ene ideje naredili življenje bolj pisano.

Swap STEKLENIČKE UPANJA:nadljevanje

Default avatar

marta

Moi, tle si pa absolutno mojstrica!!!
Default avatar

v.k.

A mislite, da bi lahko obdelane stekleničke skuhala v mikrovalovki namesto spekla v pečici?
----------------------------------------------

Nikoli se ne kregajte z idiotom,
spravil vas bo na svoj nivo
in premagal z izkušnjami!
Default avatar

florijan

oh ti ne znam svetvat, jaz se še lotila tega nisem, samo od daleč gledam in vsake tolk cajta prelistam skenirano knjgico, pa pogledam par linkov, potem pa vse klobase v glavi pomešam. Sem pa danes celo sanjala tiste tvoje vrtnice in kako jih delam. Se pravi da se jih moram lotit. Ja pa celo eno eterično olje zelo staro sem tud jaz danes zlila ven, bom potem ko bodo otroci na snegu pa jaz par klobasic naredila in oblekla to flaško. Me prav zanima kaj bo ratalo. Ker jaz pa kiparjenje...... Jaoo
Default avatar

moi

Po moje bi lahko, še boljše, da ti ne smrdi vse po Fimo.
Moja mikrovalovna se še "lufta" od eteričnih olj (sem jih na tak način prala, ker sem se bala, da bi ostal vonj v posodi) in to ne gre ven, še zdaj smrdi, ko jo vklopim.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
<http://moimoi.moj-album.com/>
Default avatar

mamči

Ej Moi superca...vidim, da si res čist not padla...jest moram pa danes pospravt (tuki je un ki toči solze) kuhno, baje se ne spodob delat Fimo med silvestersko žurko:)))lol...

...upam, da boš pogruntala kako rešitev za vrvico bi bila pa po moje najbolj primerna kaka trdna povoščena vrvica...jest perlic ravno nebi dajala...

...po drugi strani pa bi bile Stekleničke upanja s perlicami še lepše...

VSE LEPO, LEPO PRAZNUJTE...UŽIVITE DO KONCA IN NAPREJ...

Default avatar

v.k.

Jaz bom kar v mikrovalovki skuhala. Ste mi take lušte naredile, da grem eno staro eterično olje zlit stran in hitro eno flaško oblečt.
----------------------------------------------

Nikoli se ne kregajte z idiotom,
spravil vas bo na svoj nivo
in premagal z izkušnjami!
Default avatar

coprnica Saša

EJ PUNCE - DANES JE SILVESTROVO!!!!

Dejte se mal za žurko pripravit!
Jutri pa počivajte!

Drugače pa moi, sem že včeraj listala tvoj album in sem navdušna.
Upam, da mi bodo ratale tako lepe stvari, čeprav še nisem delala s fimo.
Mam naročeno kolegico, da me bo mal poinštruirala, ona fimo obvlada.

Vesna, ti pa poročaj kako ti je ratalo!

lp, Saša
Default avatar

[email protected]@

Moi, zlate roke imaš! Jaz pa še nikoli nisem delala s Fimo maso... Takoj po praznikih začnem, samo da nabavim material. Se pa bojim, da nikakor ne bo izgledalo kot pri tebi...
Default avatar

florijan

ja kako si pa ti to prala. Men mikrovele nč ne smrdi. sem nalila v skledico vodo, pa v stekleničko tud, potem dala stekleničko v skledico in vse skupaj (z vodo) vred v mikrovele. Čist nč ne smrdi. Pa sem glih tak eterično olje ven zlila.
Default avatar

mamči

Evo še nekaj mojih...sej ne morem nehat-sam ne me vprašat kolk jih že mam...itak vem, da sem obsedena:)))lol

Priponke

13999_DSC06305-1.jpg
0 (130.05 KiB)

Default avatar

natka

Ej, pa vam se je utrgalo, al kaj ... mamči, Moi, Tanja in ostale vse pohvale, samo še oči pasem. No, jaz dobim stekleničke enkrat v začetku januarja (a ne, sonček) in pol začnem. Mam pa kar tremo, ko pa tele vaše umetnije gledam. No, zdej grem pa kej za na mizo prpravit, da ne bo familija lačna .-))

lp n.
Default avatar

mamči

A misliš:)))lol?...sej če malo seštevaš samo te, ki smo jih pokazale jih je že sedaj čez 30 narejenih (tiste, ki naskrivaj delajo ha, ha, ha) jih še sploh štela nisem (a, ne Darling?)...tako, da do 1000 ni več dosti:)))lol

Default avatar

moi

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Mamči KRASNE SO!
Moraš nam izdati kakšno tehniko uporabljaš.

Kako pa si pritrdila vrvice in kakšne imaš?
Tu še bom potrebovala inštrukcije.

Zdaj pa lepo praznujte. Uspešen skok v novo leto, moi

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
<http://moimoi.moj-album.com/>
Default avatar

mamči

Veš da...sem te že dala na spisek...

Default avatar

Nova Tanja

Ej punce!

Sem pisala koordinatorjem na Bottles of hope tik preden sem šla. in so zelo navdušeni nad idejo! Tole je odgovor. Moj predlog je, da damo vse flaške v en album in jim tudi pošljemo link do njega, kaj pravite. Da bodo vedeli da v eni mali Sloveniji nismo od muh!!!!!

MOI - tele flaške so pa za pojest!!!!!!

Odgovor....
Dear Tanja,
That would be wonderful! Please email me any info you have on World Cancer Day!

Thanks!

Tracy Van Buskirk
National Coordinator
Bottles of Hope
[email protected]
www.bottlesofhope.org
Default avatar

mamči

Oj...pa si priplezala iz divjine:)))lol

Super, ja dejmo jih kar v swap album...pa jih kar sproti dodajajmo-itak se nas bo nekaj šlo tudi swap...jest jih že premikam...