Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Vremenska hišica

Vremenska hišica

Svoji vnukinji bi rada kupila za Božič vremensko hišico. Ali morda kdo ve, kje bi jo lahko kupila. Zelo bom hvaležna za odgovor !
Hvala in lp

Babi luštne lesene vremenske hišice sem vidla pri Ribnčanih, ki prodajajo suho robo. Ne vem iz kje si, ampak mislim da so skoraj po vseh večjih krajih.

Babi, bom malo bolj pozorno od zdaj naprej opazovala, če hišico kje opazim, pa ti javim .Mi je tolk fajn, da te enkrat srečam še tule, na skrinjici.Pozdravček na obalo.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala Darling, bom še poiskala pri Ribnčanih. Škoda, da gredo take stvari v pozabo.
Marta si Ti tudi z mojega konca ?
Pozdrav z obale

Ne, babi, jaz sem pa s celine, bi pa bila takoj za to, da sem s tvojega konca, ker ljubim morje. Jaz včasih pokukam na forum, kjer si ti najbolj pridna, zato si mi domača, čeprav se redko oglašam, zato je tako, da jaz tebe poznam, ti pa mene ne moreš. Upam, da najdeš vremensko hišico, si me z njo prav na moj dom spomnila.Pozdravček.

Marta, saj navsezadnje ni pomembno, da se vizualno poznamo, obstajajo vibracije, ki nas povezujejo. Me veseli, če sem z iskanjem hišice vzbudila v Tebi lep spomin na dom.
Vse dobro in vabljena na morje, ćeprav je trenutno močna burja brrrrrr

Če vama bo v pomoč, kljub poznemu odgovoru: http://www.ku-ku.mobi/24_Vremenske-hisice

Janjan, dober nasvet. Sem šla včeraj v Gnezdo, imajo res čudovite hišice. Izbira pa je težka, katera je lepša. Sem izbrala sebi najlepšo, pa še eno za darilo za sodelavko.
Priporočam tudi jaz.

New Report

Close