Najdi forum

Nasvet-Poroka

Pozdravljeni!

Odločila sva se, da se poročiva. Težava je pri denarju, ker sva oba močno zapufana (nakup stanovanja).
Poročila bi se brez ceremonij in bolj potiho oz. naskrivaj. Nočeva, da bi kdo zvedel.

Koliko denarja potrebujeva?
Ali se lahko poročiva brez svečane obleke?

Hvala za pametne nasvete.

Zdravo!

Midva sva se poročila na Ljubljanskem gradu na sredo točno ob poldne!
Stroški: pred tremi leti 5.400,00SIT.
Oblečena pa sva bila čisto normalno (ne ravno v kavbojkah, ampak tudi ne nič pretiranega).
Z nama so bili starši in priči.

tudi če se poročita cerkveno ne potrebuješ svečane obleke in vse ceremonije (midva sva jo sicer imela deset dni pozneje – z ceramonijo :))!

torej – lahko se poročita tudi z malimi stroški.

Pa srečno v novem – skupnem življenju!

pikica

čebel'ca Jelka

Jaz sem se pred kratkim poročila “naskrivaj”. Samo midva z možem in priče. Stroški – taksa na matičnem uradu in konec. Poroko sva imela pozno popoldne, tako da smo šli s pričami potem naravnost na večerjo v eno gostilno z živo glasbo in se ob 3. zjutraj, ko je bilo glasbe konec, prestavili k nam domov in se imeli luštno do jutra (sosedje so prav grdo gledali, ko so hodili že od maše, mi pa smo še kar na vrtu klepetali in hmmm, pili). V gostilni smo vnaprej samo mizo rezervirali (da ne bi slučajno ostali brez). Starši in prijatelji pa so za vso zgodbo izvedeli šele, ko smo prišli s steklenico šampanjca in slikami na obisk. Full je bilo luštno. Obleke – mož klasična obleka, ki jo ima tudi za v službo, jaz pa sem si kupila eno tako luštno krilo in svetleč top, ki se je prodajal v času maturantskih plesov. Cena dobrih 20.000 sit. Ker ni bela, jo bom lahko nosila še za vsako novo leto ali drugo svečano priliko. Sama prisegam na take poroke, ker so mi velike ceremonije zoprne.

nova
Uredništvo priporoča

Potrebujeta toliko denarja, kolikor znese taksa. Lahko tudi v spalni srajci:-)

LAHKO TUDI NAG!!!

New Report

Close