Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kakšna ideja za veseli pust?

kakšna ideja za veseli pust?

Imam sicer ideje, ki so zeloooo zastarele in jih ne bi rada uporabila vsako leto-klovni, čarovnice,… Ali ima mogoče kdo kakšno idejo, ki je bolj izvirna, ali pa kak link, kjer bi se dalo kaj najti za skupinsko masko.
Hvala.lp

Lani smo bile full lušne pikapolonice.
V osnovni šoli smo bili celi razred stonoga.

LP!

ina.

Mi pa smo bili lani žirafe predlani pa slončki. Kostume vse naredimo sami in pri tem uživamo.
Nekaj strani, kjer lahko dobiš ideje je spodaj. Drugače pa v iskalec (google) vpiši costumes in lahko najdeš še več idej in kostumov.

Pa lepo pripravljanje na pusta vam želim!!!!

nova
Uredništvo priporoča

Hej zvončica, hvala za linke!:) Malo že zmanjkuje idej.

Čeprav letos svoje”ekipe” nekako ne “zbobnam” skupaj:( Nimajo časa …
Jaz sem imela vedno čas delat za vse skupinske maske … Tokrat sem pa rekla, da ne bom sama delala, pa nimajo časa …

Ni panike, še vedno imam malega pa mene 🙂 Dela ne bo zmanjkalo:)))

Kate si že dobla kakšno idejo za pusta hrusta?

No, že nekaj let me mika, da bi bili z družbo zelenjavni vrt. Pa sem na tvojih linkih našla dobre ideje. Jaz bi seveda naredila po svoje, kot pravim, važen je namig. Drugo leto! Letos je tole vse prehitro:)

Mali bo morski pes.
Mi je vse razložil, kako in kaj želi, da je narejeno. Jasno, spet bom delala kot idiot. Pa kaj, ko ne znam drugače. Sem ga navadila, da je maska “u nulo”:)))

Malo se bom matrala z glavo … no ja, bo ratalo:)Ni panike. Bolj je težko, večji je izziv. Saj ne znam simpl narest:)

Jaz bom pa hudiček:) to še nisem bila, pa je čist simpl za narest. Malo sem se že naveličala starih mask:)
Baje se neki menimo za torek, da gremo, ker sobota je rezervirana za praznovanje RD od malega – jasno, bo zabava v maskah!

a kakšna ideja, kje je v sloveniji res dobra trgovina s kostumi??

tnx

malo pozno sem videla tale post zato bi prosila, če ima katera mogoče kroj za piko nogavičko za 10 – 12 let. Hči pravi, da drugega ne pride v poštev
hvala

Živjijo! Z ekipo smo naredili pustni portal z vsemi dogodki na enem mestu in s slikami, tako da si lahko dobite kakšno idejo… Torej nič ne prodajamo, le ljubitelji pusta smo prišli do svojega portala. Če veste za kakšen dogodek za pusta 2017, ki še ni vpisan, nam ga prosim pošljite! LP
http://pustne-maske.si/

New Report

Close