Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Darilo za očkota

Darilo za očkota

Čez dober mesec bo moj očka praznoval svoj 53. rojstni dan in jaz sem brez idej kaj mu kupit za darilo. Problem je v tem, da mu nič ne manjka in vse kar rabi si sam kupi, pa tudi nekako se mi zdi, da je full materalist in da ne ceni daril. Sicer se dela, da je vesel, ampak ne vem kakšna je resnica. Prosim pomagajte mi z nasveti. Hvala za pomoč!

Naš je velik gurman, pa sem naredila veliko škatlo (pobravala s pomočjo servietne tehnike), notri pa dala veliko stvari na temo čili, ker ga obožuje…(olje s čilijem, vloženi čiliji, suhi, kis s hrenom, ……..tabasko)…….
Eno leto je dobil vabe za lovljenje s jadrnice, drugo leto nekaj na temo rib, ki jih ima v ribniku……tudi moj očka je pribljižno isti letnik, ima vse in nevem kaj kupiti, za vse je iziv in prolem hkrati…..še ena novoletna : polna škatla Barillinih testenin….obožuje jih…….

Eh, mojemu smo kupili od ročne ure, knjig, copat, kompletov za britje, toaletnih vod, tako da je res problem…ma za moške je tako in tako problem. Tudi mi imamo doma ribnik, samo ne vem kaj mu kupit, ker ima notri že filter in vse aparate za čiščenje le-tega. Vrtalih strojev ima na pretek. Tudi košaro polnih dobrot smo mu že podarile. Joooj, ne vem…….morda kaj unikatnega….kakšen prefinjen nož…na koncu pa bo dobil eno čokolado in bo. Žal mi je le, ker je materialist in ne ceni malenkosti, medtem ko so ostali očetje čisto drugačni od mojega. 🙁 Je hudič…a ne?

nova
Uredništvo priporoča

jaz sem svojemu ravno zaradi tega ker tudi že vse ima in je velik materialist, kupila knjigo, na temo duhovna rast….če jo je prebral pa še ne vem…

Ma moj ni za take stvari……na žalost. Sama rada berem te knjige, ampak on bi raje bral kako knjigo o BMW-ju. To je nekaj neverjetnega. Vam kar zavidam, da imate take preproste očete….resno mislim. Ni lahko živet z enim, ki mu je važno, da ima BMW v garaži in zeleno travico pred hišo.

Ce rada ustvarjas, mu lahko pobarvas kravato z barvami za svilo. Ali pa ju z mamo posljite na en vikend paket nekam. Ali pa masaza v Portorozu. Narocnina na kako revijo, ki jo ima rad. Recimo, no.

Da bo pravi frajer (štos!!), mu plačajte napr. nekaj ur tenisa v kakšnem tenis centru ali pa mesečno karto za fitnes ali kaj podobnega.

Ali pa steklenico konjaka in kakšno ful dobro cigaro (na vseh večjih Petrolih imajo full dobre cigare, pakirane v tulcih).

New Report

Close