Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Za medvedka Pu-ja

Za medvedka Pu-ja

Dragi medvedek,

tudi jaz rabim tvojo velikodušno medvedjo pomoč in sicer:
moja tašča praznuje 55.rojstni dan in bi te lepo prosila za kakšno lepo posvetilo.
Upam da ne bo pretežko.
Lep dan in najlepša hvala za tvojo nesebično pomoč.

p.s.:upam da te zimsko spanje ne bo premagalo,saj bi mi bilo brez tebe zelo dolgčas.

l.p.Darja

No pa začniva:

Sem kar skopirala že od enega posta in ti malo priredila.

*********

NAJ PETINPETDESETI ROJSTNI DAN
VESEL BO VES IN RAZIGRAN
NAJ SREČA RADOST IN VESELJE
SPREMLJAJO VAS VSE ŽIVLJENJE
NAJ ABRAHAM VAM PODARI
VELIKO ZDRAVJA IN MALO SKRBI

Previdno ravnaj z današnjim dnem!
Kajti to je življenje, samo življenje življenja.
Traja kratko, a obseg vse raznolikosti in resničnosti
tvojega obstoja: blišč, rasti, slavo dejanj,
veličastje lepote.
Kajti včeraj je že sanje in jutri je le privid,
danes pa, če ga dobro živiš,
naredi iz vsakega včeraj sanje o sreči
in iz vsakega jutri privid upanja.
Zatorej previdno ravnaj z današnjim dnem.
S temi besedami te nagovarja jutranja zarja.

Draga naša zlata babi,
jubilej se ne pozabi,
in zato v en glas kričimo:
VSE NAJBOLJŠE TI ŽELIMO!!!

ZVEZDE,KI SE SVETIJO
V TVOJIH OČEH NE MOREJO UGASNITI,
SAJ NOSIŠ SREČO , KI JIH PRIŽIGA V SRCU.
ČE PA JE KDAJ TVOJE NEBO OBLAČNO
IN SE TI ,POGLED MIMOIDOČEGA NE NASMEHNE,
BOŠ NASMEH ZMERAJ NAŠLA PRI TISTIH,
KI POZNAJO TVOJE SRCE …

______ poljubčkov

Danes, ko praznuješ
so naše misli s teboj
in naše želje, da bi bila
zdrava in vesela,
da srečna bi bila
in drugim srečo bi nosila..

Lepo praznuj,
še enkrat želimo ti iz srca
in te toplo pozdravljamo..

Življenje je igra, igraj jo!
Življenje je izziv, sprejmi ga!
Življenje je sen, uresniči ga!
Življenje je ljubezen, uživaj jo! Iskrene čestitke, ….

Toliko zaenkrat, upam da bo kaj primernega, če ne povej, bova malo iskale dalje. Velja?

Medvedek Pu

Dragi Medvedek,

iskreno se ti zahvaljujem!

Stvari so izredno uporabne in lepe.

p.s.:veš kaj se sprašujem potihem:”kakšna mora biti v resnici oseba,ki se predstavlja pod tem nickom?” In veš kaj vem zagotovo in brez ugibanja:
da si medvedek z najbolj radodarnim srčkom , polnim literarnega znanja.

l.p.Darja

nova
Uredništvo priporoča

Draga Darja, v enem izmed postov na forumu Starši mi je Ali postavila takšno vprašanje in odpisala sem ji in ti kar kopiram:

najse ti predstavim. Pred vsem in nad vsem sem mama dveh otrok. Potem sem žena, hči, sestra, teta, prijateljica, sodelavka ……… in tudi kot vi vsi obiskovalka tega foruma in velika prijateljica knjige, Pavčka in otrok. Tako bi se na hitro in kratko opisala jaz. V postu malo niže sem vam opisala, kako moje “jutranje kavice” pridišijo do vas. In pridobim jaz in upam pridobite vi. In ker močno verjamem v zakon narave ali karme, da se dobro z dobrim vrača, si kot “hrček” to dobro nabiram, za tudi meni kdaj usojene “težje” čase. Poznam jih kot vsak izmed vas, tudi jaz sem kdaj žalostna, tudi jaz poznam občutke jeze in besa in tudi meni je kdaj breme dneva pretežko …

Sem ena v množici izmed vas, mogoče malo bolj zaljubljena v knjige, enkratna in neponovljiva kot vi vsi in svet čisto zase kot vi vsi. In draga Ali sposobna si tudi ti, z velikim odprtim srcem, ki “vidi” in “sliši” in sprejema in daje “dobro”.

In kot sem napisala v današnjem postu nisem “odgovorna in zaslužna” za to kar napišem v postih, samo skomignem z rameni in dvignem roke, da se to pretoči do vas. Ha, ha, in ljubim humor in rada se smejem, tudi na svoj račun, če je treba.

Meni so ravno te misli, pesmice, sestavki … tako zelo pri srcu, ker se v njih najdem (srečna in žalostna) in ker sem z njimi boljša in z njimi rastem.

MOnaj ti se predstavim. Pred vsem in nad vsem sem mama dveh otrok. Potem sem žena, sestra, teta, prijateljica, sodelavka ……… in tudi kot vi vsi obiskovalka tega foruma in velika prijateljica knjige, Pavčka in otrok. Tako bi se na hitro in kratko opisala jaz. V postu malo niže sem vam opisala, kako moje “jutranje kavice” pridišijo do vas. In pridobim jaz in upam pridobite vi. In ker močno verjamem v zakon narave ali karme, da se dobro z dobrim vrača, si kot “hrček” to dobro nabiram, za tudi meni kdaj usojene “težje” čase. Poznam jih kot vsak izmed vas, tudi jaz sem kdaj žalostna, tudi jaz poznam občutke jeze in besa in tudi meni je kdaj breme dneva pretežko …

Sem ena v množici izmed vas, mogoče malo bolj zaljubljena v knjige, enkratna in neponovljiva kot vi vsi in svet čisto zase kot vi vsi. In draga Ali sposobna si tudi ti, z velikim odprtim srcem, ki “vidi” in “sliši” in sprejema in daje “dobro”.

In kot sem napisala v današnjem postu nisem “odgovorna in zaslužna” za to kar napišem v postih, samo skomignem z rameni in dvignem roke, da se to pretoči do vas. Ha, ha, in ljubim humor in rada se smejem, tudi na svoj račun, če je treba.

In NIKOLI več ne napiši: nisem sposobna, sposobna si za veliko reči, za katere morda jaz nisem, morda niti sama ne veš kakšne zaklade nosiš v sebi, in ti jih bo kakšen moj post “pomagal” prebuditi. Meni so ravno te misli, pesmice, sestavki … tako zelo pri srcu, ker se v njih najdem (srečna in žalostna) in ker sem z njimi boljša in z njimi rastem.

MP

New Report

Close