Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Etui za cigarete

Etui za cigarete

Kje se dajo dobit/kupit etuiji za prekrivanje teh osmrtnic na cigaretnih škatlicah?

Zakaj jih pa rabis?
A ti grejo obvestila o skodljivih ucinkih na jetra?

Kaj ko bi raje razmislila o prenehanju kajenja, potem ne bi rabila niti etuia niti cigaretnih skatlic. :))

Pa se ljudje okoli tebe bi dihali svez zrak…

daj no mir nekadilka, zaradi teh napisov ne bo nobeden kadilec nehal kaditi, samo nekdo služi na ta račun. bodi brez skrbi, da ljudje okoli mene ne vdihujejo mojega cigaretnega dima, če pa imaš ti kaj proti, se pač ne suči v naši okolici. Na koncu pa je izpadlo že tako, da se moramo nekadilci boriti za svoje pravice…

p.s. Natalja za etuie ne vem, vem pa da po elektronski pošti krožijo napisi ravno kontra tem. napiši mail, pa ti pošljem

nova
Uredništvo priporoča

V BTC-ju, v trgovini Gramofonček v kleti dvorane A. To je tista trgovina, ki prodaja Fossilove ure, torbice, denarnice, … Za ceno pa žal ne vem.

Na železniški postaji v trafiki na peronu. Mislim, da stane 1600 sit.

Za NEKADILKO čisto na kratko…
IMAM PRAVICO DO SVOJEGA UŽITKA…

Za ČEŠNJO – TO DELAJ!!! Super si! Sama sem bila nekadilka zelo dolgo časa, pa nikol nisem težila drugim zaradi tega. Pa tudi če kdaj še bom – nikoli ne mislim težit. Piši na [email protected]

Mojca in www, hvala za informacije.

Pa tebi NEKADILKA? Ti gremo kadilci na živce? Če ti, naj di povem, da je stres zdravju bolj škodljiv kot kajenje. In glede na tvojo nestrpnost, bi rekel, da si zelo stresno bitje.

Priporočam ti tu pa tam kakšen cigaret. Mogoče bo bolje.

Za KADILKO čisto na kratko…
IMAM PRAVICO DO svezega zraka…

btw, ali je kateri od vas imel/ima bljiznjega, ki je umiral za rakom?

jaz sem …
in ti lahko povem, da je partner od te bolnice prenehal kaditi, ceprav je prej celo zivljenje kadil-tudi zraven otrok…

ni je vecje traume, kot gledat ljubljenega cloveka umirajocega zaradi …..

ravno danes sem videla nosecnico kaditi – ubogi (nerojeni) otrok…

ah, pa se to – uzitkov, ki ne skodijo zdravju oz. so celo koristni in naravni (dvomim, da je bil sapnik misljen kot raufnik)

nekaj predlogov:
seks,
sport,
kaksen dober film,
dobra vecerja s prijatelji ….,
in se in se…..

mogoce pa premalo seksate, da rabite cigaret?

Nekaj odgovorov nekadilki:

seks – nevarnost AIDS-a, sifilisa, hepatitisa, neumne ženske, ….
šport – nevarnost izrabe sklepov
kakšen dober film – po filmu pa na čik
dobra večerja s prijatelji – ampak s cigaretami
in še in še…..

Saj vse zgoraj našteto redno počnem … Sicer pa ne mešat takih dejavnosti s kajenjem ( kolikšen je tvoj IQ? )

Glede škodljivosti:
Ne mi govorit, da ti počneš samo neskodljive stari

Nevarnost raka:
To je moja osebna odločitev

Pravica do svežega zraka:
Takšno neumnost se sploh ne splača komentirat. Toliko strupov je že v zraku. Če te pa dim moti, se pa ne potikaj tam, kjer ljudje kadijo. Tudi jaz imam pravico živeti.

Nosečnice:
Njihova odločitev.

Mogoče pa ti premalo seksaš, da ne moreš več trezno mislit?

Ko že omenjate cigarete in sex,pa vam lahko zatrdim,
da po dobrem sexu paše tudi cigaret.

Ja kaj je kadilci!? Pa vi povejte, zakaj vas tko motijo tisti napisi?
Ker je mogoče v njih kanček resnice?
Meni verjemite, da bo (dolgoročno) upadla prodaja cigaret tudi zaradi teh napisov. Če pa ne verjamete, si pa preberite malo oglaševalske psihologije, ki je v tem primeru naredila zelo dobro potezo.

Pa saj je tako ali tako brezveze vam kaj dopovedovati – dobro veste, da so cigarete traparija, ki ste se jo lotili zato, ker ste to videli početi pri drugih. Nihče mi ne bo rekel, da je začel kaditi iz lastnega veselja.
Zame ste nič drugega kot slabiči, ki imajo preveč denarja!

S tem ko želite prekrivati napise, pa o sebi poveste marsikaj. Tudi to, da vas nekje globoko v sebi ti napisi dotaknejo. Bolj kot si sami mislite.
Sicer pa – živite v svojem bednem prepričanju da ste frajerji….. In pokadite mnogo cigaret po dobrem sexu!

Ne kadim in tudi nisem sovražno nastrojena proti kadilcem. Poznam kar ene par fejst ljudi, ki kadijo. Pač… njihova odločitev. :))

Če ne najdete cigaretnic pa baje obstajajo novi napisi, ki se izrežejo in vtaknejo pod folijo škatlice. V stilu: BRIGAJ SE ZASE itd. Krožilo je po e-pošti. Dobra fora.

Tudi jaz poznam veliko uredu ljudi, ki kadijo, zato na splošno tudi nisem sovražno nastrojena proti njim.
Me pa res totalno razkusri, ko pridem npr. v restavracijo in vidim prostor za nekadilce. Nekje v kotu, majhen…..skratka veliko slabši od prostora za kadilce. Zakaj?
Naj lepo strpajo kadilce v eno sobo in naj se oni dušijo v lastnem dimu. Mogoče jim bo jasno, kako ogabno je vohati smrad njihovih cigaret!

Kresnica, ti si lolek bolek!

Mene motijo napisi samo zato, ker prikrijejo tako lepo škatlico. Ah dej no…Da bomo kadilci nehali kadit zaradi teh stvari…Si pa (neumna) optimistka!

1. Po cigarete bomo hodili v Bosno.
2. Kupovali bomo lepe etuije za prekrivanje.

Smiliš se mi,ker imaš tako neumno optimistično razmišljanje. Joj joj koliko čudnih ljudi imamo v naši državi. Ti kar lepo verjemi tem lažnim oglaševalskim psihologijam, mi bomo pa veselo kadili še naprej…

Draga nekadilka!

Moje sorodstvu umira za rakom pa čeprav si v življenju niso prižgali kakšne cigarete. Po širšem prepričanju so živeli zelo zelo zdravo življenje. So pa umirali zaradi svinca,ki je v zraku. Tako da…bolje da si tiho…

Res je!!!!

Sicer pa, budisti pravijo, da je tudi seks škodljiv. Kaj nam pa še ostane od življenja?!?

Frajerišenje z cigareto je stvar, ki si jo napačno razlagaš. Morda nisi duhovno dosti razgledana, ker če bi bila, bi vedela, da ima vsak človek svojo majhno razvado. Jaz imam pač cigarete, ti pa napačno razmišljanje. To kar ti praviš, si verjetno videla v 80-tih v zdracstvenih domovih.
Naj ti povem mojo izkušnjo. V moji ožji družini nihče ne kadi, razen mene. Ampak že od nekdaj me je privlačil vonj cigaretnega dima. In tako je bilo nekako samoumevno, da sem začel kaditi. In tu ni šlo za frajerišenje, ampak zgolj in samo za mojo majhno osebno razvado.
Seveda je bil to na začetku eksperiment, tako kot vse stvari v življenju. Ker se že toliko pogovarjamo o seksu naj ti razložim kar na tem primeru. Tudi ti, ko si začela z spolnostjo si verjetno imela to za majhen eksperiment ( ne mi rečt, da to ni res – vse se začne z preizkušanjem ). Nato te je bilo treba še prepričati v to in ono in sedaj se imaš fajn. In tako je z vsemi takšnimi razvadicami.
Mogoče boš kdaj imela moč globljega razmišljanja. Jaz ti želim vso srečo. Vendar, tako kot bi tebe motilo, da te bi jaz opazoval med seksom, tako kot nek “veliki brat” in ti zraven še komentiral, tako tudi mene moti, da mi nek “veliki brat” soli mojo pamet.

Kadilec si ali pa nisi. Pri nekaterih je to morda res stvar frajerišenja, ampak nekateri to preprosto so. Zakaj jih obsojaš?

P.S.

Če misliš odgovoriti, prej premisli!!!

Mogoče bi morala razmisliti o tržnem gospodarstvu. Uči se, uči ….
Ali pa ti odpri restavracijo z večjim prostorom za nekadilce.

New Report

Close