Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Igre na dekliščini – ne o seksu

Igre na dekliščini – ne o seksu

Prosim vas za pomoč.
Prijateljica je povabljena na dekliščino. Nevesta je starejša – čez 45. Rada bi izvedela, kakšne igre se igrajo na dekliščini. Sem iskala z iskalnikom, pa so vse igre nekako vezane na seks.

Zanimajo me še ostale igre – da ne bodo ravno igrale domine in človek ne jezi se :))))))))))))

Čaki, čaki, kaj ima pa starost neveste veze z izborom igric…če bo imela dekliščino, potem točno ve kaj jo čaka in očitno bi to rada. Če ji do takih norčij povezanih z sexom nebi bilo, potem pač nebi imela dekliščine-al se motim?

Meni je bila ena fora z kondomi full všeč:
V plastične škatlice za filme daš po eno šumečo tableto in čez-do polovice škatlice povezneš kondom. Škatlicam naluknjaš dno-kar veliko lukenj, ali eno večjo. Tako pripravljene škatlice zložiš v škatlo od sladoleda in jih zasuješ z suho zemljo-zemlja naj bo prhka, drobna in škatlice naj komaj pokrije-ravno toliko, da se ne vidi vsebina. Nevesti podariš škatlo od sladoleda z besedami naj bodo njene solze vslišane in naj se v prihodnje spomni koliko veselja lahko prinesejo solze. Daš ji še flaško vode (vsaj 2 dcl), v kateri naj bi bile solze njenega življenja, ki so se v tej čarobni flaški zbirale. Ko bo vodo polila po zemlji bodo začeli rasti kondomi, kot gobe po dežju…še vedno so ob tej fori po prvem začudenju padale salva smeha. Bolj ljubko izgleda, če so kondomi različnih barv oz. imajo različne oblike, bunkice, obročke…

Saj starost nima nobene veze z izborom igric. Le, da sem te igrice in fore že našla z iskalnikom, rada bi pa še kakšne druge fore.

Hvala za nasvet s kondomi. To bodo uporabile tako, da bodo v lonček posadile rožo, ki jo bo morala zalivati, ….

nova
Uredništvo priporoča

Bistvo vsega je da se mora voda na dnu lončka zadržat (se pravi ne sme imeti lukenj) ker voda povzroči topljenje šumečih tablet in mehurčki dvignejo kondom, zato ne sme biti veliko zemlje zgoraj.
Srečno in obilo veselja-mogoče bi prej sprobale v lončku z rožo, da boste točno vedele koliko vode bo rabila za efekt.

Moram napisati, da je fora s kondomi res super delovala. Sta se morali dve gostji na dekliščini na hitro domov preoblečt (spodnji del) 🙂

Živjo. Me smo ravno pred kratkim naročile komplet iger preko te strani: nora-dizajn.si/porocna-vabila. Igre so bile prav simpatične in iz odgovorov smo izvedele marsikaj zanimivega od naše kolegice neveste (o dogodkih pred našim druženjem) 😀

Živjo. Me smo ravno pred kratkim naročile komplet iger preko te strani: Vaš link. Igre so bile prav simpatične in iz odgovorov smo izvedele marsikaj zanimivega od naše kolegice neveste (o dogodkih pred našim druženjem) 😀

New Report

Close