Najdi forum

Imam eno prošnjo!
Moja mami bo letos praznovala svoj 50. rojstni dan. Kot eno izmed daril bi ji rada dala album, ki bi vseboval slike iz celega njenega življenja. Zraven bi rada dodala tudi razne komentarje, ki bij sama napisala, nekatere pa bi napisali tudi ljudje, ki so v njenem življenju pustili pečat.

Prosila bi vas za kakšne izvirne ideje: kako naj se sploh lotim celotne zadeve, kakšen naj bo album, kaj lahko dodam, …

Hvala

Mi smo naši mami podarili knjigo, kjer so vsi ki so želeli napisati kaj lepega o njej ….smo pa poslali prošnjo na veliko št. oseb napisalo jih je pa cca. 20 od 50 ljudi…….bila pa je ful vesela, vse smo dali vezati v trdo knjigo…..pa še nekaj njenih najljubših receptov smo objavili notri….in slik iz otroštva in naprej….

To je tudi pametna ideja. Kajti v albumu ni ravno veliko prostora za lepe misli in spomine. Kako pa naj potem zaščitim slike, katere bomo, v tem primeru, prilepili na liste?

lp

nova
Uredništvo priporoča

Mi smo jih prekopirali oz. skenirali, da je stvar zgledala kot čisto prava knjiga….na prvi stani naslov……

Slik rajsi ne lepit, pride lepse, ce kupite tiste “hakeljce” za na robove. So samolepilni in se ok zgleda. Pa najbolje je na koncu zvezat (kot knjigo ali pa s trakcem/vrvico) vse liste, ker ce to delate v zvezek/album, se nabere toliko slik in materiala (konec koncev je lahko zraven tud kaj drugega, ne samo slike), da je vse skupaj preseze prvotno sirino.

http://dir.yahoo.com/Arts/Crafts/Scrapbooking/

New Report

Close