Forum.Over.Net

Skrinjica idej!

Ropotarnica dobrih idej in praktičnih nasvetov za dom, ustvarjanje, obdarovanje ... Forum za vse, ki bi si radi, s pomočjo tisoč in ene ideje naredili življenje bolj pisano.

Swap STEKLENIČKE UPANJA:nadljevanje

Default avatar

kaja

Pitka, kakor sem jaz razumela, je lahko samo fimo. Poglej v prvi post.

Ti kar poizkusi, nč bat.
Default avatar

mnenje

Bi bil čas za nov post o stekleničkah upanja, ker tukaj se je že toliko naložlo!
Kaj praviš mamči?

lp
Default avatar

mamči

Pitka sorry...me ni blo gor...glej Fimo ni tak bav bav, kot ti misliš-nič ne grize, nič ne pika...malo res smrdi, ampak sej ga ne boš v pojstlo s sabo jemala:)))lol

Upam, da boš prišla na srečanje, pa te bomo tam v roke vzele in te spoznale z našo prijateljico Fimo maso...a prov?

Steklenič mi je trenutno zmanjkalo, zato ti jih niti ne morem sedaj poslat (če se do srečanja spoznaš z F. maso ti jih pa od druzga tedna naprej z veseljem pošljem)...je pa sklenjeno, da se obdrži originalna ideja in so stekleničke obdelane z F. maso...je pa full lušten delat, zato ti priporočam, da se z 2 barvama Fimota zapreš v kuhno in ne greš ven dokler ga ne premučkaš in ne napopaš na lonček od kake začimbe...pa nič goljufat, zapika pa ni! Če boš fučala, boš pa dobila kazen....
Ne res dej poskusi, sej ni treba nobenmu povedat če ti v prvo ne bo ratal...ampak v tvoje sposobnosti sploh ne dvomim...tako, da jutri pričakujem sliko stekleničke za začimbe...

PS:Mnenje (pa zakaj so taki predlogi le od neprijavljenih obiskovalcev:)))lol) te bom upoštevala-100 je res dovolj za eno temo.

Default avatar

Pitka*

Mamči, hvala za odgovor.

V fimo se ne bom vrgla - imam razloge, zato vsem sodelujočim le 'držite se'! Namen je krasen, vi ste sploh super, zato mora uspeti!
Vidka Pitka

http://www.mojalbum.com/vidka-pitka