Najdi forum

Zivjo vsem skupaj!

Fant bo imel roj. dan, pa ne vem tocno, kaj naj mu kupim. Star bo 24, skupaj pa sva 4 leta, tako da sva fazo plisastih zivalc ipd. ze dala skoz.
Sem mislila, da bi mu placala frizerja. Samo ne vem, kje v LJ se da dobit darilne bone. Kaj pravite?

Pomagajte mi. Res ne vem.

Kaj pa savna ali fitnes, izlet v Postojnsko jamo, bazen in večerja…

Živjo!

Darilne bone lahko zagotovo dobiš pri Mič Styling. Če se boš odločila zanje, lahko bone dobiš kar na Kongresnem trgu (zraven Kavarne Zvezda na vogalu Wolfove, če slučajno ne poznaš), vendar je dobro, da prej pokličeš in bone naročiš (telefon: 241-40-40).

Lep pozdrav,
Pu

da po štirih letih ne veš, kaj bi fantu kupila za rojstni dan se mi zdi pa res čudno! saj ga verjetno poznaš, saj se pogovarjata! a ti ni nikoli rekel, da bi šel rad v kitajsko restavracijo, v toplice, živalski vrt,….ali nisi opazila, da nima nobene lepe trenirke, staro pižano, preprano posteljnino,…Moj fant (skupaj 6 let)ima v soboto rojstni dan in jaz imam toliko idej, kaj naj mu podarim. Vse ne bo dobil sedaj, ampak nekaj za novo leto in nekaj za valentinovo.

Draga Mateja!

Naj ti ne bo cudno, da nimam idej. A ti nikoli ne dvomis? Sem pac hotela slisat se kaksno, preden se odlocim. Saj zato pa je forum, a ne? Ne me kar takoj obsodit, da ne poznam fanta! Valda, da ga poznam. Vse to, kar si nastela … Nic novega. Ni se treba tako … Ma saj je vseeno. Brezveze. Malo tolerance, pa bo, a ne?

Hvala punce!

masa, ne oziraj se.
Če te prav razumem, si pač želela vprašat, kje se dobijop darilni boni, ne? Nisem iz Lj, tako da ne vem, če p ak temu dodaš še majhno darilce (pa čeprav plišeka, čeprav sta to prerasla – mi nismo, pa smo 10 let starejši :)), bo darilo čisto ok.
Izvirnost pa nas zapusti ztakrat, ko jo najbolj potrebujemo, zato prosim malo obzirnosti. In ravno v tem je point – vsi ki ste TAKOOOO izvirni, pa svetujte!

LP

New Report

Close