Najdi forum

darilce

Živjo!
Tukaj ste same take, ki imate smisel in domišljijo, jaz pa problem.
Sestrična ima rojstni dan. Vedno si zmisli kako izvirno darilce. Jaz jo že kar nekaj časa opazujem in poslušam, da bi se izdala kaj si želi, pa nič. Letos je meni kupila pločevinko, ki jo moram odpreti, zaliti… in potem zraste sončnica. Lansko leto sem dobila rdeče-črne žabe. Ful sem jih bila vesela, ker se bila v eni taki fazi, da sem se začela oblačiti normalno, ne pa v preširoke puloverje.
A ima katera kakšno srčkano idejo?

kaj smešnega iz seks shopa

Lep pozdrav!
Imam najmanjše knjige v Sloveniji – izvirno darilo – npr “Recepti babice ene župnikove kuharice” ali “Mala šola življenja” tudi “Zgoščene misli” itd Knjižice so v velikosti 7x5cm – izvirno in poceni!
Oglejte si mojo stran, kjer je še več tega!
http://www.pisateljstvo.com
lp Ladislav

nova
Uredništvo priporoča

Tezko je svetovati nekaj,za kar neveš,kako bo sprejeto……

Bi mogli vedet kaj ima rada ta oseba,ki jo zelis obdariti..,hobiji….kaksen karakter je in te stvari…..

Recimo v Sportini v City parku imajo včasih na policah na desni kakšno zanimivo stvar (urica raketa…).
Potem Bau max… na prehodu v rastlinjak…
Knjigarna tudi tam… seti, iz katerih ti zraste bonsai (ne vem, če še imajo), odštekani koledarji, zanimive mini knjigice…
Knjigarna na Čopovi… kakšne dišeče palčke itd.

Pojdi malo naokrog, sploh sedaj pred novim letom imajo res ogromno izbiro malih pozornosti.

Ali se spomniš vremenarske hišice, če je dež hodi fantek ven, če je sončno pride punčka.
Bina

Hvala še enkrat. Uspelo mi je čisto po naključju najti ful srčkan svečnik, ki je res nekaj posebnega. Tak za eno malo dišečo svečko.

Tale vremenska hišica pa je res izvirna zadeva. Tako nostalgična. Mogoče veš kje se da to še dobiti?

New Report

Close