Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Čestitka za 1. rojstni dan

Čestitka za 1. rojstni dan

Imate kakšno idejo, kako narediti čestitko za prvi rojstni dan za punčko. Pri čestitki bi “sodeloval” tudi naš pobalin, ki je star “že” dve leti.
Hvala za ideje!

Ravno v prejšnjem tednu je ena mamica name naslovila post v katerem ima isto vprašanje kot ti. Jaz ti bom kar skopirala kaj sem napisala njej.

Na čestitko narediš odtis rokice tega vašega pobalinčka s tempera barvicami, potem pa takole:

Sedaj ko imata čestitko izdelano bi jaz tega fantka vprašala kaj želi tej punčki za rojstni dan. In bi jaz naredila takole:

ime vašeha fantka ŽELIM ime slavljenke:

potem pa tu mamica eno pod drugo piši kaj ji želi, pa ne spominjaj ga ti, kaj bi napisal, naj sam s svojo glavico pove, kaj bi tej punčki želel za rojstni dan.

Izgledalo bo morda takole:

medvedka
žogo
igrače
balone
rože
tudi kaj odštekanega ampak ti kar zapiši, naj bo čisto čisto iz tega malega srčka … in en izvod pripiši zase za svoj arhiv, da mu boš ko bo velik pokazala …

Zdaj pa pazi, ena “finta” zagotovo bo tej punčki tvoj otrok želel kar želi sebi (tudi dveleten je tega že sposoben) in to je lahko tebi dober namig za božička. Je dokazano, da je tako, da te male dušice čisto spontano izhajajo iz sebe in povedo potem kaj bi one imele rade. Preverjeno od Medvedka Pu-ja.

Ti pa bom vseeno napisala eno lepo otroško misel:

Ko za temnimi gorami
sončece zaide,
k tvoji beli postelji
veverička pride,
pa ti čisto na uho
tiho zašepeče:
Drago malo bitjece,
mnogo, mnogo sreče!

To pa lahko pod tistimi iskrenimi željami pridata.

Upam, da si kaj vzela za svoje.

Pa, pa

Medvedek Pu

zelo lepo in uporabno.

Hvala tudi v mojem imenu.

New Report

Close