Forum.Over.Net

Skrinjica idej!

Ropotarnica dobrih idej in praktičnih nasvetov za dom, ustvarjanje, obdarovanje ... Forum za vse, ki bi si radi, s pomočjo tisoč in ene ideje naredili življenje bolj pisano.

ikea - prevozi

Default avatar

koka

Živjo, a kdo ve kako je s temi prevozi, ki jih ponuja Ikea v Gradcu? Slišala sem, da so oglaševali 50% popuste pri dostavi robe v Slovenijo. Koliko bi npr. stal prevoz iz Gradca v Ljubljano?
Default avatar

popica

Kolikor sem slišala opravljajo prevoze samo do Celja. Se pa tudi dogovarjajo za širšo okolico.

lp, maja
Default avatar

labella*

baje bo ikea ''kmalu'' imela skladišče v LJ inboš šel v graz, izbral, plačal, dvignil pa v LJ. samo kdaj, pa ne vem....
Default avatar

mojca

Ali mi lahko katera pove, kako bi prišla do kataloga?
Hvala in lep popoldan.
mojca
Default avatar

regla

Žal kataloge pošiljajo le znotraj Avstrije (oz Nemčije/ITalije, pač znotraj države). Če imaš kake znance/prijatelje v Avstriji, jih prosi, če ti jih lahko pošljejo na njihov naslov. Drugače pa naročiš na njihovi spletni strani.

To z Ljubljano in skladiščem bolj malo verjamem, ker sem pred kratkim brala, da se jim ne splača imeti trgovine v Lj, ker je premalo prebivalstva al neki na to foro (ker so se že širile govorice, da pridejo v Lj), bodo pa odprli trgovino v Trstu.
Default avatar

NATAŠA

IKEA pride v Ljubljano jeseni, a ne bo tok velik center kot v Grazu naprimer.Katalog pa lahko dobiš na Letališki cesti v Ljubljani, kjer ima IKEA Slovenija sedež.Dobiš ga zastonj!
LP
Default avatar

regla

Ajde, jaz se predam, bom tiho in počakala do jeseni, če bo res:)
Default avatar

3,4,zdaj!

Sicer ni lepšega kot listat po katalogu, vendar je ravno tako ok, če se odpravite na ikeino spletno stran. Jaz jo gledam na www.ikea.it (če pa želite na avstrijsko, pa www.ikea.at).
Default avatar

Ktransport

Smo podjetje ki se okvarja z prevozi po Sloveniji in izven nje.

Organiziramo prevoze iz vseh nakupovalnih centrov med njimi tudi IKEA.

Večinoma iz Gradca in po novem tudi iz Celovca..

Vi preko spleta ali osebno izberete izdelek, naročite, mi vam po ugodni ceni pripeljemo, po želji tudi zmontiramo.

Več imformacij na http://www.k-transport.si/ikea-prevozi.html

ali [email protected]

Lep pozdrav Boštjan
Default avatar

Cvetka*

Katalog lahko narocis na njihoi spletni srani, in ga 100% posiljajo tudi v slovenijo :o))
Default avatar

sumi

100 % dobiš v slovenijo katalog, ker sem ga jaz naročila in dobila.

Pa tudi če preko neta naročiš za več kot 1000 eurov, ti dhl pripelje do doma zastonj, le 50 eurov so računali dodatnih storitev, ker so vse v hišo odnesli.
Default avatar

Ktransport

Prevoz iz IKEE - Ljubljana že od 80 eur

Dostava najkasneje v dveh delovnih dneh.

040418156
Default avatar

Dedek Mraz

REPICO d.o.o.
Pri njih je najem kombija 50€.
LAhko se pa zmeniš, da ti oni pripeljejo stvari iz IKEA-e.

http://www.repico.si

GSM: 041 711 777, 041 656 525
Default avatar

regla

Ja, kataloga 2 ali 3 leta nazaj res niso pošiljali, danes ga dobiš brez težav.
Default avatar

ŠTEFKA

3,4,zdaj! je napisal/a:
Sicer ni lepšega kot listat po katalogu, vendar je ravno tako ok, če se odpravite na ikeino spletno stran. Jaz jo gledam na www.ikea.it (če pa želite na avstrijsko, pa www.ikea.at).