Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Potrebujem ljubezenske in prijateljske verze!

Potrebujem ljubezenske in prijateljske verze!

Pozdravljeni!

Nujno bi potrebovala prijateljske in ljubezenske daljše verze,pregovore ali misli!
Prosim pomagajte mi!NUJNO!

hVALA TER LEP VEČER,Tatjana

Pošiljam!

Vidka

**********************************************************

O LJUBEZNI – 1 ……
*
Pozabi na dneve, pozabi noči, pozabi ljubezen ki več ne gori, pozabi poljube, njegove strasti, pozabi besede bile so laži.
*
Nihče ne sme vstopiti v tvoje srce in ti nato reci: ˝Oprosti, zmotila sem se!˝
*
Lepo je živeti, ljubezen imeti, a vendar za to tudi malo trpeti!
*
Dve besedi samo zate: “Ljubim te, in mislim nate!”
*
˝LJUBIM TE˝ , to besedi sta dve, ki napisati se ju zlahka ne da. Napiše ju lahko le ta, ki ljubezen čuti iz srca.
*
˝LJUBIM TE˝ se hitro reče, kar sledi, pa rado peče.
*
Ne zaljubljaj se prezgodaj, ker lahko boli, ne zaljubljaj se v fanta z rjavimi očmi
*
Modre oči lažejo, zelene oči pomirjajo, sive oči sovražijo, rjave pa ljubijo.
*
Noč. Tema. Nikogar ni. Le jaz in ti ter najine oči.
*
Ne samo v spominski knjigi, ki jo čas razje, temveč tudi v srcu mojem živelo bo tvoje ime.
*
Da te bom čakala, sem ti napisala. Da te bom ljubila, sem ti obljubila. Hočem biti tvoja, to je želja moja.
*
Pisker si velik na glavo povezni, potlej razmišljaj o svoji ljubezni.
*
Jednom se živi, jednom se diše, jednom se voli i nikad više.
*
Ljubezen ni le beseda, ljubezen je nekaj več, je nekaj kar je v tebi in meni, je nekaj kar je v nama obeh.
*
Dober prijatelj, prijazen nasmeh, nežna glasba, moja roka v tvojih dlaneh.
*
Ljubezen je lepa, ljubezen je vse, če zvesto obljubita se.
*
Lepe stvari so lepe, toda še lepše so, če jih delim s teboj.
*
En kiss na tvoj fris, ti pošilja tvoja miss.
*
Šolska ljubezen se v pesek piše, ko pa veter zapiha se izbriše.
*
Ali vidiš to listje na drevju? Tolikokrat si mi rekel, da me ljubiš. Ali vidiš te zvezde na nebu? Tolikokrat sem ti rekla, da te ljubim. Ampak najbolj žalostno je, ko spoznaš, da listje odpade, zvezde pa ostanejo.
*
Že v prvih trenutkih, zaljubil sem se vate, globoko te vpisal, sem v svoje srce.
*
Bistri potoček, hitro šumlja, vse moje misli, k tebi pelja.
*
Svetle zvezde so mi priča, bledi mesec dobro ve, da edino tebe ljubi, moje ranjeno srce.
*
Nageljček je skromni cvet, ki ga ljubi celi svet, tudi ti ga boš dobila, če me ne boš zapustila.
*
Srečne zvezde, temna noč, tebi draga, lahko noč.
*
Smreka je vedno zelena, moja misel je vedno le ena, sprašuj me zakaj, če me ljubiš še kaj.
*
Kadar čevlje čistim, vedno nate mislim.
*
Ptički daleč lete, z njimi gre moje srce, kadar pa sonce za goro gre, spomni se draga name.
*
Od jutra do mraka, od mraka do dne, se nate spominjam, in mislim nate.
*
Ljubezen je jaka, a ni za dijaka, pusti te brige, primi se knjige.
*
Lep je planinski svet, v njem raste planinski cvet, a lepšega kraja ni, kot tisti kraj, kjer prebivaš ti.
*
Pozno je pa še ne spim, le kaj še mislim, tvoje ljubezni si želim, zato se obračam in še ne spim.
*
Ob sončnem zahodu na obali sva stala, tesno se objela, lepo se imela.
*
Ne vem, kaj bi naredila, najraje bi te kar ubila, tako močno sem se vate zaljubila.
*
Ni lepšega na svetu, kot poslušati tvoj glas. Ni lepšega na svetu, kot poljubljati tvoj obraz. Ni lepšega pogleda iz tvojih oči. Ni lepšega kot to, da na svetu si TI!
*
Ko sonce odpelje svetlobo z neba in tema poljubi zemeljska tla, raj zvezdic tam daleč se prebudi, tebi podarja lepih noči.
*
Ti si spomin, katerega ne morem izbrisati, ti si bolečina, katero ne morem preboleti, ti si plamen, katerega ne morem ugasniti, ti si tisti, katerega bom edino mogla ljubiti.
*
Da si človek najde prijatelja, mora zamižati na eno oko. Da ga obdrži – pa na obe!
*
Prijateljstvo je zvezda, katera življenje kroži, samo pazi da ti ne ugasi.
*
Kadar sorodni duši odkrijeta druga drugo… se rodi prijateljstvo in v hipu stojita druga ob drugi v brezmejni samoti.
*
Želim si, da bi prijateljstvo imelo noge, pa tudi oči in dar govora. Morda se usidrata na zemlji, še preden bo obhodilo mesec.
*
Ljudje smo ustvarjeni zato, da v življenju nenehno iščemo to, čemur pravimo: »sreča«
*
Ko sem prvič te objela morda vedela sem, da ne bi smela. A žal zato nikoli ne bo, saj moje srce želelo je tako.
*
Ne glej me v oči ko najina pesem zveni, ne išči mojih pogledov ko plešem s tvojim kolegom. Veš to me boli, ker po tebi moje srce hrepeni.
*
Ob polnoči je vsak dober.
*
Živimo za petke, živimo za žure, živimo za nekaj odštekanih ur.
*
Ne delaj tega kar jaz nebi.
*
Nihče ti ne more biti bol tuj kakor človek, ki si ga kdaj ljubil.
*
Ali si predstavljaš tišino, če bi ljudje govorili samo tisto kar vedo.
*
Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen.
*
Bolečina ni nikdar tako trdna, da je čas nebi zmehčal, pa tudi izbrisal.
*
Brez spominov bi bilo naše življenje ničvredno.
*
Bodi vselej pripravljen, da boš dejal, kar misliš in podel človek se te bo izogibal!
*
Če hočeš, da se ti izpolnijo sanje se zbudi!
*
Če bi ljudem vzeli njihove sanje, katero zadovoljstvi bi jim potem ostalo!
*
Če zaprete vrata vsem napakam, bo tudi resnica ostala zunaj.
*
Človek je lahko ljubosumen samo na koga ki je njegov.
*
Dokler ljubiš, odpuščaš.
*
Ljubiti pomeni prevzeti največje tveganje, pomeni položiti svojo srečo in prihodnost v roke drugega.
*
Sreča je kakor sonce, ko je najlepše, zaide.
*
Nasmeh je najlepše darilo s katerim nekoga razveseliš.
*
Ko potrebujem ramo te ni!
Ko potrebujem objem te ni!
Ko potrebujem nasvet te ni!
Ko bi se rad smejala in ti povedala
da te mam rada – tebe ni! ZAKAJ?
*
Rada mam starše, kolege, hišne ljubljenčke… Ljubiš pa nekoga s katerim si pripravljen preživeti življenje, ter z njim ali za njega umreti.
*
Lepo je ko spoznaš, da nekdo ki je daleč stran pomisli nate vsak dan, pa čeprav le z droben trenutek. Hudo pa je, ko se spomniš nanj in se zaveš kako je daleč stran in ga ne moreš objeti, mu reči kaj lepega, ampak lahko le čakaš.
*
Izgubila sem vero v sebe, vero v ljudi, vero v ljubezen, vero v prijatelje………………… edino tolažbo sem našla v igli… zdaj štrikam in mi je super.
*
Prosite in dano vam bo. Iščite in našli boste. Trkajte in odprlo se vam bo.
*
Nič ni nemogoče. Če si nekaj zelo želiš, če pa to vse narediš potem to tudi dosežeš.
*
Današnje mnenje ni vredno enako včerajšnjemu.
*
Solze so kot vihar, po njem je človek vedno mirnejši.
*
K zadovoljstvu in sreči vodi samo ena pot in nanjo bomo stopili samo tedaj, ko si bomo nehali delati skrbi zaradi stvari, ki jih ne moremo spremeniti z močjo volje.
*
Iskren nasmeh zgane nekaj globoko v nas. Našo hvaležnost za izkazano prijaznost.
*
Dobre misli ustvarjajo dobra dejanja, slabe misli ustvarjajo slaba dejanja. Nikoli ne preprečimo sovraštva z sovraštvom. Sovraštvo preprečimo z LJUBEZNIJO.
*
Najsrečnejši je tisti, ki zna čutiti zasluge drugih in se uživanja drugih veseli kot svojega.
*
Vsaka stvar na površju zemlje lahko pove zgodbo o katerikoli stvari. Naj odprem knjigo na katerikoli strani, naj si ogledujem dlani ali igralne karte ali let ptic, karkoli že, vsakič najdemo povezavo s tisti, kar v tistem trenutku doživljamo. V resnici nam stvari ničesar ne razkrijejo: ljudje sami, ko jih gledamo, odkrijemo način, kako prodreti v dušo sveta.
*
Velikokrat srečamo usodo prav na poti, ki smo si jo izbrali, da bi se ji izognili.
*
Najboljši nasvet je izkušnja, toda ta nasvet pride žal, vedno prepozno.
*
Nikoli na bodi zadovoljen s tistim kar si, če si želiš postati tisto kar nisi, kajti tam, kjer si ostal zadovoljen, boš tudi ostal.
*
Zvezde nad zasneženo pokrajino in na zahodu planet, ki potuje po nebu pod zvezdo. Išči lepoto in našel jo boš. Ni daleč – nikoli ne bo daleč.
*
Tja kamor je vredno iti ne pelje nobena bližnjica.
*
Prijaznost je pomembnejša od modrosti, spoznanje tega pa je začetek modrosti.
*
Eno samo načelo ti bo vlilo poguma in to je, da nobeno zlo ni ne večno ne dolgotrajno.
*
Ena solza, dve solzi, tri solze….. jok! Bolečina in trpljenje. Glasba, petje, smeh, veselje…. užitek in hrepenenje! A vse skupaj je samo življenje.
*
Včeraj je postal del zgodovine, jutri ostaja skrivnost. Zato uživaj danes.
*
Prepričani smo, da bo življenje po poroki boljše. Da se bo vse spremenilo po rojstvu prvega otroka, morda po rojstvu naslednjega. Potem smo zagrenjeni, ker otroci še niso dovolj stari, govorimo si, da bomo zadovoljnejši, ko bodo starejši. Nato nas skrbi, ker vzgajamo najstnika. Prepričani smo, da bomo zagotovo srečnejši, ko bo odrasel. Pravimo si, da bo življenje popolno, ko bo partner dobro opravil »svoj posel«, ko bomo kupili boljši avto, ko bomo šli na dolge počitnice, ko se bomo upokojili… Edina resnica pa je, da je za občutje sreče najprimernejši ravno ta trenutek. ČE NE ZDAJ, KDAJ PA POTEM!
*
Misel nate, miru mi ne da. Nate spominja me želja srca.
*
Tavam v tišini noči, ker z mano te ni!
*
Vedno boš v mojem srcu, kamor zaklenila sem te takrat, ko si mi rekel, da me edino imel boš rad !
*
Živi in pusti živeti tudi drugim!
*
Nikoli pa ne dopusti, da ljubijo isto osebo kot ti!
*
Nikoli ne boš izvedel, da hrepenim po tvojih modrih očeh, da obožujem tvoj nagajiv nasmeh, da ko te vidim mi srce zadrhti, ker si le tvoje bližine želi!
*
Kdor ljubi naj ve, da nekoč bo trpel, kajti nič ni večno.
*
Tudi sreča ne, ki jo imaš, ko nekoga spoznaš, ga ljubiš in vse lepo z njim deliš!
*
Nikoli ne bom pozabila oči, v katere sem zrla le enkrat.
*
Nikoli ne bom pozabila poljubov, katere sem čutila le takrat.
*
Nikoli ne bom pozabila trenutka, ko si mi šepnil na uho, da me vedno imel bos rad!
*
Lepo je, ko spoznaš, da nekdo, ki je daleč vstran, pomisli nate vsak dan, pa čeprav le za droben trenutek. Hudo pa je, ko se spomniš nanj, in se zaveš kako je daleč stran, in ga ne moreš objeti, mu reči kaj lepega, ampak lahko le čakaš, da pride dan, ko bosta končno spet skupaj.
*
Si kot sonce, ki neutrudno sije. Si kot veter, ki narahlo veje. Si kot zvezda, ki vedno žari. Hvala ti!
*
Le ena beseda je potrebna, da dobiš, ali izgubiš osebo, ki jo neizmerno ljubiš, kateri so namenjene vse misli,vse sanje.
*
Moje srce le po tebi hrepeni, le tebe si želi- ljubim te.
*
V tej tihi noči, kličem tvoje ime, kaj vse bi dal, da lahko v tvojem objemu bi zaspal.
*
Da te bom čakala, sem ti napisala. Da te bom ljubila, sem ti obljubila. Hočem biti tvoja, to je želja moja.
*
Se še spominjaš dneva, ko sva bila skupaj, ko si me nežno objemal, ko si me vroče poljubljal, ko nama je bilo tako lepo, kot še nikoli. Prosim, ne pozabi tega, da si me imel takrat rad.
*
LJUBIM TE, to besedi sta dve, ki napisati se ju zlahka ne da. Napiše ju lahko le ta, ki ljubezen čuti iz srca.
*
Ti in jaz, midva sva kakor sanje, kakor dih pomladi, vonj poletja in jeseni. Ti in jaz, midva sva kakor cas življenja.
*
Noč. Tema. Nikogar ni. Le jaz in ti ter najine oči.
*
Ljubezen ni le beseda, ljubezen je nekaj več, je nekaj kar je v tebi in meni, je nekaj kar je v nama obeh.
*
Moje srce krvavi in izkrvavelo bo, ker je izgubilo, kar je ljubilo.
*
Ko sonce odpelje svetlobo z neba in tema poljubi zemeljska tla, raj zvezdic tam daleč se prebudi, tebi podarja lepih noči.
*
Nikoli ne vdaj se in vedno misli, da utriplje nekje srce, ki te ljubi.
*
Lepe stvari so lepe, toda še lepše so, če jih delim s teboj.
*
Vrtnica prijateljstva * je * beseda *, *ki* veže * ljudi * med * seboj *, *prijateljstvo * naj * ostane * med * teboj * in * menoj *. YOU * ARE * A * GOOD * FRIEND * ….. * …. *
*
Ljubezen je največja čarovnija kar jih je. Če znaš ugotoviti kako dela v tvojo korist in ne proti tebi, sam postaneš velik čarovnik.
*
Vse moje misli so pri tebi, mi po glavi hodi le poljub, to pa, da nisem s tabo je obup.
*
Samo tri stvari so neskončne; zvezdno morje, morje s svojimi kapljami in srce v solzah.
*
Pri srcu meni bo hudo, ko treba bo jemati slovo, ker vedno mislim nate, tudi življenje bi dala zate.
*
Čez hribe, doline, čez ravno polje, naj pride to pismo, v tvoje roke!
*
Vse v življenju mine, vse se spremeni, le prijateljstvo ostane in živi do konca dni!!
*
Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, in ne kupuje, marveč daruje.
*
Solza ena je za srečo, druga za ljubezen je, tretja pa je nekaj, kar spominja me nate.
*
Ljubezen je lepa, ljubezen je vse, če zvesto obljubita se.
*
Poljubi, me nežno, v oči me poglej, ničesar ne reci, s poljubom povej.
*
Lepo je biti mlad, a samo takrat, ko te tisti, ki ga ljubiš ima rad.
*
Pozabi na dneve, pozabi noči, pozabi ljubezen ki več ne gori, pozabi poljube, njegove strasti, pozabi besede bile so lazi.
*
Grenak okus slabe ljubezni ostane še dolgo potem, ko je sladek okus dobre ljubezni že pozabljen.
*
Nihče ne sme vstopiti v tvoje srce in ti nato reči: ˝Oprosti, zmotila sem se!˝
*
Ljubim te nežno, ljubim te globoko, in v mojem srcu bos za vedno!
*
Poljubu ni mar, kaj se bo zgodilo, niti ne kje in kdaj, le da se bo še enkrat ponovilo.
*
Mirno naj plava ti čolniček življenja, a glej da ne zadene v skalo trpljenja.
*
Naj zvezde te poneso v sladke sanje, naj luna zaziblje te vanje, misli name, ko zaspiš, da zjutraj z mislijo name se zbudiš.
*
Nekoč ljubila sem rjave oči, ljubila te prelepe oči. Nekoč ljubila sem rjave lase, privlačno rjave lase…ne morem jih pozabiti. Še vedno ljubim rjave oči in rjave lase, pa čeprav vem, da se me te oči počasi izogibajo
*
Tvoje ljubeče besede mi ostanejo v srcu, dokler na zemlji bom živel!
*
Ljubezen cveti v očeh, ki so zasanjana roža in nežnost ima v dlaneh, ki jo žametno boža.
*
Ko imaš nekoga rad, in čutiš,da ga ljubiš, to spoznaš šele ko odide in s seboj odnese koščke tvojega srca.
*
Kadar misliš, da si sam, da nihče te nima rad, vedi, da motiš se! Kadar žalost te mori, pride solza ti v oči, kadar vidiš le temo, vedi, da s tabo je nekdo.
*
Rekel si mi bye,bye, baby, ko si srečal drugo lady, dal si mi še kiss na fris, na spomin na prejšnjo miss!!
*
Mislim nate, me mislim se vdati, pogrešam te!
*
Ti si tu, jaz sem tam, le kako naj ti poljubček dam?
*
Če ti gre vse narobe, če je cel svet proti tebi, vedi da je nekje en srček, ki te ima ZeLo rad!
*
Ljubezen je lepa,ljubezen žari,le če ob meni za vedno bos ti.
*
Ljubezen ne pozna srednje poti: ali pogubi, ali pa reši.
*
Prava ljubezen je neznansko velika ter neznansko majhna.
*
Ljubezen, to je edino, kar more zanimati in spolniti večnost.
*
Brez vode ni življenja, življenja pa ni brez ljubezni.
*
Naj trnje te bodeče ne rani pregloboko, naj cvetje te dehteče ne dvigne previsoko.
*
Ljubezen je kot epidemija: bolj se je človek boji, bolj ji je izpostavljen.
*
Ljubezen in kašelj se ne moreta skriti.
*
Ne moremo govoriti o ljubezni pred vsemi, če nismo vsaj enkrat ljubili.
*
Ko človek ve zakaj ljubi, ne ljubi več.
*
Ljubezen ni čudo, vendar dela čudeže.
*
Ljubezen je – biti sposoben dajati.
*
Živeti med tisočimi in misliti na enega pomeni LJUBITI !
*
Samo v ljubezni človek najde vzrok za večni praznik.
*
Ljubim te nežno, ljubim te globoko, in v mojem srcu bos za vedno!
*
Pozabi na dneve, pozabi noči, pozabi ljubezen ki več ne gori, pozabi poljube, njegove strasti, pozabi besede bile so laži.
*
Lepo je biti mlad, a samo takrat, ko te tisti, ki ga ljubiš ima rad.
*
Ura je devet, nate mislim spet, vsak dan ob istem času hrepenim po tvojem glasu.
*
Ljubezen je lepa, ljubezen je vse, če zvesto obljubita se.
*
Solza ena je za srečo, druga za ljubezen je, tretja pa je nekaj, kar spominja me nate.
*
En nasvet: pazi nase!
Ena prošnja. ne spreminjaj se!
Ena želja: ne pozabi me!
Ena laž: ne ljubim te!
Ena resnica: pogrešam te!!
*
Edina pot, da si ljubjen je, da ljubiš.
*
Ljubiti ne pomeni gledati drug drugega, ampak skupaj gledati v isto smer!
*
Čez hribček dolince ravno polje pozdrave pošilja ti moje srce.
*
Bodi lepa kakor rožica, pridna kot čebelica, dolgo, dolgo boš živela in spomin na me imela.
*
Resnica je podobna koprivi. Če se je dotakneš, skeli, če pa jo trdno držiš, ti ne more ničesar.
*
Nasmeh je najlepše darilo, s katerim lahko nekoga razveseliš.
*
Bodi lepa kakor rožica, pridna kot čebelica, dolgo, dolgo boš živela in spomin na me imela.
*
Sreča tvoja je želja moja.
*
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje.
*
En lep pozdrav, saj veš čigav, saj veš od kot, pa pridna bod’
*
Nisem pesnik, ne slikar. To pisemce pa le sprejmi v dar.
*
Kolikor livad je v cvetju in zelenju, toliko sreče ti želim v življenju.
*
Bodi vesela in rada se smej, srce pa vedno zaklenjeno imej!
*
Vse na svetu hitro mine, vse se spremeni. A prijateljstvo ostane in živi do konca dni!
*
Do uspeha vedno je težavno priti, a zanj se vredno je truditi
*
Mrzla rosa, ostra kosa, rada travico kosi, jaz pa vedno premišljujem, kaj mi delaš dekle ti.
*
Tvoje roke so nežne, usta še bolj, jaz pa tebe ljubim, iz dneva v dan bolj.
*
Čakam te, čakam, v pomladanski temi, me srček boli, ker tebe še ni.
*
Ključek sem izgubil, te v srčku zaklenil, ključka pa ne bom iskal, tebi zvest bom ostal.
*
Ljubim te vedno, pišem ti redno, ko se vrneš nazaj, tu bo spet raj.
*
Čez pare tri, čez devet vasi, najlepša deklica si ti.
*
Ljubim te, saj zame si vse, ne vem koga bom ljubil, ko bom tebe izgubil.
*
Ob jutranji zarji, vsakega dne, mi pride na misel, tvoje ime.
*
Bleda luna se je skrila, za visoko to goro, meni pa naročila, naj ti pišem pismo to.
*
Zmerom noč je temna, srce pa je veselo, za tebe draga pišem, to pisemce veselo.
*
Ker pišem tako malo, ne zameri draga moja, a veruj, to ti povem, samo ti boš moja.
*
Ne vem, zakaj te ne morem dobiti na telefon, mogoče pa po pomoti pride, tole pismo na tvoj dom.
*
Najina ljubezen je trda, kot led, kdor ga prelomi, naj bo preklet.
*
Rad k tebi bi stopil, ti srečo voščil, pa priložnost mi ne da, ker sva preveč oddaljena.
*
Naj živi do groba, najina zvestoba.
*
Vsako jutro ko se zbudim in v sanjah še vedno letim, prva misel ki na pamet pade mi si TI .
*
Pet in tri je osem, če uganeš kdo sem, dobiš poljubov osem, če ne uganeš, pa brez njih ostaneš.
*
Prejmi pozdrave, če bistre si glave, ugani čigave.
*
Lepa ptička priletela, tole pismo mi je vzela, in ga nesla v tisti kraj, kjer prebivaš ti sedaj.
*
Komaj čakam dan, da vzameš mojo dlan v svojo, ter nežno priviješ na srce in poljubiš me.
*
Veliko poti v življenju je, pa nobena lepša ni kot ta na kateri sva se srečala midva.
*
Globoko si se vsadil v moje srce, ti si moje nemirno morje, ki v meni valovi, rosa nežna, ki po jutrih me budi, srce moje po tebi hrepeni, a ko se zbudim, zaboli, ker tebe ni.
*
Pozdravček za rokavček, poljubček na komolček, pošilja ti nekdo, ki ljubi te zelo.
*
Lep pozdrav, iz dobrih daljav, še lepši pogled, ko se vidiva spet.
*
Potuj listek beli, in jo razveseli, ako spi, prebudi jo, ako čuje, poljubi jo.
*
Misli moje le hitite, kamor vas je želja ta, in srčno mi pozdravite, biser mojega srca.
*
Bodi dekle mi ti vesela, zato pismo boš sprejela, saj ljubiti te fantič zna, zato piše pisma ta.
*
Premajhno je pismo, preprazno srce, ne morem pisati, vse svoje želje!
*
Prav iz srca en lep pozdrav, pošiljam ti iz daljav, vedno v mislih sem s teboj, ljubi srček moj.
*
Pismo tebi bom pisal, ga s solzami zalival, slišal sem že vse, da drugi tebi greje zdaj srce.
*
Čez hribček dolince ravno polje pozdrave pošilja ti moje srce.
*
Ljubezen se ne kupi, tudi ne proda, ljubezen je tista, ki pride iz srca.
*
Srček vroč imam, komu naj ga dam, tebi draga, ker te rad imam.
*
Le eno srce imaš, zato pazi komu ga daš.
*
Ljubezen je lepa stvar, za druge mi ni mar, saj v mojem srcu si ti, z lepimi očmi.
*
Lepe so zvezde sredi neba, še lepše so tvoje oči.
*
Govorica ljubezni je v očeh.
*
Poljub je himna ljubezni.
*
Ljubil sem te, ljubil te bom, čeprav vem, da tvoj ne bom.
*
Ko dobiš pismo ne hodi po hiši, ampak sedi za mizo in mi odpiši.
*
Sanje so se mi uresničile, ljubezen se je vnela, ljubezen še gori, srce pa hrepeni.
*
Dolgi so dnevi, še daljše noči, ko tebe ne vidijo moje oči.
*
Ko od časa do časa se nimaš kam dati, se spomni name, začni se smejati.
*
Ker mi srce hrepeni in tebe želi, zato me boli.
*
Sveča brez ognja ne more goreti, jaz pa brez tebe ne morem živeti.
*
Samo tebe ljubim, samo tebe poznam, samo tebi življenje dam.
*
V lepi vasici srečale so se najine oči iz katerih je zasijala ljubezen, ki še danes živi.
*
Eno željo imam, da kmalu roko ti podam, da pride kmalu tisti dan, ko vrneš srečna se nazaj.
*
Srce moje je mirno spalo, dokler tebe ni spoznalo, ko pa te je spoznalo se je nate navezalo.
*
Spomni se dnevov in tistih noči, ko skupaj sva hodila jaz in ti.
*
Lep je kraj kjer ti živiš še lepša je ljubezen, ki jo ti deliš.
*
Lepe so vijolice v travi a mnogo lepši so zate pozdravi.
*
Svetle zvezde mi govore, bleda luna dobro ve, da edino tebe ljubi moje osamljeno srce.
*
Poljubček ti dam, ker te rad imam, srce pa zato,ker te ljubim močno.
*
Iskren pozdrav, še lepši objem, še lepši poljub ko prideva skup.
*
Objemi me, poljubi me, mi šepni na uho, da ljubiš me močno.
*
Sem roža cvetoča, ki zate cveti in misli, da ljubiš me tudi ti.
*
Da te ljubim, dobro vem, če ti mene pa ne vem.
*
Nikoli ne ljubiš dovolj, če ne ljubiš preveč.
*
Prejmi lepe pozdrave, modre in plave, če si bistre glave, pa ugani čigave.
*
Vrtnica je krasen cvet, ki ga ljubi celi svet a nihče ne ljubi ga tako kot jaz tebe samo.
*
Na skali sedim, v morje strmim, vidim obraz, ki ljubim ga jaz.
*
Oporna točka mojega življenja si postala, do mojega srca si prišla in tam boš za vedno ostala.
*
V srcu te nosim draga in te prosim ljubi me!!!
*
Solze po licu mi polze, ker tebe tukaj ni, v mojih mislih si vse dni,v mojem srcu si le ti.
*
Ljubim te zelo močno in to me nikoli minilo ne bo.
*
Včasih se sredi noči zbudim in tiho v temo strmim, takrat se mi v sanjah prikažeš ti.
*
Lepo je verjeti v ptice ,
ki ponosno visoko letijo.
Lepo je verjeti v veter,
ki ti nežno šepeta pesem srca.
Lepo je verjeti v nekoga in verjeti v to,
da RAD TE IMA!!!
*
Rada bi solza bila.
V tvojih očeh bi se rodila,
na tvojih licih živela,
na tvojih ustnicah umrla…
*
Želim si njegove ljubezni,
želim si njegovih oči,
on je moje živjenje,
po njem mi srce hrepeni!
*
Vse na svetu tebi bi dala,
vse, da bi v objemu tvojem zaspala,
vse, da s teboj bi za vedno ostala,
da, edino tebi vse bi dala!
*
Moja ljubezen je velika
moja ljubezen je vse,
kajti nihče te ne more ljubiti
močneje kot moje srce!
*
Ko misliš, da je vse zaman.
ko misliš, da ostal si sam,
takrat se spomni na dan,
ko odšel si daleč stran.
Takrat se spomni tistih lepih dni,
spomni se poljubov gorečih,
spomni se objemov dehtečih
in ne reci takrat,
da me nisi imel rad.
*
Naj sreča ne premami te v prevzetost,
in nesreča ne poniža v sužnja,
ostani to kar si,
kot zlato v plamenih ohrani ponosni jaz.
*
Mnogo deklet na svetu živi a moje srce si le tebe zeli.
*
Ljubezen
Je
Usoda
Beseda ni
Enkrat
Zareče se vsak
Edino ti
Nisi zame bedak!!!!
*
Prišel je ta sijoči maj in z njim prišle ljubezen je nazaj!
*
Če bi umirali tisti, ki ljubijo, bi umrla prva…
*
Je rekel, da me ljubi,
verjela sem preveč.
Me zmedel je s poljubi,
nazaj prišel ni več.
*
Vem, da je na svetu
veliko laži,
a vedela nisem, da lažeš tudi ti.
*
Ko gledam tvoj obraz, poznam te,
slišim tvoj glas,..vem…LJUBIM TE!
Gledam ptice ki lete, prineso nov up,
morda kdaj vrneš se…POGREŠAM TE!
Poslušam veter, zrem v nebo,
nikjer ne vidim te in prosim te…NE POZABI ME!!
*
Ljubezen je kot sonce,
ki se sveti.
Ljubezen je kot reka,
ki se blešči.
Ljubezen je ena sama in najlepša je v dvoje!
*
Kadar sorodni duši odkrijeta druga drugo……se rodi prijateljstvo in v hipu stojita druga ob drugi v brezmejni samoti.
*
Želim si, da bi prijateljstvo imelo noge, pa tudi oči in dar govora. mora se usidrati na zemlji, preden bo obhodilo mesec.
*
Ti si moj pristan sreče, ti si ta, ki ljubim ga, čeprav te ob meni ni, a vem, da v srcu sem s teboj.
*
Tako zelo si želim, da bi bil le tvoj, da bi se najina pogleda srečala.
*
Ko si žalostna, se spomni name, ko si pri meni, imaš veselo srce.
*
Lučka brez olja ne more goreti, jaz pa brez tebe ne morem živeti.
*
Ljubezen je bila, ljubezen še bo, ko tebe in mene, na svetu ne bo.
*
V ljubezni kratki poti, srečal te bo marsikdo, a bolj kot te ljubim jaz, te ljubil nihče ne bo.
*
Že v prvih trenutkih, zaljubil sem se vate, globoko te vpisal, sem v svoje srce.
*
Bistri potoček, hitro šumlja, vse moje misli, k tebi pelja.
*
Svetle zvezde so mi priča, bledi mesec dobro ve, da edino tebe ljubi, moje ranjeno srce.
*
Nageljček je skromni cvet, ki ga ljubi celi svet, tudi ti ga boš dobila, če me ne boš zapustila.
*
Srečne zvezde, temna noč, tebi draga, lahko noč.
*
Smreka je vedno zelena, moja misel je vedno le ena, sprašuj me zakaj, če me ljubiš še kaj.
*
Ptički daleč lete, z njimi gre moje srce, kadar pa sonce za goro gre, spomni se draga name.
*
Od jutra do mraka, od mraka do dne, se nate spominjam, in mislim nate.
*
Ljubezen je jaka, a ni za dijaka, pusti te brige, primi se knjige.
*
Lep je planinski svet, v njem raste planinski cvet, a lepšega kraja ni, kot tisti kraj, kjer prebivaš ti.
*
Pozno je pa še ne spim, le kaj še mislim, tvoje ljubezni si želim, zato se obračam in še ne spim.
*
Ob sončnem zahodu na obali sva stala, tesno se objela, lepo se imela.
*
Ne vem, kaj bi naredila, najraje bi te kar ubila, tako močno sem se vate zaljubila.
*
Ni lepšega na svetu, kot poslušati tvoj glas. Ni lepšega na svetu, kot poljubljati tvoj obraz. Ni lepšega pogleda iz tvojih oči. Ni lepšega kot to, da na svetu si TI!
*
Ko sonce odpelje svetlobo z neba in tema poljubi zemeljska tla, raj zvezdic tam daleč se prebudi, tebi podarja lepih noči.
*
Bog je dal svojim angelom krila, razen eni/enemu, ki ni hotel, da bi odletel in ga podaril meni. Ta angel TI !
Sedaj me tolaži le še to, da si deliva isto nebo, iste zvezde, ki naju čuvajo in te mi pazijo.
*
Zjutraj zate odprem oči in grem z nasmehom v nov dan. Zvečer pa zate zaspim, ker vem, da se bom zjutraj spet zate zbudil/a !!
*
4 besede so zate: LJUBIM TE in MISLIM NATE !!!
*
Ne glej v hribe temne, ki postrani se drže, ti glej v srce moje, ki neskončno ljubi te !!!
*
Tvoja usta, tvoj nasmeh, vse bi dal za tvoj pogled, ljubim te, me ljubiš ti, prosim te, odpiši mi !!
*
Nikoli ne zapusti tistega, ki ga ljubiš, zaradi nekoga, ki ti je všeč.
*
Da te bom čakala, sem ti napisala. Da te bom ljubila, sem ti obljubila. Hočem biti tvoja, to je želja moja.
*
Se še spominjaš dneva, ko sva bila skupaj, ko si me nežno objemal, ko si me vroče poljubljal, ko nama je bilo tako lepo, kot še nikoli. Prosim, ne pozabi tega, da si me imel takrat rad, sedaj me pa nimaš več.
*
Ne verjemi vsem ljudem, ne lepim fantovskim očem, le poslušaj glas srca, ki te nikoli ne izda!
*
Gledam tvoje drobne oči. Ljubezen veje iz njih. Gledam te, ko greš skozi današnji svet in vsak tvoj gib je zame stih.
*
Praviš, da ljubiš cvetlice – pa jih trgaš. Praviš, da ljubiš veter – pa zapiraš okna pred njim. In jaz se bojim – ker praviš, da me ljubiš ti.
*
Boli me pri srcu, resnično boli, dokler me ne pogledaš ti, želim si te, ne varaj me, lepo te prosim ljubi me
*
˝LJUBIM TE˝ , to besedi sta dve, ki napisati se ju zlahka ne da. Napiše ju lahko le ta, ki ljubezen čuti iz dna srca.
*
Ti in jaz, midva sva kakor sanje, kakor dih pomladi, vonj poletja in jeseni. Ti in jaz, midva sva kakor čas življenja.
*
Noč. Tema. Nikogar ni. Le jaz in ti ter najine oči.
*
Samo tri stvari so neskončne; zvezdno morje, morje s svojimi kapljami in srce v solzah.
*
Če ti gre vse narobe, če je cel svet proti tebi, vedi da je nekje en srček, ki te ima ZeLo rad!
*
Ljubezen je lepa,ljubezen žari,le če ob meni za vedno bos ti.
*
Prava ljubezen je neznansko velika ter neznansko majhna.
*
Ljubezen ni čudo, vendar dela čudeže.
*
Ljubezen je – biti sposoben dajati.
*
Čakam te, čakam, v pomladanski temi, me srček boli, ker tebe še ni.
*
Ključek sem izgubil, te v srčku zaklenil, ključka pa ne bom iskal, tebi zvest bom ostal.
*
Ljubim te vedno, pišem ti redno, ko se vrneš nazaj, tu bo spet raj.
*
Čez pare tri, čez devet vasi, najlepša deklica si ti.
*
Ljubim te, saj zame si vse, ne vem koga bom ljubil, ko bom tebe izgubil.
*
Zmerom noč je temna, srce pa je veselo, za tebe draga pišem, to pisemce veselo.
*
Ker pišem tako malo, ne zameri draga moja, a veruj, to ti povem, samo ti boš moja.
*
Eno željo imam, da kmalu roko ti podam, da pride kmalu tisti dan, ko vrneš srečna se nazaj.
*
Srce moje je mirno spalo, dokler tebe ni spoznalo, ko pa te je spoznalo se je nate navezalo.
*
Spomni se dnevov in tistih noči, ko skupaj sva hodila jaz in ti.
*
Lep je kraj kjer ti živiš še lepša je ljubezen, ki jo ti deliš.
*
Lepe so vijolice v travi a mnogo lepši so zate pozdravi.
*
Svetle zvezde mi govore, bleda luna dobro ve, da edino tebe ljubi moje osamljeno srce.
*
Res težko je ljubiti brez upanja a težje je izgubiti kar človek rad ima.
*
Iskren pozdrav, še lepši objem, še lepši poljub ko prideva skup.
*
Objemi me, poljubi me, mi šepni na uho, da ljubiš me močno.
*
Sem roža cvetoča, ki zate cveti in misli, da ljubiš me tudi ti.
*
Ni lepšega na svetu, kot poslušati tvoj glas. Ni lepšega na svetu, kot poljubljati tvoj obraz. Ni lepšega pogleda iz tvojih oči. Ni lepšega kot to, da na svetu si TI!
*
Ko sonce odpelje svetlobo z neba in tema poljubi zemeljska tla, raj zvezdic tam daleč se prebudi, tebi podarja lepih noči.
*
Ti si spomin, katerega ne morem izbrisati, ti si bolečina, katero ne morem preboleti, ti si plamen, katerega ne morem ugasniti, ti si tisti, katerega bom edino mogla ljubiti.
*
Brez tebe mi je vseeno, če nikdar se ne zbudim!
*
Drevo je sad življenja, tulipan lepota cvetja, a zame lepšega ni, kot so tvoje prelepe oči.
*
Pozdravček iskren, še slajši objem pa vroč poljub, ko prideva skup!
*
Brez tebe je pusto vse, brez tebe je drugače vse! Izginil je žarek izpred oči, a upanje da me ljubiš ti, še živi!
*
Ko zvečer okna zapiram, v daljavo se zazrem, pa prideš mi na misel ti, ki daleč stran od mene si! Ptiček ljubi ptičico tam v dišečem gaju, jaz pa ljubim tebe, čeprav si v drugem kraju!
*
Dragi moj srček! Lepo je če spoznaš, da na svetu nekaj veljaš, da nekdo misli nate, ti zaupa in verjame vate! Tako si ti moje edino bogastvo, edina misel in razlog zakaj se vedno znova zbudim v sivi dan! Ljubim te!
*
Če bi ena dežna kaplja lahko dokazala, kako te ljubim, kako te pogrešam, koliko mi pomeniš, potem bi deževalo celo tisočletje!
*
Ljubezen je solza, ljubezen je kri a moja ljubezen si samo ti.
*
Pogrešam tvojo bližino, tvoj dotik, tvoje nežne ustnice, pogrešam tebe, reši me prosim te!
*
Slišim tvoj glas, tudi če ne govoriš, vidim tvoj obraz tudi če pred mano ne stojiš, čutim tvoj dotik, tudi če si kilometre stran, sanjam te ponoči in tudi ko je dan!
*
Če vprašaš me, ali ljubim te odgovor moj enak bo spet, četudi preteklo bo še tisoč let: ljubim te, če hočeš ali ne!
*
Skupaj pojdiva tja, tja do neba, kjer se nama luna nežno smehlja. Naj vidijo vsi v najinih očeh, da ljubezen odseva v obeh…
*
Ti si to kar sem iskal, ti skrivnost si moja mala. Svet se mi porušil bo, če tvoj srček zame več bil ne bo!
*
Naj zvezde te poneso v sladke sanje, naj luna zaziblje te vanje, misli name ko zaspiš, da zjutraj se z mislijo name zbudiš!
*
Ali me ljubiš ali me ne odgovor je le da ali ne.
*
Ljubezen je ena, ljubezen je moč in je najlepša kadar je noč.
*
Ljubezen mineva kakor pomlad vsakdo spominja mladosti se rad.
*
Moj fant ni priden, mi vedno nagaja pa vendar me ljubi brez konca in kraja.
*
Na svetu na tisoč zvezd žari a v mojem srcu le ena gori.
*
Ko gledam sončni vzhod vidim tvoj prihod.
*
Ko sem prvič te pogledala v oči, videla sem le to,da meni si namenjen ti.
*
Kaj naj ti rečem, kaj naj ti dam,da mi boš rekel rad te imam.
*
Rože rdeče raztrga vihar zveste ljubezni ne more nikdar.
*
Če bi ti živel sto let, potem bi rada živela sto let minus en dan, da mi nikoli ne bi bilo treba živeti brez tebe
*
Vate sem se zaljubila dvakrat: najprej sem se zaljubila v tebe in drugič v človeka, kakršen si postal, odkar sva skupaj.
*
Ne zaljubi se v nekoga, s katerim lahko živiš, zaljubi se v tistega, brez katerega ne moreš živeti.
*
Lahko, da si samo nekdo za svet, toda za mene si cel svet.
*
Ljubezen je sestavljena iz ene duše, ki naseljuje dve telesi .
*
Lahko bi ljubil na tisoče žensk v svojem življenju, toda rajši bi ljubil tebe eno na tisoče načinov.
*
Ko ti pogledam v oči, vidim sanje, ki so se mi uresničile.
*
Ljubezen je prelepa, če si jo dva delita, in največja tragedija, če jo eden daje in drugi jemlje.
*
Ne ljubiš ženske, zato ker je lepa….. Lepa je zato, ker jo ljubiš.
*
Ko bos poznal pravi pomen besede ljubezen, bos spoznal tudi pravi pomen besede bolečina.
*
Ljubiti in biti ljubljen sta dve najlepši stvari na svetu.
*
Res lep je cvet mladosti, v katerem zdaj živiš, al se lepši je cvet ljubezni, samo glej s kom jo deliš.
*
Da zagori moje upanje, ne potrebujem ognja, dovolj mi je iskrica v tvojih očeh!
*
Vse kar imam rad izgubi polovico svoje vrednosti, če tega ne morem deliti s teboj.
*
Bilo je mnogo lepih dni, stvari,… Bilo je mnogo prijaznih ljudi, a nič in nihče mi ni pomenil toliko, kot pomeniš mi ti !
*
Deček in deklica, tako so nas klicali, ljubiti se nismo znali, ker smo bili premali.
*
Poljubček na tvoj nosek ti pošilja tvoj vosek, ki se rad topi pod tvojimi rokami.
*
Zate bi odšla tja, kjer se nebo stika z morjem. Zate bi ulovila mavrico. Zate bi naredila vse! Samo zate!
*
Ne zaupaj Bogu – tudi on je moški!
*
Ne ljubim te, ker te potrebujem. Potrebujem te, ker te ljubim.
*
Nekaj požirkov iz tvoje ljubezni ohranja naravo, tako da zlahka prenaša tegobe življenja.
*
Ljubezen zdravi ljudi – tako tiste, ki jo dajejo, kot one, ki jo prejemajo.
*
Ko se boste uzrli na svoje življenje, boste opazili da so trenutki, ki so pomembnejši trenutki, ko ste res polno živeli tisti, ko ste naredili nekaj v duhu iskrene ljubezni.
*
Življenje: to niso dnevi, ki so minili, pač pa dnevi, ki smo si jih zapomnili.
*
Moja ljubezen je le tvoja, tvoja je pa moja.
*
Vse manj je žab, ki bi se spremenile v prince, vse več je princev, ki se spreminjajo v žabe…
*
Prikradel si se v moje sanje, sama ne vem kdaj. Čisto počasi, po?asi kot da bi bil slučaj. Nisi imel vstopne karte, nisi vprašal ali smeš, da živiš v nekih sanjah, o katerih niti sam ne ves!
*
Takrat ko sem te najbolj potrebovala, si odšel ne da bi povedal zakaj vedel si da te ljubim pa si mislil, da te bom prosila:”Vrni se, ljubi me!” Nisi pa vedel, da imam tudi jaz svoj ponos, ki mi pravi:”Ne ponižaj se!”
*
Januarja-si me ljubil, Februarja-si že drugo snubil, Marca-si že to pusti, Aprila-sem sklenila, da Maja-da te bom pustila.
*
Jutro v megli se budi. Upam, da me ljubiš ti. Bodi zvesta mi do konca dni. Le po tebi mi srce hrepeni.
*
Ljubezen je cigareta, poljub je dim, pepel je pa spomin, ki ostane zanjo.
*
Dekleta so kakor telefon, so zasedena, prekinjena ali pa ne dobiš zveze.
*
Lepa vrtnica Jutro v megli se budi. Upam, da me ljubiš ti. Bodi zvesta do konca dni. Le po tebi mi srce hrepeni Mislim nate vse noči Ti edina moja ljubezen si Edini list v moji vrtnici.
*
Prva ljubezen je podobna prvemu snegu…redkokdaj ostane.
*
Nedelja je bila, ponedeljek je plav, dekle sem spoznal, naredil sem prav.
*
Človek ne išče tam kjer živi, ampak išče tam kjer ljubi.
*
Iskren pozdrav, se lepši objem, se lepši in strasten poljub ko prideva skup.
*
Objemi me, poljubi me, mi šepni na uho, da ljubiš me močno.
*
Sem roza cvetoča, ki zate cveti in misli, da ljubiš me tudi ti.
*
Nikoli ne ljubiš dovolj, če ne ljubiš preveč.
*
Ustnice tvoje so sladke za poljube kratke.
*
Kadim, ker vidim dim, da vidim tebe, ki odhajaš kakor dim, zato kadim.
*
Ljubezen začeti je silno lahko, zvestobo ohraniti pa silno težko.
*
Pošiljam ti poljubčka dva, oba sta naravnost iz srca pri tebi naj ostaneta dokler se ne vidiva.
*
Vsak obroč poči, tudi zelen, le tisti ne ki ga skuje ljubezen.
*
Ko prvič sem srečal te, draga sem vedel, da moja boš ljuba, ljubezen si mi dala, zato boš v srcu mi vedno ostala.
*
V srcu te nosim in te prosim ljubi me!!!
*
Pozdrav od dobroznanega in neimenovanega.
*
Draga…ko boš imela dosti let, se pridi k meni gret.
*
Ko vidiš rožo, ki ob poti vene, takrat v sirnem svetu draga spomni se na mene.
*
Ljubim te tako globoko, kakor koza dvigne rep visoko.
*
Naj pesem življenja ti v srcu kipi, naj človek na svetu le enkrat živi.
*
Lepo je na pomladnem soncu se gret, se lepše v tvojem objemu živet.
*
Ljubim te zelo močno in to me nikoli minilo ne bo.
*
Vsak dan, vsako noč čakal bom do smrti, le tvoj bom ostal.
*
Oh kako lepo je bilo, če bi lahko sla z roko skozi tvoje svilene lase, če bi tvoje ustnice izgovorile moje ime.
*
Resnica je podobna koprivi. Če se je dotakneš, skeli, če pa jo trdno držiš, ti ne more ničesar.
*
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje.
*
Čakam te, čakam, v pomladanski temi, me srček boli, ker tebe še ni.
*
Naj živi do groba, najina zvestoba.
*
Sanje so se mi uresničile, ljubezen se je vnela, ljubezen še gori, srce pa hrepeni.
*
Srce moje je mirno spalo, dokler tebe ni spoznalo, ko pa te je spoznalo se je nate navezalo.
*
V ljubezni kratki poti, srečal te bo marsikdo, a bolj kot te ljubim jaz, te ljubil nihče ne bo.
*
Od jutra do mraka, od mraka do dne, se nate spominjam, in mislim nate.
*
Vse stezice so lepe, a najlepša je ta, ki pelje do hiše, kjer ti si doma.
*
Najlepša pesem strune, najlepša pesem ptice, tega na pove, kar v srcu čutim jaz.
*
Ko veselo jutro se rodi, se veseli zvonček oglasi, oznanja mi veseli glas, da kmalu vidim tebe jaz.
*
Pozno je pa še ne spim, le kaj še mislim, tvoje ljubezni si želim, zato se obračam in še ne spim.
*
Ko se boste uzrli na svoje življenje, boste opazili da so trenutki, ki so pomembnejši trenutki, ko ste res polno živeli tisti, ko ste naredili nekaj v duhu iskrene ljubezni.
*
Pravijo, da življenje je lepo, zakaj torej nekateri jokajo. Pravijo, da lepšega od ljubezni ni, zakaj torej zaljubljeni so žalostni? Pravijo, da dobrosrčnost povrne se, zakaj še ni obiskala me? Pravijo, da znanje je zaklad, zakaj torej le uničuje naš svet, ki je ves preklet!
*
Prosil sem boga za rožo pa mi je dal vrtnico. Prosil sem boga za ljubezen pa mi je dal tebe. Bog mi je rekel: Imaš ljubezen in punco, ljubita se.
*
Kje so torej večne sanje? Dan in noč sprašujem zanje. Le svet iluzij se mi ponuja, iluzija pa je hladna, tuja…
*
Največ kar lahko storim zate je to, da storim zate vse!
*
Do smrti te bom ljubila, ker si mi podaril najlepše dneve,ki jih doživljam ob tebi. LJUBIM TE
*
Ljubite in nikoli nikogar ne sovražite! Na koncu boste spoznali, da škodujete sami sebi.
*
Nocoj zadnjo solzo sem utrnila, od tebe sem se poslovila. Pustim za vedno te oditi, ne želiš se več vrniti. Vsa upanja v meni so odšla, zaman sem vse noči prejokala. Vse molitve so bile zaman, ti odšel si stran. Vem, da te nikdar ne bom prebolela, večno te bom ljubila. Puščam te nocoj oditi, saj nič te ne more spremeniti. Izjokala sem že vse solze, utapljam se le še v bolečini. Ne morem več trpeti, večno po tebi hrepeneti. Prosim, odidi zdaj in ne obračaj se nazaj, saj veš, da hočem te nazaj!
*
Ko si se rodil je deževalo, pa ne zato, ker je bila nevihta, temveč zato, ker je nebo jokalo, ko je izgubilo najlepšo zvezdico – tebe ….
*
Nocoj poskušam te pozabiti, za vedno se od tebe posloviti in bolečino v solzah utopiti. Boga prosim, naj mi te vrne, a le bolečina me zagrne. Kot odmev še vedno slišim tvoj glas, a prebuja me bolečine mraz, kot da vse to več nisem jaz. Še vedno ti si meni vse, a sedaj mi postaja tuje vse, kot da nikdar ne bi ljubila se. Prazna tvoja je blazina, zunaj svetla je mesečina, kot v noči, ko sva se zaljubila. Hladna postelja mi je v opomin, da nocoj spet sama zaspim, ob sebi več ne čutim te, a v sanjah ljubim se s teboj. V sanjah čutim tvoj poljub, ki pelje me v obup, kot da si ti nekdo drug, da le še zadnjič ti v oči zazrem, lahko se poslovim in takoj umrem.
*
Polje ljubezni je v vesolju dveh ljudi , ki sta si usojena !
*
Ljubezenska zgodba ni pomembna – pomembno je, da človek zmore ljubiti .”
*
Mislim ,da mislim, ker mislim in vem, da ljubim te!
*
Nikoli ne pusti, da bi nekdo odšel od tebe, ne da bi bil srečnejši in boljši. Ljubi svojega bližnjega kakor samega sebe.
*
Kakor gams ljubi gore, tako jaz ljubim TEBE !!!
*
Nikogar več ne čakam V meni tišina. Zapiram oči, da bi ne videl kako v mislih tvoja podoba izžareva.
*
Ljubezen,ki kliče ljubezen pogosto sliši le svoj odmev.
*
Prava ljubezen ceni kar ljubi. Ampak ni prava ljubezen tista,ki ljubi samo kar je cenjeno.
*
Očitno težko je,če nismo več ljubljeni.ko ljubimo,toda težje je živeti,če več ne ljubimo.
*
Ljubezen nas spremlja dan in noč.Ljudi osrečuje in zbližuje.
*
Usoda Usoda naju je združila, le ona naju spet ločila, le kdaj se bova spet dobila, le kdaj se znova poljubila. Nama vzela je toplino rok, pregnala radost in veselje in vse majhne, skrite želje razigranih nas otrok. In ostala kot nekdaj sva sama v objemu lastnih sanj iz katerih planejo na dan nekoč le jok in globoka rana. Večno skupaj bova le prosila, da bi čimprej se lahko vrnila v objem, se nežno poljubila in se nikdar več ne bi ločila.
*
Vedno me spomni na maline, velike, rdeče, sladke in fine, za naju vedno zaželjene in z ljubeznijo vzgojene. Nikoli ne pozabi name, vedno pred poletjem in prvim suhim cvetjem zaželi si sladke rdeče hrane. Ko z rokami jih nabirava v vrtovih skupaj zbirava, se ljubezen vsa odkriva, ki čez leto zanje jo gojiva. Zakaj gojiva le maline, velike, rdeče, sladke in fine, pri naju pa ljubezni zaželjene, sladke, male ni nobene?
*
Bila je zlati cvetni prah, bila je pesem o jasminu, postalo jo z menoj je strah in me zapustila je spominu. Pogubil sem ta čutni svet, a tega se nikdar ne sme, ne sme se utrgati ta cvet, ki ga gojila je zame. Jasmin še lepše zdaj diši, spomin na njo močno živi, živi z menoj, telo trpi, odmira v samoti, nje pa ni. Naj jok bolečino ublaži, naj v solzah jasmin ozeleni, naj tisoč let še tu živi, živi in sanj se ne boji.
*
Nocoj sem bil pregnan, pregnan iz lastnih sanj, izgnan od doma, od koder mi življenje roma. Nikjer več doma ni, ni več bilke za zavetje in upanja ni, ne moči, ki jo ima domače cvetje. Vse je odprto pred menoj, ni ovire, pusto je kot prej ko bil sem še s teboj in sva upala naprej. A jaz sedaj odhajam, v tvoje roke vse predajam, vse ljudi in druge, ki ti slabe delajo usluge.
*
Začni živeti vsak dan, kot bi bil tvoj zadnji! Poskrbi za to, da ti nikoli ne zmanjka ljubezni in sreče!
*
Vedrina na njegovem licu, bolest v tujčevem je srcu, osamljene so žametne roke, božale mu slane solze. Umrle so mu v rokah sanje utopile v zvezdicah, v katerih je utrinek tvoj, srčev ljubezenski napoj. Priklical je nebesne ptice, nikdar poljubil tvoje lice, poleteli v sinje so nebo, odkoder se ti vrnil bo. Prisluhnil bo glasu iz neba, iskal napev bo tvojega srca, verjel, da ga prvi slišal bo, nikdar mu dal ne bo slovo.
*
Samo ti in jaz Samo ti, samo jaz imava svoj obraz, samo midva si obljubiva, da nikdar ga ne pozabiva. Vse si ti, vse sem jaz, vse skupaj sva, prav vse ljubiva, sleherni obraz. Kje zdaj sva, jaz tu in ti si tam, a vedno isto misliva, kako zelo te rad imam. Čeprav ločena, sva v srcih združena in nikdar ne pozabiva, da le skupaj tale pesem sva.
*
Snežinke Bele snežinke padajo, padajo poslednjič v slovo bolelo v srcu me ne bo, kot njene roke mehke so. Dolga bo ta bela zima, mraz zaklenil je srce, ki ga grelo je poletno sonce, a ljubezni prave nikdar nima. Ne jokal bi rad sam tedaj, ne, iskal v njih bi srečo, prižgal za njo bi svečo, da vrnila bi jo spet nazaj. Tisoče snežink svetlika se v temi, za vse, prav vse ljudi sveta, nenehno padajo z neba, padajo in vsi so ljubljeni.
*
Bila si neokrnjen cvet, ko odšla si z njim v svet, ti zmešal glavo je poet, ki znal ljubiti je tvoj svet. Nisi vedela še kaj srca ljubezen prava je, ljubila si ga srčno le, ker bilo si mlado še dekle. V temni senci zimske noči, ko še vsa narava sladko spi, pa skupaj z njim spoznala si, da v pravi ljubezni meje ni.
*
Tukaj si Tukaj si, v mojih si dlaneh, v solznih si očeh, vsak trenutek si z menoj, v vsaki pesmi te ljubim bolj in bolj. Ti življenje moje si, naj bo tako kot v pravljici, kjer nikdar se ne zgodi, da ljubezen izgubila bi. Si pomlad, poletje, si jesen in zima, si edino moje cvetje, nihče drug ga ves čas nima. Tvoj vonj se dotakne me, nežno prime za roke, poljubi me na ustnice, zdaj vem, da ljubi me.
*
Bile so to le besede, prazne in hladne, sem ljubil dekle, da, dal ji srce, bi dal ji prav vse, da le ljubila bi me. Pa rekla mi je: nekje te čaka dekle, ki ljubilo te bo, tako zelo, tako močno, da presrečen boš z njo, zato le pojdi in poišči jo. Sem sklenil tako, si sama želela je to, bom našel dekle, ki čaka na me in dal ji prav vse, kar poželi ji srce. Sem iskal to dekle, ki čaka na me, preiskal širni svet in postal tvoj poet, končno našel sem te, tam, kjer spoznala sva se.
*
Konec poletja prišla je jesen, v mladosti življenja je konec veselja, ne slišim več ptic, petja, slišim le klic odmrlega cvetja, v ognju ljubezni, sreče, v tišini zdaj srce mi trepeče, če kdaj bo srečno, ne vem, da ljubil te večno, le to ti povem.
*
Le kdaj bova spoznala se, saj zdaj moje si dekle, ne veš, da opazujem te, ne veš, da zate bije mi srce. Jeseni ptice zapustile bodo vas in jaz to pesem pel ti bom naglas, ko vsaj zdaj bi se ustavil čas, saj ljubezni dovolj je za vse nas. Učil se bom za lepši svet, le zate odtrgal bom bel cvet, saj ti si zlata mavrica, kot bila bi to le pravljica. Brez tebe se mi pravljica nikdar srečno ne konča, ker ti si tista deklica, za katero je ta vrtnica. In takrat, ko spoznal sem te, ne vem, če se spominjaš še, vem, to bilo je tistikrat, ko iskal sem skriti še zaklad. Me milo si pogledala, vem, bila si malo žalostna, in takrat, ko sem pogledal te, vztrepetalo moje je srce. Ti povedal sem to, dekle, da ne boš iskalo me, jaz nikoli ne zapustim te, saj zdaj veš, da ljubim te. Enkrat, ko tako ne bom zdržal, te nemudoma bom poiskal, ti povedal pesmico, ki jo napisal sem z ljubeznijo.
*
Ta pesem poveže naj dva, ki se neizmerno ljubita, da za vedno skupaj bi delila si srečo in skrbi. Veš, kako me v duši boli, ker srce mi ne dovoli, da končno priznal bi ti, da si za mene edina ti. Ostani za vedno z menoj, naj te upanje nikdar ne mine, me za večno shrani v spomine, rad bi bil za vedno tvoj. Joči se, dekle, nocoj, od sreče, ker si z menoj in točil solze bom s teboj, saj želim, da si tu z menoj.
*
Glej, prebuja se pomlad življenja, ko prisluhneš naravi prebujenja, ko najdeš košček zadoščenja, še življenje novo se pričenja. Glej, srce moje je zdaj tvoje, ko mislim nate in ti name, ko ponujaš mi ročice svoje, še tvoj pogled me prevzame. Glej, to so najini trenutki srečni, ko najbolj zaželjeni so objemi, ko skupaj sanjava o sreči večni, še želiva si ljubezni. Glej, poljub si dala mi v slovo, ko odhajala si v daljne mesto, ko obljubil sem ti zvesto, še bom čakal nate kot nevesto. Glej, ti deklica v prelepem cvetu, ko poslavljam se od ptice v letu, ko vem, da bogastvo si na tem svetu, še ljubim te, zame si vse na svetu.
*
Tebi so vzeli, kar so ti vzeti imeli, mlado srce ranili in mnogo solza ti zapustili. So solze in žalost pregnale to mračno temo, ki ti življenja podrla je most? Drugje ni sreče, ni žalosti, tam so duše trpeče, ki ne poznajo pesmi radosti, ne poznajo elegije nesreče. Edino tvoja je pesem iz srca prava ljubezen, razumljiva vsem ljudem. Nebo so oblaki prekrili, vsak žarek sonca s temo zakrili, mnogim ljudem srce ranili, a majhno upanje so nama pustili. Izgubila sva to zlato sonce, ki je grelo najino samotno srce, ki ostalo osamljeno bo za vedno. – Poklanjam ti rdečo vrtnico, čarobni cvet za vsako deklico, samo za tebe sem jo bral, ti z njo srce svoje dal. Prosim, sprejmi jo, toplo, z ljubeznijo, prosim, ne zavrni je, saj veš, da ljubim te.
*
Ko sem prisluhnil belemu galebu, se prižgala zvezda je na nebu, osvetlila je ta čudni svet, ki že dolgo v temo bil je ujet. Osvetlila je ta čudni svet, v njem sva ti, jaz in bel galeb, v njem poganja mlade rože cvet, zdaj spet postal je nenavadno lep. V njem poganja mlade rože cvet, nastala oaza je v puščavi, zaživel utrip srca je spet, zdaj nihče več ga ne ustavi. Zaživel utrip srca je spet, ki že dolgo zate bil je vnet, zato hvala belemu galebu, ki prižgal mi zvezdo je na nebu.
*
Vsak dan Vsak dan iščem te, vsak dan te išče moje srce, išče samo tebe, dekle, išče, a nikjer ne najde te. Vsak dan prosim te, vsak dan te prosijo moje roke, prosijo samo tebe, dekle, prosijo, a ti ne zmeniš se. Vsak dan ljubim te, vsak dan te ljubijo moje ustne, ljubijo samo tebe, dekle, ljubijo, a so še vedno osamljene. Vsak dan slišim te, vsak dan te slišijo ptice, slišijo samo tebe, dekle, slišijo, a mi ničesar ne pove. Vsak dan čakam te, vsak dan te čaka moje srce, čaka samo tebe, dekle, čaka in misli na te.
*
Kot blag šepet snežinke, kot rosa iz neba, dotakne se te v srcu,predrami te iz sna. Ko stopaš v daljavo, brez konca,brez poti, prikaže se ti angel, ki vodi te vse dni. Ti pa se stran obrneš, in iščeš svojo pot, ki s trnjem je prekrita in polna je nezgod. A vendar te vodi sila, ki zaupaš ji lahko, saj to je vendar ljubezen, ti dušo oblaži sladko. Na koncu lahko si srečen, ali pa tudi ne, to odvisno je od usode, ki skoz in skoz usmerja te.
*
Mirno plula je moja barka po žejni,mirni morski gladini, na začetku svoje dolge poti proti sončnemu zahodu. Mirno bilo je morje mene v meni, tebe v tebi. Mirno plula je moja barka sama,daleč od drugih, vse dokler ni trčila v tvojo. Vzvalovil,razburkal si morje strasti. Zdaj čutim morje mene v tebi tebe v meni. In zdaj sva morje, in zdaj sva jutro, in bova večer in bova noč, vedno skupaj… Vsa bom v tvoj svet se razlila, vsega nasitila bom sama s sabo, da boš povsod le mene vdihaval, da bom povsod le vame zadeval, da boš čutil le mene v tebi, tebe v meni… … sredi razdivjanega morja ljubezni.
*
Vališ se tiho v daljavo, sploh ne veš,da sem s teboj. In ne veš,da misli moje potujejo s teboj nocoj. Pesem pojejo valovi tvoji, pesem,ki o sreči govori, o tisti tihi daljni sreči, ki zame jo ob tebi ni. Tečeš mimo sploh ne veš, da vsak tvoj val, ki se izgubi, v meni svežo rano zapusti. Neme moje so oči, po licu solza mi polzi, gledam te in zdi se mi, da z mano jočeš tudi ti. Temne tvoje so globine, duša v njih se mi izgubi. Tukaj skrivaš ti spomine, v katerih sreča mirno spi. Ti ne veš,da si vzela mi, srečo tistih davnih dni. In ne veš,da sem vsak dan tu zato,ker upam, da nekoč mi vrneš jo.
*
Sedim ob morju na pomolu,strmim v morje in se sprašujem zakaj te ni tu zakaj te ni več ob meni. Postajam vedno bolj osamljena, zaprta vase,ker te ni. Sreča me je zapustila kot že tolikokrat. Odkar te ni trpim. Ne morem te pozabiti, začela sem te le še bolj ljubiti. Ko zadnjič bila sva skupaj odšel si brez razloga,še zdaj ne vem zakaj. Kaj sem storila,da nisi več z mano. Prosim te,vrni se nazaj, kajti ne morem več tako naprej!
*
Gledam naokoli,gledam, a te ne vidim več. Odšel si iz mojih sanj, mojih misli. Odšel si za vedno. Še sama ne vem, kaj je bilo krivo za to. Bil si moja največja ljubezen, in nate sem mislila vsak trenutek! Tudi ti si pokazal malo zanimanja zame in tvoji pogledi so bili kot vroči streli v moje srce. A zdaj te ni več. Odšel si,odšel si za vedno. A jaz te še vedno ljubim in vedno ljubila te bom.
*
Ko oči solza mi objame,
zaslišim pesem, ki me prevzame, neslišno zavila se je vame,
o tebi ljubezni moji govori in celi rane.
*
V pesmih je ljubezen skrita,
na skrivaj v pesniku živi,
želi ostati skromna, tiha
in sama zase le skrbi.
*
Če bi lahko…,
če bi le lahko…,
če bi znal spremeniti sonce,
da bi sijalo samo za naju,
bila bi moja.
Če bi znal obrniti veter,
bila bi še vedno moja,
če bi znal ustavit čas samo za naju,
če bi, če bi…vseeno moja si!
*
Hodila sem v šolo in mislila: “Kako neumno je živeti!”
Spoznala sem te in mislila: “Kako neumno je umreti!”
*
Upanje, to niso sanje,
v dneh samote se spomnim nanje,
na noči, ki prebedel sem
za tvoje jih oči,
a to niso sanje,
zdaj to resničnost je postala,
zdaj vodi me naprej,
naprej, k pisanju novih pesmi,
iskanju novega upanja, iskanju tebe,
trenutka ko spoznal sem te,
trenutka ko prijela si me
in rekla, da ljubiš me.
*
Kako prezgodaj si odšel,
kako prekratko si me rad imel,
kako lepa noč je bila,
v kateri si mi pustil sina tvojega!
*
Ne reci zbogom mi,
prerada te imam,
najine noči bile so kot iz sanj.
Ne reci zbogom mi,
ljubezen ni zaman,
vse mi govori,
prišel bo najin dan!
*
Pogrešam te odkar sem te prvič videla
in vate zaljubila se!
*
Vse poti sveta me peljejo do tvojega srca.
*
Ljubezen je sadež vsakega letnega časa in v dosegu vsake roke.
*
Težko je ljubiti brez upa in srca, še težje pozabiti kar človek ima
*
Ko gledam tvoj obraz, poznam te, slišim tvoj glas,..vem…LJUBIM TE!
*
V ljubezni ni popravnih izpitov!
*
Ljubezen je ena sama in najlepša je v dvoje!
*
Ljubezen je kot sonce,
ki se sveti.
Ljubezen je kot reka,
ki se blešči.
*
Ljubezen je most,
stkan iz tisočerih najlepših nitk človeške duše ,
prek katerega zaljubljenca hitita drug v drugega.
*
Lepo je verjeti v ptice ,
ki ponosno visoko letijo.
Lepo je verjeti v veter,
ki ti nežno šepeta pesem srca.
Lepo je verjeti v nekoga in verjeti v to,
da RAD TE IMA!!!
*
Želim si njegove ljubezni,
želim si njegovih oči,
on je moje življenje,
po njem mi srce hrepeni!
*
Moja ljubezen je velika
moja ljubezen je vse,
kajti nihče te ne more ljubiti
močneje kot moje srce!
*
Srce in dušo ti dam, ker te na svetu najrajši imam.
*
S tako močjo kot sonce greje zemljo, s tako močjo jaz ljubim tebe.
*
Ljubezen ni glasna, je tiha, nežna, da jo sliši le srce.
*

O LJUBEZNI……
Jaz ljubim dve stvari tebe in rože, rože za danes, tebe za vedno.
*
Meni se ne sanja, kaj sedaj z mano se dogaja, ti moja prva misel zjutraj si, zaradi tebe mi do drugih ni! Luč v mojem življenju si, ob tebi mi srce ponori, in svet se lepši zdi. In če tebe ni, se mi svet ves temen zdi!
*
Joče brez solza moja duša ranjena, po tebi hrepeni, tvoje topline si želi.
*
Toliko topline si mi dal, da jo lahko dajem samotnim, ki jo potrebujejo…
*
Brez tvoje bližine v mojem svetu ni miru!
*
Saj veš, da v mojem srcu za vedno boš samo ti, v njem boš do konca mojih dni.
*
V mojih sanjah midva skupaj sva kot v pravljici zaljubljena, v ljubezen ujeta, v srečo odeta, drug drugemu usojena.
*
Valentinovo, ni le praznik zaljubljenih, je praznik vseh povezanih src. Je dan ko sporočamo prijateljem koliko nam pomenijo, je čas da ti rečem, hvala da si!
*
Jež ljubi ježa, otrok ljubi čokolado, jaz pa tebe bolj kot marmelado.
*
Potrebna je ena minuta, da najdeš posebno osebo, ena ura, da jo začneš ceniti, en dan, da jo vzljubiš, in celo življenje, da jo pozabiš.
*
Ljubezen! Ta beseda mi zveni tako čudovito, da menim; vse, kar izvira iz ljubezni, mora biti prav tako čudovito.
*
Nikoli ne izgubiš, če ljubiš, vedno pa izgubiš, če ne izraziš ljubezni.
*
Ti si svetla zvezda na nebu, biser na dnu morja, topel žarek sonca, nežen cvet rože in največji zaklad mojega srca.
*
Poljubček tu, poljubček tam, to je pravi valentinov dan, ker pa je danes tisti dan, ki je z ljubeznijo obdan, pošiljam to voščilo vam; zaklad največji moj ste vi, za vas nadomestila ni, rad vas imam, nikomur vas ne dam in vso svojo ljubezen namenjam samo vam.
*
Ljubezen je kot šepet pomladi, kot melodija, ki slišimo jo radi, je kot sonce, ki te greje in kot tvoj nasmeh, ki srček mi greje.
*
Če bi ujel zlato ribico, ki izpolni tri želje, bi si zaželel, da nikoli ne mine tvoj nasmeh, tvoj pogled in tvoj poljub.
*
Želim, da bi me vedno tvoja roka vodila, da bi me vedno le tvoja usta ljubila, želim si, da za vedno z menoj bi ostala in življenje ob meni spoznala.
*
Ljubezen je nekaj, česar ne moreš kupiti in ne moreš prodati, je nekaj, kar pride iz srca. Te vrstice ti naj povedo, da te ljubim iz srca.
*
So dnevi, so leta in so pomladi, ko se imamo preprosto radi. So trenutki, ko je treba na novo začeti, in so ljudje, ki jih je treba preprosto objeti.
*
Privij me k svojemu srcu kot znamenje, kakor pečat. Naj bo tvoja ljubezen do mene tako močna, kakor je bila doslej.
*
Včasih me spraviš v smeh, včasih imam solzne oči, sanjam o tebi vse noči, ker na svetu ni takšne ženske, kot si ti.
*
Sonce mi prijetno sije, topli veter mi pihlja, a ljubezen moja se ovija okrog tvojega srca,
*
Vsak izmed nas je angel z enim krikom, zato lahko letimo le objeti.
*
Ko si se rodila nebo je zajokalo, pa ne zaradi nevihte, ampak zato, ker je izlilo najsvetlejšo zvezdo, ki zdaj sveti samo meni. Ljubim te.
*
Vsak odnos pozna vzpone in padce, navzkrižja in probleme, toda vsako navzkrižje je v resnici priložnost, da se še bolj zbližava in občutiva močnejšo ljubezen.
*
Bil si mi všeč že na prvi pogled, bil si iskrica v mojem srcu. prižgal si mi lučko, ki je pokazala v temi svetlobo in obupu radost.
*
Pošiljam ti koš poljubčkov, na dnu koša pa zlato ribico, ki ti bo izpolnila vse skrite želje.
*
V težkih trenutkih se spomni najine ljubezni in se zavedaj, da nisi sama. Verjemi, da najina čaša sreče še dolgo ne bo izpita in da sva samo na postanku, da se zaveva radosti, ki ga prinaša zdravje v najin odnos.
*
Ni ne dneva in ne noči, da v mislih mojih nisi ti.
*
Le eno osebo imam najrajši kot tebe, le ena oseba pomeni več mi kot ti, a krivda izključno je le tvoja, saj rodila si jo ti. Hvala ti za hčer, hvala ti za vse lepe dni in noči.
*
Valentin ima ključ do korenin, od srca pa midva.
*
Prisluhni danes srcu svojemu, naj bije z vso močjo in naj k tvojemu srcu te pripelje, saj veš, da le ono je gorivo za moje telo. S teboj živeti mi je lepo, saj ljubim te močno, zato nikoli ne prizadeni me in vedno samo ljubi me. Ko se velika želja nama uresničila bo, vem, da nama še lepše bo.
*
Ni lepšega na svetu, kot poslušati tvoj glas.
Ni lepšega na svetu, kot poljubljati tvoj obraz.
Ni lepšega na svetu, kot pogled iz tvojih oči.
Ni lepšega na svetu, kot to, da na svetu si ti.
Ni lepšega na svetu kot to da ljubim te.
*
Ljubezen je nekaj, kar morava imeti ti in jaz, imeti jo morava zato, ker se najini srci hranita z njo.
*
Ko sem te prvič objela je iskrica zgorela, ko sem se ti prvič predala sem raj spoznala. Zdaj ko te noro ljubim, sem spoznala, da brez tebe živeti več ne bi znala. Hvala usodi, ki naju je na pota ljubezni poslala.
*
Ljubezen moja, odkar si vstopila v moje življenje, poznam le še radost in veselje.
*
Ljubim te zelo močno, tako da v srčku mi je res lepo.
*
Drevo je sad življenja, tulipan lepota cvetja, a zame lepšega ni, kot so tvoje oči.
*
Kadar boš osamljena, pomisli name, ko ti bo težko, spomni se me. Vedno sem s teboj, rad te imam.
*
Oprosti mi prosim, če te včasih jezim. Ti si moje sonce in velik smisel mojega življenja.
*
V življenju mi največ pomenita dve besedi. Ti in življenje;ti si mi dal življenje, in življenje, ki mi je dalo tebe.
*
Nekaj me muči, nekaj me boli, nekaj, kar ljubezen se zdi.. Rad povedal bi ti, kot srce govori, da ljubim te.
*
Ti si najlepše, kar se mi je zgodilo v življenju, večno te bom ljubil in vedi, da živim le zate, rad te imam.
*
Če obstaja biser na zemlji, potem je ta v tvojih očeh, če obstaja sreča, potem so to trenutki s teboj, in če obstaja žalost, je to čas, ko te ni.
*
Ljubezen je kot čudež, je angel iz neba, ljubezen je kot zvezda, kot želja brez meja.
*
Odkar so te videle moje oči, v mislih si le ti, ko podal si mi svojo toplo dlan, zame to bil je najlepši dan.
*
Prav vsaka ljubezen je sladka, zato jo izpij do dna.
*
Človek vse življenje išče dom. Samo ljubezen je hiša, kjer boš lahko večno bivala.
*
Mnogo je stvari o katerih nam ni treba govoriti, le storiti jih moramo.
*
Košček raja je v vsakem smehljaju, v vsaki dobri besedi, v naklonjenosti, ki mi jo podarjaš.
*
Ljubim te z dihom, nasmehi, solzami in vsem svojim bitjem.
*
Vedno si drugačna. Zadnji tvoj poljub je bil najslajši, zadnji tvoj nasmeh najbolj dražesten, zadnji gib najbolj ljubek.
*
V svojih očeh bom nosil smeh,
na svojih ustnicah dovtip,
a nihče ne bo vedel
kaj čutim tisti hip.
*
Čas je prepočasen za tiste, ki čakajo; prehiter za tiste, ki se boje; predolg za tiste, ki žalujejo; prekratek za tiste, ki se veselijo; toda za tiste,ki se LJUBIJO je NESKONČEN.
*
Ena beseda pove premalo, tri povejo preveč, dve pa vse in to je: LJUBIM TE!
*
Prijatelji so bistvena sestavina sreče….. Hvala, ker si na mojem receptu!
*
Prve ljubezni so kot zobje – izpadejo brez bolečin, da dajo prostor drugim.
*
En poljub na nosek ti pošilja tvoj smotek.
*
Kdor ima ljubezen v srcu, ima vedno nekaj,kar lahko da.
*
Hajde, da se menjamo, jaz tebi svoje srce, a ti meni poljube, jaz tebi svoje oči, ti meni lude noči.
*
Ne mine dan, ne mine noč, da ne pomislim nate!!
*
Ljubezen je kot skok v vodo, zato predno skočiš, pomisli, če znaš plavati.
*
Moja želja je ta da tudi ti prisluhneš glasu mojega srca!!
*
Ob misli nate mi telo vzdrhti in srce zaboli.
*
Kamen mi teži srce, kamen- tvoje je ime. Kamen padel bo s srca, če boš poljubil ti, če boš tolažil ti, če boš objel ti moje drhtajoče telo.
*
Boljše tvoje so ocene, meni v šoli pa ne gre. Veš zakaj? Zato, ker zate moje bije le srce.
*
Zaradi nore ljubezni do tebe, ne morem spati.
*
Ne morem spati in te ljubiti hkrati.
*
Živim, da osrečujem druge, a sam trpim, ker moje ljubljene- tebe, poleg ni.
*
Če ti moj spominček ni všeč, vrzi ga v gorečo peč, ko spominček bo gorel, mene srček bo bolel.
*
Kadar hodim, kadar stojim, povsod me spremlja tvoj spomin.
*
Lepa je narava še lepša je zabava,le to me žalosti, ker tebe tukaj ni.
*
Moja Princesa iz sanj naj ti nekaj izdam; ko se zjutraj zbudim, z mislimi k tebi hitim.
*
Ko sem prvič videl te, mi v srcu toplo je postalo,utripalo je naglas, “ljubim te” je šepetalo.
*
Bil bi solza,ki se rodi v tvojih očeh; živi na tvojih licih; in umre na tvojih ustnicah.
*
Ti si svetla stran mojega življenja, ti si obveza mojega trpljenja, ti si pesem ki igra mi,ko se svet okrog postavi.
*
Ti si moja duševna hrana, ONA pa samo stara srčna rana.
*
Ni poletja brez sonca, ni noči brez zvezd, ni veselja brez tebe, prazen brez tebe je svet.
*
Ljubezen je res lepa stvar in da z nekom jo deliš, prav v tem je čar. A ljubezen lahko tudi mine, zato pazi da ne izgine.
*
Ti si svetla stran življenja, ti si obveza mojega trpljenja, ti si pesem, ki igra mi, Ko se svet okrog postavi.
*
Ljubezen je kot delfin, ki se kopa v neskončni toplini tvojih oči, zato jih nikoli, zares, nikoli ne zapri saj pravijo, da delfini umirajo v temi.
*
So ljudje, ki sovražijo in so ljudje, ki ljubijo. A nikjer ni nikogar in tudi tebe ni med njimi, ki vedel bi, da ne znam ljubiti.
*
Samo enkrat živiš na svetu,Samo enkrat je maj v letu,Tudi ljubezen je samo ena,
Pazi da ne bo izgubljena.
*
S solzami sem zrla za njim, ki ponosen vzravnan odšel je stran,
kot da mu je obraz neznan.
*
Ljubezen je kot sonce, ki se sveti,ljubezen je kot reka, ki se blešči,ljubezen je ena sama ki najlepša je v dvoje.
*
Imam dvoje oči, da te gledam, dve roki, da te objamem, dve ustnici, da te poljubim in eno srce, da te ljubim!
*
Naj zvezde te ponesejo v sladke sanje, naj luna te zaziblje vanje, misli name ko zaspiš,
da zjutraj z nasmeškom na ustnicah se prebudiš.
*
Ljubil sem te, ljubim te in te vedno bom, dokler bom imela v sebi nekaj,
ki mi ob tvojem glasu razbija kot noro!!
SRCE, ki ljubi TEBE LE!
*
Poljubi me za vse moje srčne bolečine,za ljubezen, ki ne mine.
*
Ti si mi rožice sejal,ti si mi poljube dal, nazadnje zapel si mi melodijo, ki konča se z “adijo!”
*
Naj pišem ti v slovo, In vendar ne za dolgo,Ker pozabiti dragi nekoga kar tako,O, ljubi ni lahko Lepo mi je bilo In vem, da nikdar več ne bo tako.
*
Vedi, da nosim v srcu te svojem Enkrat se boš le zmehčal Čeprav srce si drugi dal.
*
Jaz pesnik nisem to se ve, zato oprosti mi, če rečem besede te, da močno LJUBIM TE!
*
V tihi noči mislim nate vedno k tebi si želim, vsako noč poljube zate, svetlim zvezdam izročim.
*
Svetli lasje, modre oči, mene srce boli in boli, skrito ljubezen nosim v sebi, moje so misli vedno pri tebi.
*
Grem skozi mesta in vasi, mnogo fantov tam živi, a lepšega zame ni, kot si dragi…ti!
*
Da ljubiva se to nihče ne ve, a vendar srce moje vse tebi pove.
*
Ko gledam te v oči, srce mi v prsih trpi, ker k tebi si močno želi.
*
Veliko poti je, veliko steza, a le ena je tista, ki vodi me tja, kjer je tvoje srce doma.
*
Moje srce za tabo hrepeni, samo tvoje ljubezni si želi.
*
Na skali sva sedela, in oba sva jokala, ko zadnji poljub sva si dala.
*
Jaz ljubim modro rožo, jaz ljubim beli cvet.
Jaz ljubim tebe, za tebe hočem jaz živet’.
*
Moja edina ljubezen si ti, oprosti brez tebe živeti mi ni!
*
Tebe ljubim in zate živim In upam, da te nikoli ne izgubim.
*
Vene roža, vene cvet, vene drevje, vene vse, samo najina ljubezen ne.
*
Spominjam se ure spominjam se dne, ko prvič pogledi so najini srečali se.
*
Spomini so kot sanje,ki pod pepelom tlijo, a ko pepel razgrneš, spet tiho zažarijo.
*
Poljub je ljubezensko pisemce v kuverti ustnic, najlepše ga je izročiti v usta.
*
Ljubezen je partija kart v kateri vsi goljufajo! Moški zato, da bi dobili; ženske zato,da ne bi izgubile.
*
Ljubezen je kot ogenj: kolikor večja je, toliko bolj se kadi.
*
Ljubiti ob napačnem času napačnega človeka je enako sovražiti.
*
Najlepša beseda je tišina; največje dejanje je molk; najgloblje čustvo je ljubezen;najskritejša želja je sreča; najpomembnejša misel je upanje; najlepša realnost so sanje…
*
Človek je edina žival, ki jé kadar ni lačna; pije, kadar ni žejna in ljubi ob vsakem času.
*
Vrednost človeka ni v tem, da zna in razume, temveč v tem, da ljubi.
*
Ljubezen je kot vojna; začneš kadar hočeš, končaš kadar moreš.
*
Kdor ljubi je ljubljen; kdor je ljubljen ni razočaran; kdor ni nikoli razočaran…ne ljubi!
*
Ljubezen je kot morje, ko te zajame in odnese stran od trdnih tal, da plavaš in odkrivaš neznano.
*
Če bi umirali tisti, ki ljubijo, bi umrla prva… Če bi umirali tisti, ki so ljubljeni, bi umrla zadnja…
*
Bleda luna gor prihaja, temna noč se naredi, moja misel k tebi plava, tja, kjer si ljubi moj zdaj ti.
*
Sveča brez ognja ne more goreti, jaz pa brez tebe, ljubi, ne morem živeti.
*
Ljubezen je ena sama in najlepša je v dvoje!
*
Lepo je verjeti v ptice , ki ponosno visoko letijo. Lepo je verjeti v veter, ki ti nežno šepeta pesem srca.
*
Jaz ljubim dve stvari tebe in rože, rože za danes tebe za vedno.
*
Brez kompliciranja in ovinkarjenja ti sporočam, da te ne morem ljubiti večno, ker nisem večen, vem pa da te bom ljubil del večnosti kateremu pravimo življenje.
*
Kadar hodim, kadar stojim, povsod me spremlja tvoj spomin.
*
Love is a game, a game for two; it’s a game for me & you.
*
Lepa je narava še lepša je zabava,le to me žalosti, ker tebe tukaj ni.
*
Moja Princesa iz sanj naj ti nekaj izdam; ko se zjutraj zbudim, z mislimi k tebi hitim.
*
Ko sem prvič videl te, mi v srcu toplo je postalo,utripalo je naglas, “ljubim te” je šepetalo.
*
Bil bi solza,ki se rodi v tvojih očeh; živi na tvojih licih; in umre na tvojih ustnicah.
*
Ti si svetla stran mojega življenja, ti si obveza mojega trpljenja, ti si pesem ki igra mi,ko se svet okrog postavi.
*
Ti si moja duševna hrana, ONA pa samo stara srčna rana.
*
Ni poletja brez sonca, ni noči brez zvezd, ni veselja brez tebe, prazen brez tebe je svet.
*
Ljubezen je res lepa stvar in da z nekom jo deliš, prav v tem je čar. A ljubezen lahko tudi mine,zato pazi da ne izgine.
*
Ti si svetla stran življenja, ti si obveza mojega trpljenja, ti si pesem, ki igra mi, Ko se svet okrog postavi.
*
Ljubezen je kot delfin, ki se kopa v neskončni toplini tvojih oči, zato jih nikoli, zares, nikoli ne zapri saj pravijo, da delfini umirajo v temi.
*
So ljudje, ki sovražijo in so ljudje, ki ljubijo. A njikjer ni nikogar in tudi tebe ni med njimi, ki vedel bi, da ne znam ljubiti.
*
Veš, da hočem ljubiti, a veš tudi, da ne znam, prosim pokaži mi, kako se to dela!!
*
Ko vrtnice cvet najlepše cveti,
je njemu podobno mlado dekle,
ko fantič ga vidi, mu odtrga okras,
ko cvetje potrga se smeje naglas.
Tega varuj se deklica mlada,
Da ne stopiš na strupenega gada,
Ker fantov mladih smehljaj,
Te popelje v pogubo, NE PA V RAJ!
*
Samo enkrat živiš na svetu,
Samo enkrat je maj v letu,
Tudi ljubezen je samo ena,
Pazi da ne bo izgubljena.
*
S solzami sem zrla za njim, ki ponosen vzravnan odšel je stran,
kot da mu je obraz neznan.
Posmeh sem v njegovih očeh odkrila,
ponižanje na ljubezen sem začutila,a nisem ga zasovražila.
Oprostila sem mu vse, ne oprostila, posmeh, bolečino pozabila.
Minevajo ure ob misli na njega, ležijo trenutki, v večini tihosti,
srce našlo je pot k samoti.
In zopet je tukaj, trenutek spoznanj,
zopet je tu prošnja zaman,
zopet te roke, tiho polzijo,
ki v duši vprašanja budijo.
*
Prekrasno življenje si ti, kot zvezde so tvoje oči,
usta tvoja pomladni so cvet, njihov poljub je slajši kot med.
*
Bil si moj ljubi, ljubila sva se a kljub zaobljubi zapustil si me.
*
Ljubezen je kot sonce, ki se sveti,
ljubezen je kot reka, ki se blešči,
ljubezen je ena sama ki najlepša je v dvoje.
*
Imam dvoje oči, da te gledam,
dve roki, da te objamem,
dve ustnici, da te poljubim in eno srce,
da te ljubim!
*
Naj zvezde te ponesejo v sladke sanje,
naj luna te zaziblje vanje,
misli name ko zaspiš,
da zjutraj z nasmeškom na ustnicah se prebudiš.
*
Poleti je bilo, ko spoznala sem ga.
bil je lep, nasmejan in z svetlobo obsijan.
ko nasmehnil se je, srce zaigralo mi je in takrat začelo se je.
*
V temni noči na oknu sedim, le nekaj si želim.
Želim si le da najina ljubezen ne zamre,
ker od obupa lahko človek umre.
*
Ljubil sem te,
ljubim te in te vedno bom,
dokler bom imela v sebi nekaj,
ki mi ob tvojem glasu razbija kot noro!!
SRCE, ki ljubi TEBE LE!
*
Ljubi me za vse moje neprespane noči,
ko v temi videvam le tvoje oči.
Poljubi me za vse moje srčne bolečine,za ljubezen, ki ne mine.
Ker samo ti znaš v mojem srcu ostati,
objemi me,
ko si ne zaslužiš tega,
moja je tvoja vsa.
Objemi me za vsa leta nazaj,
sanjariva skupaj kot, da bil bi moj.
Ker samo ti znaš v meni plamen prižgati,
in samo ti znaš v mojem srcu ostati.
*
Strastna, drzna je bila noč, ki sva jo prebedela tesno objeta.
Naslonil mi je lice na vroče prsi in ležal tako do svita.
Čez njegov obraz je vela vonjava sled slasti.
Vdihavala sem jo omamljeno, kot vonj rožnega olja.
*
Katero boš ljubil, ne ukazujem ti jaz,
a vem le to, da ljubim te jaz.
*
List za listom z drevja pada,
z listi veter se igra;
in tako up za upom izgineva meni iz srca.
*
Bomboni so sladki, poljub je slajši,
a tebe jez dragi res imam najrajši.
*
Ko zvečer v postelji ležim,
tvojih poljubov si želim,
ko pa zjutraj se zbudim,
le po tebi hrepenim!
*
Ti si mi rožice sejal,ti si mi poljube dal,
nazadnje zapel si mi melodijo, ki konča se z “adijo!”
*
Naj pišem ti v slovo,
In vendar ne za dolgo,
Ker pozabiti dragi nekoga kar tako,
O, ljubi ni lahko
Lepo mi je bilo
In vem, da nikdar več ne bo tako.
*
Vedi, da nosim v srcu te svojem
Enkrat se boš le zmehčal
Čeprav srce si drugi dal.
*
Ljubezen je sonce
je vžgalo srce
Usoda je rekla:
“Bo res ali ne?”
in čakala in ljubila te bom,
morda boš rekel:
“Ti si moja najdražja,
edina za me!”
*
Jaz pesnik nisem to se ve,
zato oprosti mi, če rečem besede te,
da močno LJUBIM TE!
*
V tihi noči mislim nate vedno k tebi si želim,
vsako noč poljube zate, svetlim zvezdam izročim.
*
Rjavi lasje, modre oči, mene srce boli in boli,
skrito ljubezen nosim v sebi, moje so misli vedno pri tebi.
*
Grem skozi mesta in vasi, mnogo fantov tam živi,
a lepšega zame ni, kot si dragi…ti!
*
Da ljubiva se to nihče ne ve,
a vendar srce moje vse tebi pove.
*
Ko gledam te v oči, srce mi v prsih trpi,
ker k tebi si močno želi.
*
Veliko poti je, veliko steza, a le ena je tista,
ki vodi me tja, kjer je tvoje srce doma.
*
Aspirin sploh ne pomaga, kadar stiska ta obup,
bolje dati je zdravilo, ki se pravi mu poljub.
*
Daleč so dežele tvoje, ko po tebi hrepenim,
meni srček ne miruje, ker te videti želim.
*
Moje srce za tabo hrepeni, samo tvoje ljubezni si želi,
se še spominjaš poletne noči,
ko govoril si mi, da najdražja sem ti.
*
Na skali sva sedela, in oba sva jokala,
ko zadnji poljub sva si dala.
*
Jaz ljubim modro rožo,
jaz ljubim beli cvet.
Jaz ljubim tebe,
za tebe hočem jaz živet’.
*
Spomini so grenki, zapomni si to,
a vedi v pozabo nikdar ne gredo
Moja edina ljubezen si ti,
oprosti brez tebe živeti mi ni!
*
Tebe ljubim in zate živim
In upam, da te nikoli ne izgubim.
*
Vene roža, vene cvet,
vene drevje, vene vse,
samo najina ljubezen ne.
*
Je nageljček rdeč,
mi je zelo všeč a tako mi ni,
kot si mi dragi ti!
*
Spominjam se ure spominjam se dne,
ko prvič pogledi so najini srečali se.
Lepo je verjeti v nekoga in verjeti v to, da RAD TE IMA!!!
*
Ljubezen ni roman,ki so nam ga dali,ampak roman, ki smo si ga sami izbrali.
*
Da nekoga ljubiš,to spoznaš šele takrat ko odide in odnese delček tebe.
*
Spomini so kot sanje,ki pod pepelom tlijo, a ko pepel razgrneš, spet tiho zažarijo.
*
Če bi umirali tisti, ki ljubijo, bi umrla prva… Če bi umirali tisti, ki so ljubljeni, bi umrla zadnja…
*
Bleda luna gor prihaja, temna noč se naredi, moja misel k tebi plava, tja, kjer si ljubi moj zdaj ti.
*
Sveča brez ognja ne more goreti, jaz pa brez tebe, ljubi, ne morem živeti.
*
Ljubezen je ena sama in najlepša je v dvoje!
*
Lepo je verjeti v ptice , ki ponosno visoko letijo. Lepo je verjeti v veter, ki ti nežno šepeta pesem srca.
*
Lepo je verjeti v nekoga in verjeti v to, da RAD TE IMA!!!
*
Želim si njegove ljubezni, želim si njegovih oči, on je moje življenje, po njem mi srce hrepeni!
*
Vse na svetu tebi bi dala, vse, da bi v objemu tvojem zaspala, vse, da s teboj bi za vedno ostala,da edino tebi vse bi dala!
*
Moja ljubezen je velika moja ljubezen je vse, kajti nihče te ne more ljubiti močneje kot moje srce!
*
Ne pogrešam tvojih oči, ker jih sanjam, ne pogrešam tvojega dotika, ker ga čutim, pač pa pogrešam tebe, ker te ljubim.
*
Ljubezen je lepa,ljubezen žari,le če ob meni za vedno bos ti.
*
Ena beseda pove premalo,tri povejo preveč, dve pa vse in to je: “ljubim te” !!!
*
Rad bi bil solza v tvojih očeh, ki polzi po tvojem licu in umre v tvojih dlaneh.
*
Dober prijatelj, prijazen nasmeh, nežna glasba, moja roka v tvojih dlaneh.
*
Gledam njeno sliko,
njeno lepoto veliko,
slika obuja stare spomine
odpira rane in bolečine.
*
Črnilo se je zlilo,
svinčnik se je strl,
najino ljubezen,
pa je maček požrl.
*
Zakaj sem se vanjo zaljubil,
saj sem jo prezgodaj izgubil,
zakaj mi jo je drugi vzel,
zakaj jo ljubiti nisem smel?
Zdaj pri drugem ona spi,
od mene odšla je proč,
preživela sva le skupno noč,
tisto noč sva se prelepo ljubila,da bi ljubezen zdaj minila vendar mi pustila le nekaj je kar mi ljubše od življenja JE!
*
Solze po licu tečejo,
v srcu se mi bliska,
ona pa se z drugim
za vogalom stiska.
*
Ko želiš oditi,
nič ne bom rekel,
stisnil bom srce,
da solza ne bo stekla.
*
Ljubezen je kemijska sprememba,
za katero je težko najti formulo!
*
Najlepši je cvet mladosti,
v katerem sedaj živiš,
se lepši je cvet ljubezni
ko pošteno ga deliš.
*
Mladost mnogo velja,
a najbolj se ceni,
ljubezen iz srca.
*
Spoznala sva se na morju,
bil je lep večer,
igrala si kitaro in pela
da me bos vedno rada imela
*
Lepo je ljubiti iskreno,
ko najdeš srce pošteno,
in ljubi enako goreče
in si vedno zeli sreče!
*
Nekaj se v meni godi,
ljubezen temu rekel bi.
*
Bodi biser ali kamen,
jaz te ljubim in amen.
*
Ti me gledaš,ko se jočem,
ko podajaš mi roko,
a jaz pa premišljujem,
kako mi bo hudo,
ko tebe pri meni ne bo!
Prosim pozabi kar je bilo,
znova me zgrabi pa vse lepo bo.
*
Ljubezen ni tujec,
ki pride in gre,
ljubezen ni mulec,ki te v velikem krogu obide,
ljubezen ni steklenica,
ki se razbije,
ljubezen je čustvo,
ki se ga ne da pozabiti,
ljubezen je čustvo,
ki se ga ne da ubiti,
mogoče pa pride in mine a pusti nepozabne spomine.
*
Ljubav je lepa samo dok se čeka.
*
Ko vidim te z drugim,
zatisnem oči,
grenka solza mi po licu zdrsi!
*
Kaj pomeni to ko zardim ko pred tabo stojim???
*
Plavaj plavaj listek beli,
drago mi razveseli,
kot sanje jo poljubi,
povej ji tiho na uro,
da jaz jo ljubim zelo močno!
*
Lahko se je zaljubiti,
lahko po poteh ljubezni hoditi,a ko vse končano je,
teško v temen kot skriti, zaman jokati, najbolje vse pozabiti zato vedi: LAHKO SE JE LJUBITI,A VSE TO RES POZABITI!!!
*
Učila si me ljubiti,
na vrtu še kaditi,
zdaj znam oboje,
zaradi tvoje dobre vzgoje.
*
Ko boš v šoli pogrnila, kriva bo ljubezen sila!
*
Nemoj se zaljubiti, ljubav nema leka, neče te izleči cela apoteka.
*
Moje srce za teboj hrepeni,
samo tvoje ljubezni si zeli,
se se spominjaš tiste noči,
ko govorila si mi da najdražji sem ti.
*
Svetle zvezde so mi priča,
bledi mesec dobro ve,
da edino tebe ljubi
moje žalostno srce.
*
Želim tvoja pota, da sreča bi bila ne zmota.
*
V spominu so mi ostale,
tvoje oči plave,
ki vedno ljubiti so me znale.
*
Zmanjkalo mi je besed,
ne morem pisemce zapret,
naj se ozri ali nosi
tebe za odgovor prosi.
*
V okvirju temnih las, je tvoj prelepi obraz, ki ga ljubim samo jaz.
*
V temni noči tam,
ko zvezde so šle na plan,
s svojo solzo bil sem sam.
Nato prišlo je dekle, ki hotelo je ljubiti me,
ki hotelo pokazati je,
kaj pravi ljubiti se.
Ljubezen njej izkazal nisem,
ljubil jo nikoli nisem nato pokazal se je dan,
po tihi poti šel sem sam,počasi sem v meglo izginil, ne da bi še kdaj zinil.
*
V ustih resnica,
na licu mladost,
v srcu ljubezni
to je norost!
*
Ko bos obujala spomine,
na nekdanje dni,
takrat se spomni tudi
ko sva se ljubila jaz in ti!
*
Bil je moj prvi poljub,
zato stisnil me je v obup,
ker bal sem se,
da izgubil bi te,
sem sklenil,
da ti bom poljub vrnil.
Odšla si ne da bi mi rekla,
besedo ali dve.
A jaz vedno hrepenim,po tebi,
ker še vedno všeč si mi!
*
Res je lepa noč,
lepša kot moja mladost, do jutra marsikaj vrne se,
a mladost nikoli ne povrne se!
*
Ne veš kako potrebujem te močno,
če bi vedela kako,
kako srce po tebi hrepeni,
zarosile bi se ti oči.
*
Pozabi poljube objeme strasti,
pozabi ljubezen,ki več ne gori,
pozabi besede,ki bile so laži.
*
Jenjajo še bolečine me,
ki jih trpljenje naredi,
rana v srcu pa ostane vedno bolje krvavi.
*
Čudno vprašanje ,
nosim v sebi,
zakaj se mi sanja samo o tebi
*
Si vedno kadila,
si vedno pila, si vedno druge ljubila,
zato pa mene nisi dobila.
*
Poljubček dam,
ker te rad imam,
poljubček zato,
ker ljubim te močno
*
Fante tri ljubila si,
zato ostala sama si,
ko bom jaz srečen drugi mož,
ti stara ženska boš!
*
V mislih dogodek imam,
ki mladim se dogaja vsak dan,
ko od ljubezni sem se drhtel,
sem te z drhtečo roko oprijel,
ko v telesu sem ves zgorel,
ko lica so mi rahlo zardela.
Z roko v roki sva hodila,
ljubezen srečna se nama je rodila,
brez ciljev sva se ljubila,
vse okrog sva pozabila,
a potem prišel je dan, ko odšla si
z drugim daleč stran.
*
Zadrga je meja med ljubeznijo in sexom.
*
Kar se v spomin zapise,
se strga ali zbrise,
jaz zapišem tebi v srce,
prosim ne pozabi me.
*
Oprosti pisavi ,
z nekom ležim v travi,
sediva na riti,
in se učiva kaditi.
*
Kadar delaš,
delaj spretno,
kadar ljubiš ljubi srečno,
kar lepo je rada glej,
koga ljubiš ne povej.
*
Bil je zimski dan,
ko drsala si sama,
ti si se ozrla vame,
jaz pa sem se zaletel vate,
prišla je krasna pomlad,
prišla si z družbo in pogledala me v oči,
od takrat me v srcu boli
bo res prišel tisti čas,ko me bos objela čez pas?
*
Vreme je krasno ,
imamo se špansko,
fina je družba,
v grmovju je gužva.
*
Tvoj prvi pogled,je globok, kot da bi globel v nebesni obok in zmedel sem se,
kaj bi tajil,ko v njej ljubezen sem odkril. Tudi v meni se je zganilo mlado srce in se zaklelo izdati joj ne čeprav sem želel postati tvoj fante. Kadar si srečala me sem zardel ozrla se se za mano,ko mimo sem sel.Razmišljal sem v hipu nežnem kako naj pokažem ljubezen,ki bije v srcu nežnem.
*
Nekoč bos sama,
v hladnem večeru slonela,
ko si bos toplih in nežnih objemov želela,
ko bos neke noči ob oknu slonela in zaman po meni hrepenela,
bos razumela,
kako ljubezen boli,
takrat ti bodo solze tekle čez oči!
*
V ljubezni je bodočnost in naj nič nas ne ustavi.
*
Moje srce kipi ,
se joče,
ko v objemu te vidim,
deklice smehljoče.
*
Svetle zvezde temna noč,
jaz tebi draga želim.
lahko noč.
*
Spomini so grenki,
zapomni si to,
a vedi v pozabo nikdar ne gredo,
Moja edina ljubezen si ti,
oprosti brez tebe živeti mi ni.
Tebe ljubim in zate živim
in upam,da te nikoli ne zgubim.
*
Lepa vrtnica cveti,
jutro v megli se budi,
upanje,da ljubiš me ,
bati in bali do konca dni.
In ti si daleč sla sedaj,
me se spomniš me se kdaj?
*
Ti edina moja sreča si
ena lisa na rdeči vrtnici.
*
Življenje bo šlo svojo pot,
ko jaz bom tam in ti drugod,
in,da ti v spominu bom ostal
sem sliko tebi daroval.
*
I love you,
you love me,
one two three
please kiss me!
*
Nekoga moraš imeti rad,
da se nasloniš nanj,
saj človek ne more živeti,
samo od sanj,
podnevi sanjam,
ponoči ne spim,
brez misli na tebe nikdar ne zaspim.
*
Če kaj storim ,storim zate,
če na koga mislim mislim nate,
če si kaj želi želim si tebe,
bodi za vedno poleg mene,
ker na svetu ljubim samo tebe.
*
Ni ure ne minute,
ni dneva, ne noči,
da nisi ti pred mojimi očmi,
saj moje srce pogreša te,
ker nate navezalo se je.
*
Naj mesec pove,da mislim nate,
naj ti zvezda pove,da si del mene,naj veter prinese moje poljube in naj se najlepše,
prikradejo v tvoje srce.
*
Svetle zvezde so mi priča,
bledi mesec dobro ve,
da edino tebe ljubi, moje žalostno srce.
*
Saj ti si zvezda,
ti si vse,
ti si sreča
ljubim te.
*
V mojih mislih je le ena oseba,
to si ti,
v mojih mislih je le podoba,
to so tvoje oči,
saj sreča moja si le ti,
v mojem srcu bos vse dni.
*
Spomini so grenki zapomni si to,
a vedi v pozabo nikdar ne gredo,
moja edina ljubezen si ti,
oprosti brez tebe živeti mi ni.
*
Tebe ljubim in zate živim,
in upam,da te nikoli ne izgubim.
*
Bolje je vse izgubiti,
i tebe imati,
nego vse imati,
a tebe izgubiti,
kad te tuga slomi,
dok te srce boli.
*
Hajde da se menjamo,
ja tebi svoje srce,
a ti meni poljube,
ja tebi svoje oči,
ti meni lude noči.
*
Hudo mi je in jočem,
vpila bi, a nočem,
se vedno te ljubim,
čeprav z drugim hodim.
*
En nasvet: pazi nase!
Ena prošnja: ne spreminjaj se!
Ena želja: ne pozabi me!
Ena laž: ne ljubim te!
Ena resnica: pogrešam te!!!
*
Ljubezni lepote sva skupaj spoznala,
Jokala sem, ko sem brez tebe ostala,
Upanje prazno le pustil si mi,
Bolečino, resnico, ki jo ljubezen rodi,
In zato prosim, k meni vrni se,
Mladosti moje utrinku pusti, da utrne se!
*
Tako srečna sem bila s teboj, a le
enkrat samkrat, dragi moj.
*
Vedi, jaz zaljubljena sem vate,
cisto vsak dan mislim nate,
mi po glavi hodi le poljub,
če nisem s tabo, je obup.
*
Ti številka si devet,
si ljubimec vseh deklet,
srček moj je zate vnet,
ljubi te ves ženski svet.
*
Gledal si me kar naprej,
jaz sem rekla, ti kar glej,
vprašal si me enkrat, dvakrat,
jaz sem rekla ne obakrat,
zdaj prepozno mi je žal,
svojo ljubezen si drugi dal.
*
Ko fant dekle osvaja,
ljubezen jo zavaja,
ko jo osvoji,
ljubezen popusti.
*
Ljubezen
Ohranja
Večno
Energijo
*
Da te bom čakala,
sem ti napisala,
da te bom ljubila,
sem ti obljubila,
hočem biti tvoja,
to je želja moja.
*
Toliko je lepih stvari,
pa ne veš zanje,
toliko je lepih trenutkov,
pa so le sanje,
toliko je lepih dni,
ki bežijo neznano kam,
toliko je stvari,
pa si vedno sam!
*
Vse življenje je kot morje,
val za valom se vrsti,
val ljubezni, val zvestobe,
val radosti in tesnobe.
*
Globoko je morje,
ne vidi se dna,
ljubim te….
iz vsega srca.
*
V mojem srcu manjkaš ti,
hodila rada s tabo bi,
ljubim te tako močno,
da ti ne veš, kako je to.
*
Ko sem te prvič videla, sem zardela,
rada bi te močno objela,
a tvoj objem drugi pripada,
jaz pa te imam še vedno rada.
*
Vse odhaja kakor tiha reka,
le spomini spremljajo človeka.
*
Življenje je eno,
a poti sta dve,
katera je prava,
svet ti pove.
*
V ljubezni je sreča,
v ljubezni je vse,
a dobro premisli,
komu daješ srce.
*
Ko bo tebi kdaj hudo,
kar pozabi na to,
saj jutri spet lepo bo.
*
Najhujši način,
da nekoga pogrešaš je,
da sediš zraven njega,
in veš,da ga ne moreš imeti.
*
Kadar pridejo težave,
upaj na vesele dni,
svoj pogled upri v daljavo
tam se sreča smeje ti.
*
Kadar pridejo težave, nasmeh je najlepše darilo,
upaj na vesele dni, s katerim lahko koga razveseliš.
svoj pogled upri v daljavo,
tam se sreča smeje ti.
*
Ti imaš vse,
ti imaš tisto kar iščem,
ti imaš vroče telo,kaj šele ritko.
tvoji poljubi so kot v sanjah,
ti imaš prelep nasmeh,
jaz pa ups,
napačno cifro.
*
Ljubezen plava v oblakih,
ne hodi po tleh,
a rada je z znaki,
napisana na šolskih klopeh.
*
Ustnice razpokane,
oči vsak dan objokane,
preveč mi je ljubezni dal,
preveč sem ga ljubila,
da bi ga sedaj pozabila.
*
Daj mi draga usta,
za poljub,
daj mi roke okrog pasu,
saj v ljubezni ni izgube ne sramu!
*
Ne bom ti narisal cvetja,
in trnja tudi ne,
saj ti si sama cvetka
a trnje pride še.
*
Ljubezen je kot vožnja z motorjem,
startaš hitro,
voziš spretno
in zaviraš ,
ko je prepozno.
*
Bog je dal svojim angelom krila, razen eni/enemu, ki ni hotel, da bi odletel in ga podaril meni. Ta angel si TI !
*
Na svetu je 7 svetovnih čudes, 6 celin, 5 vagonov pentagona, 4 peresa deteljice, 3 sveti kralji, 2 očesi, TI PA SI SAMO EDEN/ENA !
*
Zamisli si nebo polno zvezd v eni sami noči, zbriši vse in ga full dobro poglej…no takšno bi bilo moje življenje brez tebe!
*
Sedaj me tolaži le še to, da si deliva isto nebo, iste zvezde, ki naju čuvajo in te mi pazijo.
*
Zjutraj zate odprem oči in grem z nasmehom v nov dan. Zvečer pa zate zaspim, ker vem, da se bom zjutraj spet zate zbudil/a !!
*
4 besede so bile zate: LJUBIM TE in MISLIM NATE !!!
*
Ne joči za njim, ne krivi sebe nekje je srce, ki ljubi le tebe !!!
*
Ne glej v hribe temne, ki postrani se drže, ti glej v srce moje, ki neskončno ljubi te !!!
*
Tvoja usta, tvoj nasmeh, vse bi dal/a za tvoj pogled, ljubim te, me ljubiš ti, prosim te, odpiši mi !!
*
Nikoli ne zapusti tistega, ki ga ljubiš, zaradi nekoga, ki ti je všeč.
*
Ena beseda pove premalo, tri povejo preveč, dve pa vse in to je, da ljubim te!
*
Da te bom čakala, sem ti napisala. Da te bom ljubila, sem ti obljubila. Hočem biti tvoja, to je želja moja.
*
Modre oči lažejo, zelene oči pomirjajo, sive oči sovražijo, rjave pa ljubijo.
*
Nič več ne jočem za teboj, nič več pred resnico ne zapiram oči. Tvoj obraz je utonil v pozabnost, zdaj vem, da si govoril laži.
*
Dve besedi samo zate: “Ljubim te, in mislim nate!”
*
Ljubezen je kot vojna. Začneš, ko hočeš in končaš, ko moraš!
*
Jednom se živi, jednom se diže, jednom se voli i nikad više.
*
Lepo je živeti, ljubezen imeti, a vendar za to tudi malo trpeti!
*
Ne verjemi vsem ljudem, ne lepim fantovskim očem, le poslušaj glas srca, ki te nikoli ne izda!
*
Gledam tvoje drobne oči. Ljubezen veje iz njih. Gledam te, ko greš skozi današnji svet in vsak tvoj gib je zame stih.
*
Praviš, da ljubiš cvetlice – pa jih trgaš. Praviš, da ljubiš veter – pa zapiraš okna pred njim. In jaz se bojim – ker praviš, da me ljubiš ti.
*
Boli me pri srcu, resnično boli, dokler me ne pogledaš ti, želim si te, ne varaj me, lepo te prosim ljubi me.
*
Ali vidiš to listje na drevju? Tolikokrat si mi rekel, da me ljubiš. Ali vidiš te zvezde na nebu? Tolikokrat sem ti rekla, da te ljubim. Ampak najbolj žalostno je, ko spoznaš, da listje odpade, zvezde pa ostanejo.
*
LJUBIM TE, to besedi sta dve, ki napisati se ju zlahka ne da. Napiše ju lahko le ta, ki ljubezen čuti iz srca.
*
Ljubezen je kot struna violine, zadrhti in izgine, pusti pa le spomine.
*
Ti in jaz, midva sva kakor sanje, kakor dih pomladi, vonj poletja in jeseni. Ti in jaz, midva sva kakor čas življenja.
*
Noč. Tema. Nikogar ni. Le jaz in ti ter najine oči.
*
Ljubezen ni le beseda, ljubezen je nekaj vec, je nekaj kar je v tebi in meni, je nekaj kar je v nama obeh.
*
Moje srce krvavi in izkrvavelo bo, ker je izgubilo, kar je ljubilo.
*
LJUBIM TE se hitro reče, kar sledi, pa rado peče.
*
Ti! Ki si me naučila ljubiti, me nauči še pozabiti.
*
Nikoli ne vdaj se in vedno misli, da utriplje nekje srce, ki te ljubi.
*
Drevo je sad življenja, tulipan lepota cvetja, a zame lepšega ni, kot so tvoje prelepe oči.
*
Lepo je, ker sem jaz – jaz, lepo je, da si ti – ti, toda najlepše je, če sva midva – midva!
*
Lepe stvari so lepe, toda še lepše so, če jih delim s teboj.
*
Vrtnica prijateljstva * je * beseda *, *ki* veže * ljudi * med * seboj *, *prijateljstvo * naj * ostane * med * teboj * in * menoj *. YOU * ARE * A * GOOD * FRIEND * ….. * …. *
*
Ljubezen je največja čarovnija kar jih je. Če znaš ugotoviti kako dela v tvojo korist in ne proti tebi, sam postaneš velik čarovnik.
*
Samo tri stvari so neskončne; zvezdno morje, morje s svojimi kapljami in srce v solzah.
*
Pri srcu meni bo hudo, ko treba bo jemati slovo, ker vedno mislim nate, tudi življenje bi dala zate.
*
Ptica ljubi gnezda, medved ljubi sladki med, jaz pa ljubim tebe, bolj kot SLADOLED!
*
Ljubim te, saj zame si vse, ne vem koga bom ljubila, ko bom tebe izgubila!
*
Čez hribe, doline, čez ravno polje, naj pride to pismo, v tvoje roke!
*
Čez hribe, doline, čez ravno polje, naj pridejo ti verzi, v tvoje srce!
*
Ljubezen Je Usoda Beseda ni Enkrat Zareče se vsak Edino ti Nisi zame bedak!!!!
*
Vse v življenju mine, vse se spremeni, le prijateljstvo ostane in živi do konca dni!!
*
Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, in ne kupuje, marveč daruje.
*
Solza ena je za srečo, druga za ljubezen je, tretja pa je nekaj, kar spominja me nate.
*
Ljubezen je lepa, ljubezen je vse, če zvesto obljubita se.
*
Poljubi, me nežno, v oči me poglej, ničesar ne reci, s poljubom povej.
*
Ura je devet, nate mislim spet, vsak dan ob istem času hrepenim po tvojem glasu.
*
Ko ljubila sem te, zate otrok sem bila, a vedi, da otrok najlepše ljubiti zna.
*
Lepo je biti mlad, a samo takrat, ko te tisti, ki ga ljubiš ima rad.
*
Nikoli ne verjemi tistemu, ki pravi >>Ljubim te! >Ljubi me!

Zelo te pogrešam zato upam da se bova srečala ter se pogovorila v najinah lepih željah .

nova
Uredništvo priporoča

Ljubezen se najde na plesu samo treba si je pravi par za ples izbrati .
Ko se mladost stiska z srcem postaneta prav lepi par ljubezni na prvi dotik .
Ljubezen se ne sme sposojati ter zamovčati ali prevariti .

Ko se prijatelja dva v srcu navezeta pomeni da se moreta drug drugemu pomagati ter zaupati svoje težave ali skrivnostne želje .

Prijeten objem sreče prijateljica vedno ve da si dober in pošten .
Vendar na preje se za je treba zavrteti ob glasbi da poskusita kako se imata resnično rada .

Ljubezen je lepa, če imaš nekoga, s katerim jo lahko deliš. Dr. Ekpen ogiogun je zelo pristen čarovnik in zelo edinstven ter močan in moder človek. Nisem mogla zanositi, ker sem imela težave s plodnostjo. Mož se je zaradi tega ločil od mene. Bila sem tako zaskrbljena in vedno sem jokala in celo razmišljala sem o samomoru, toda prijateljica me je predstavila velikemu človeku po imenu dr. Ekpen ogiogun, ki ji je tudi pomagal pri njeni težavi. Dala mi je njegov e-poštni naslov in kontaktiral sem ga ter mu vse razložil. Zagotovil mi je, da mi bo pomagal in naj me ne skrbi. Dr. Ekpen ogiogun je znova prinesel veselje v moje življenje in mojo družino, tako da mi je vrnil moža s svojimi duhovnimi močmi, da sem zanosila, da je ozdravil rakavo bolezen moje sestre in da je s svojo posebnostjo ozdravil tudi virus HIV mojega bratranca. pooblastila, prav tako pa je mojega polbrata prisilil, da je zadel na loteriji 2 milijona dolarjev. Dr. Ekpen ogiogu  je res nadarjen, neverjeten in zelo dober človek, ki resnično ve, kako bolje opravljati svoje delo, in če ne bi bilo njega, v kaj bi se obrnilo moje življenje? Dr Ekpen ogiogun najlepša hvala in nikoli ne bom nehal govoriti o vaših velikih dejanjih. Besede ne morejo opisati, koliko dobrega ste storili zame in mojo družino in verjamem, da tudi tisoč besed ne bo dovolj, da bi opisali vaša dobra velika dela. Če potrebujete kakršno koli duhovno pomoč, zakaj ne bi šli k dr. Ekpenu ogiogunu? samo kontaktirajte dr. Ekpena ogioguna na njegov e-poštni naslov: ([email protected]) in pomagal vam bo. Dr Ekpen ogiogun je neškodljiv, varen in zanesljiv, zato se obrnite nanj in poiščite rešitev. Hvala dr. Ekpen ogiogun. [email protected] ali njegovo številko Whatsapp. +2347045604010

New Report

Close