Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! zanimiva in unikatna darila

zanimiva in unikatna darila

Živjo,

Če ima kdo težavo, kaj podariti, mami, teti, sestri, punci, prijateljici…jaz idelujem luštna darilca, (sicer bolj za ženski spol), za ogled mi kar pošljite mejl na [email protected] in vam pošljem fotografije.
Lep dan
Zaja

jaz sem dobila idejo na http://www.livingwalls.si.

Meni popolna novost, ki me je očarala.

Za moje pojme je nekako najboljše darilo še vedno kakšen darilni bon. Največkrat podarim darilni bon za masažo, te se nobeden ne brani, ne glede na to kaj mu je všeč in kaj ne. Vzamem jih tu Vaš link. Pripravi so tudi boni za kakšne trgovske centre, niso pa tako unikatna oz. izvirna. Najbolj izvirno darilo do sedaj je bila karikatura, ki sem jo naročil pri lokalnemu karikaturistu, obdarovanec jo je bil izredno vesel.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Če želite res unikatno darilo, za trajen spomin, vam predlagam odlitke iz gipsa. Lahko se izdela odlitek rokic, nogic od otrok, odraslih, zelo lepo darilo za mladoporočenca, da si ohranita spomin na poroko. Odlitki nosečniških tebuščkov. Odlitki tačk pasjih prijateljev, Za zaljubljene odlitki ustnic, in še in še.

Če koga zanima, več info na [email protected]

New Report

Close