Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kako okrasiti sobo?

kako okrasiti sobo?

Pozdravljene,

namen imam prebarvati sobo in sicer v toplo barvo (oranžna+bela) ker je na severni strani in nima skoraj nič sonca. Ker pa je prostor sorazmerno velik bi jo rada popestrila, da bi bila še bolj topla in domača. Zato me zanima če imate kakšne ideje kaj narediti (aja, risanje na steno odpade)-sama sem se poigravala z idejo da bi naredila tak viseč okrasek k so steklca gor pa perlice,… Sem pa pred leti v Ikei vidla luštno stensko postavitev ogledal (ali pa okvirov kjer so ogledala notri, čisti kvadrat) mislim da je bilo 3*3 pa v diagonali. Mi je tudi simpatično samo ne vem, če ni bi s tem prostora “uničila”.
Načeloma bi rada sobo uredila čimbolj v indijskem stilu oz. v njihovih barvah (oranžna, rdeča, vijolčna), tako da če ima katera kak predlog kaj narediti bom zelo vesela.

Malo si poglej razne revije o opremljanju stanovanja (Moje stanovanje, Moj dom…) in pa v kakem starem Ateljeju ali Unikatu boš našla kup idej. Pred kratkim je ena dala tale link gor, pa še nekaj jih vrže Googl ven:

Še ena stran za ideje:

nova
Uredništvo priporoča

Zivjo!Na gorenjskem prekrasna trgovinica v tem stilu,kjer mlada ustvarjalka izdeluje čudovite stvari za naše duše….poglej na njeno stran http://www.manitas.si!Lep pozdrav!Čaja

kako okrasiti sobo tako da se znajdeš

sobo seveda ni težko .prvo si izbereš prevo barvo sobe in potem dajaš okreske vrata so tudi pomebna kupi vreta np.zelena vreta če imate hišo

naredi cofe in jih daj na špago, ali pa naredi verigo iz kolaž papirja

jaz bi rabila pomoč imam najstnico ki bi si okrsila sobo vendar ne ve kako’

hej. jas imam malo sobo. rada bi si jo okrasila vendar ne vem kako. stene so vijolične in rumene. zelo rada gledam posnetke iz amerike in gledam kako si one okrašujejo. vendar veliko teh stvari nimamo v sloveniji. najbolj bi si rada okrasila pisalno mizo. rada bi da bi zgledlo lepo in organizirano. hvala za nasvete.!! 🙂

ogledala zelo povecajo sobo. lahko naredi slikice z prijateljicam in jih prilepi na steno zravn pa se kaksne lucke. kaksen lustkan tepih tudi pase v sobico.

New Report

Close