Najdi forum

ročne ure

Razmišljam kaj kupiti možu za 31. rojstni dan….. koliko kaj stanejo ročne ure, kaka srednja varianta…..?

Jaz sem mojemu (no, ne možu) kupila ročno uro nekje pred tremi leti – takrat sem za njo dala 10 tisočakov (mislim, da je ista cena še danes). Ura je sicer morda malo nižjega cenovnega razreda (ni neka znamka), ampak je res lično narejena in zaenkrat super funkcionira. Drugače pa za uro odšteješ (bi rekla da za nižji do srednji cenovni razred) od nekje 15 – 20 tisočakov. Se pa vsekakor splača res dobro okoli pogledat in ne kar v prvi zlatarni (ali kaj podobnega) kupit – imajo jih npr. tudi v večjih trgovskih hišah…

Pozdravljena!

Tudi jaz kupujem možu uro – za 30. rojstni dan! In ti lahko povem takole: Moj mož je ena zelo zahtevna sorta za vsako stvar. Vse samo najboljše. In tudi ure je pred leti že gledal – take za 80.000 sit in več. No in letos, ko sem mu nakazala, da bi mu kupila uro, sem mu tudi povedala, da je skrajna zgornja meja 30.000 sit (pa še to se mi zdi precej, ampak, ker gre ravno za 30 :))). No in sva šla zadnjič skupaj malo počekirat. In sva našla uro, ki je bila obema(!!!!!!!!!!) zelo všeč. Je adidasova, stane pa 15.000 sit. Je pa res lepa in po besedah urarja tudi kvalitetna.

No, oprosti, ker sem se tako razgovorila, ampak sem hotela poudariti, kako je moj mož “zahteven”, pa mu je ta, ki stane “samo” 15.000 sit zelo všeč in bi jo takoj imel. No, verjetno jo tudi bo imel :)))))))).

Lep pozdrav in prijeten nakup.

Urša

New Report

Close