Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Zavod za alternativno izobraževanje GEDS

Zavod za alternativno izobraževanje GEDS

Spoštovani!

Informacijski in izobraževalni management, čustvena inteligenca in samoiniciativnost postajajo v sedanjem času odločilni pri boljšem razumevanju okolja in ljudi, s katerimi se srečujemo. Pot uspešnih posameznikov ni več tlakovana samo z znanjem in finančnim kapitalom, ampak je vse bolj odvisna od njihovih čustev. Šolanje odraslih ima veliko prednosti. Na svetli strani so zagotovo delovne izkušnje, pridobljeno znanje pa je mogoče takoj vgraditi v delo, ga izboljšati in olajšati, posledično pa to vpliva na zadovoljstvo na zasebnem in poklicnem področju in s tem prispeva predvsem k osebnostni rasti in napredku.

V zvezi s tem, bi Vas želela povabiti na ogled naših spletnih strani
http://www.zavod-gesd.si

Naša dejavnost obsega tudi ponudbo BIOKRISTALA BE 1-6, ki uravnava človeški imunski in genetski sistem. Zaradi funkcije samočiščenja in trajnega delovanja je atestiran preko Znanstvenega inštituta za raziskovanje in uporabo bioradiacijske energije C.E.A.P.S. Milano-Torino Italija in je označen s testirano zaporedno serijsko številko, ter ga ni mogoče kupiti v prosti prodaji. V kolikor bi želeli preizkusiti njegovo delovanje in neobvezujočo prezentacijo njegovega učinka, me pokličite ali pišite na e-mail naslov, da se dogovorimo za obisk na Vašem domu.

V primeru, da Vas je naša ponudba pritegnila in bi želeli izvedeti več o tem , me pokličite na tel: (070)699-076 ali pišite na [email protected].

Ker pri Zavodu GESD nimamo pristranskih postopkov, torej ne delamo razlik po spolu, rasni pripadnosti, veroizpovedi in narodnem poreklu, je moja želja, da ponudbo delite tudi s sorodniki, prijatelji in znanci, skratka z ljudmi, ki hočejo več in tistimi, ki jim je pomembna predvsem kvaliteta življenja.

S spoštovanjem

Nataša Komperšek
(zakoniti zastopnik izobraževalnih programov in ponudb grafoloških analiz GESD)

New Report

Close