Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! ob prihajajocih praznikih za darilo…

ob prihajajocih praznikih za darilo…

Ojla!

Ce nimate ideje kaj podariti za prihajajoce praznike se lahko obrnete name. Imam namrec veliko nove (zapakirane) posode tupperware ki jo lahko kupite po polovicni ceni in podarite svojim mamam, sestram, prijateljicam,…
(posode Elegancia, bordo rdeče posode za piškote, mlinčke, posode za shranjevanje,…)

pozdravcek!

mia

Ali lahko sporočiš, kako se te dobi???????

Ojla!

Lahko ti jih posljem po posti ali pa sporoci s katerega konca prihajas.

Mia

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj pa po polovični ceni?

jaz bi imela:
D19, E12, C02, kakšne so cene?
N.

Ojla,

ker se mi je nabralo ful posode, ki je nisem nikoli uporabila. dva meseca sem tudi sama prodajala to posodo in se mi je nabrala… Veliko je imam sama in veliko sem je tudi podarila. Po polovicni ceni? Zato ker je marsikomu v redni prodaji zaradi visokih cen tezje dostopna.

mia

mene bi zanimala skleda s pokrovom. doma eno ze imamo – je preej velika, primerna za mesenje testa in pokrov jo neprodusno zapre.

poznas, imas? 🙂 mama jo ful isce in bi bila res vesela. hvala!

Mene pa konkretno zanimajo posodice za sir in klobase, tiste z ventičkom.
Cena? Velikost?

Mene zanima diamantni pravokotnik (vsaj mislim, da se reče tako?!)- v mislih imam posodo za sir!

Upam, da se še kaj oglasiš!

lp,
Maja

Ojla!

Spodaj je seznam posode, ki jo imam na razpolago in cene. Ker vas je kar nekaj bi rada dodala naslednje:
1. Tista, ki je na forumu prva izrazila zeljo po doloceni posodi, ki jo imam na razpolago jo dobi, seveda, ko potrdi narocilo na moj e-naslov.

2. Vse ostale, ki se boste odlocile za nakup na podlagi spiska ravno tako napisite svojo zeljo na moj e-naslov, sli bomo po sistemu “prvi pride, prvi melje…”mislim, da bo tako najbolj fer.

3. Vse ostale, ki na seznamu niste nasle posode ki jo zelite se lahko obrnete na tel. st. ki jo bom sporocila jutri.

4. Postopoma bom odgovorila vsem, ki ste imele se kaka druga vprasanja.
Zdaj pa seznam…
__________________________________________________________
POSODE NA RAZPOLAGO z opisi
__________________________________________________________

1. SUPER VALJAR (1 kom) 1760 sit
Vanj se nalije topla ali hladna voda, odvisno ali valjaš kvašeno ali nekvašeno testo, zelo praktičen, ker ni potrebno preprijemati držala (ta se rola) moja mama pravi, da ji lahko vse odnesejo razen tega valjarja.

2. MAGIC MIXER (1 kom) 1300 sit
Za hitro pripravo zmesi za palačinke, šejka, polivk, stepanje smetane, …

3. TLAČILKA ZA KROMPIR (1KOM) 800 sit
Najbolj prodajam pripomocek

4. POSODA ZA PIŠKOTE-BORDO RDEČA (1kom) 2000 sit
Izredno lična posoda, prelepe rdece barve, ki se lahko spremeni v dve posodici (pokrov in posoda sta enaka in se lahko uporabljata tudi loceno.

5. NAMIZNA POSODA 1l – v jantar barvi (1 kom) 1600 sit
Za serviranje ali shranjevanje vseh vrst solat, izredno trpezna (lahko stopite nanjo ali jo vrzete skozi okno ce ste jezne 🙂 in ne bo pocila)

6. POSODICA 450 ml – v jantar barvi (1 kom) 900 sit
Za serviranje ali shranevanje omak, prigrizkov, ostankov solat,…

7. SERVIRNI KROŽNIK 2l – v jantar barvi (1 kom) 2000 sit
Mama zelo rada shranjuje ali servira vv njem burek, narezke, pecivo

8. SLADKORNICA (1 kom) 1500
Sladkornica z dozirnikom(1 čajna žlička) ki ga lahko “izklopite” in ven se vsuva sladkor po zelji

9. PRAVOKOTNI PLADENJ VIP (1 kom) 3700 sit
Za shranjevanje ali sertviranje potice, kruha, piščanca(omaka ne odteče ker ima rob),…

10. MINI VRČEK (4kom) 870 sit/kom
Izredno lep in praktičen vrček za smetano, mleko, omake,…

11. PICADILLY (3kom) 1900 sit/kom
Za shranjevanje in serviranje vloženih kumaric, oliv, paprike,…. Notranji del se privzdigne, zasuka in ostane nad kisom ko se servira in potem se zopet spusti v tekocino in zapre. Odlicen!

12. OVALNI JUŠNIK (1kom) 2700 sit
Zelo primeren za kuhan krompir, riž, ribe, jedi z žara… Hrana ostaja topla, Priložena je žlica, v igrivih barvah.

13. POSODA ELEGANCA – 1.5l (1kom) 1800 sit
14. POSODA ELEGANCA – 2.3l (3 kom) 2200 sit/kom
15. POSODA ELEGANCA – 3.2l (4 kom) 3000 sit/kom
Za Solate, sadne solate,… v barvah moranskega stekla. Zelo priljubljene!

16. POSODA NOVI KLASIKI – 1.3l (1 kom) 800 sit/kom
17. POSODA NOVI KLASIKI – 2.5l (3kom) 1200 sit/kom
18. POSODA NOVI KLASIKI – 4.3l (1 kom) 1700 sit
19. POSODA NOVI KLASIKI – 550ml (2 kom) 750 sit/kom
Za shranjevanje solat, poškotov, testa, mesenje, vsestranska.

20. POSODA ZA SHRAMBO 5l (2 kom) 2750 sit/kom
Za shranjevanje večjih količin moke, testenin, piškotov, rezancev, priložena zajemalka

21. GARDENIA (1kom) 900 sit

22. POSODICA ZA POSIPANJE (mletega sladkorja ali moke) (1 kom) 1500 sit
Posodica s cedilcem, ki ima dva pokrova -zgornji in spodnji (da se moka ali mleti sladkor ne izsipata). Zelo praktična.

23. LEGUMIERA – 4l (1 kom) 4500 sit
Posoda s cedilom, v kateri hrana ostaja topla. Za druzino z vec druzinskimi clani

24. KOMPLET: – 2 namizni posodici (sol, sladkor)
– 1 posodica za smetano/mleko
– posodica/stepalnik za mleko (penica za kapucino)
= 2.000 sit
V selo lustkani modri viola barvi, zelo zelo licn ein prakticne posodice. Stepalnik- v isti barvi. Vanj vlijete malo mleka in si lahko hitro pripravite zelo rahlo in predvsem neverjetno veliko penice za kavo

25. MLINCEK (3 kom) 3300 sit/kom
Izredno lepo melje oreke, cokolado in se tako mehek sir se ne spaca. Melje se v loncek, ki ima pokrov, da lahko vsebino shranite. Cel se razdela in opere.

26. SET 3 OBLO moka, sladkor, sol (2 kompleta) 2900 sit/komplet
Ovalne posode za shranjevanje moke, soli, sladkorja, drobtim, piškotov, kave, benkota, kosmičev… v zelo lustnih barvah – pastelna zelena, oranzna in modra.

27. OKROGLI MICROPLUS – 2.25l (1 kom) 3000 sit
Za mikrovalovko.

To je vse.

pozdravcek, MIA
e-naslov: [email protected]

JAZ PA IMAM NOV TUPPERWARE JEDILNI PRIBOR (po 6 kosov), ČE KATERO ZANIMA…

Jaz imam pa dve še skoraj novi smučarski kapi in malo rabljeno stojalo za CD-je.

JAZ PA IMAM NOV TUPPERWARE JEDILNI PRIBOR (po 6 kosov), ČE KATERO ZANIMA…

New Report

Close