Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Hec za praznovanje 30. roj. dneva

Hec za praznovanje 30. roj. dneva

Danes prijateljica praznuje 30. let in nas je ene 20 – 30 povabila na večerjo. Radi bi ji popestrili večer s kakšnim hecom pa se ne moremo nič novega spomniti, saj smo vse zamisli “porabili” že na prejšnjih praznovanjih.

A ima kdo kakšno idejo kako naj jo spravimo v smeh?

Vnaprej hvaležna cela družba

Imam en predlog, ki je v mojem primeru izval kar nekaj smeha. Če je kdo od vas kupil kako drobno darilo, ali pa ga lahko kupite tudi naknadno, ga lahko zavijete v več škatel, oziroma embalaž. Me smo naprimer pred leti prijateljici kupile prstan, ga zavile v mini škatlico, pa potem to dale v drugo, pa še v eno….na koncu je bilo darilo zavito v škatlo velikosti 40*40*40 cm. Prijateljica je darilo odvijala cca 1 uro, vmes so padali razni komentarji (čisto spontano). Med vmesnim prostorom med eno in drugo embalažo lahko natrosite kake malenkosti, papirčke, kondome, bonbone…njej se je to zdelo zelo zabavno

Lahko pa sestavite kak verz, oziroma daljšo pesmico in se predvsem osredotočite na kake smešne dogodke ki ste jih skupaj preživeli…

lp,
pa veliko zabave!

Tanja, nisem še uspela napisati HVALA za predlog. Škatel nam tisti dan ni uspelo najti, pa tudi darilo ni bilo primerno temu, časa za sestavljanje pesmi pa tudi ni bilo – mi je pa to dalo drugo idejo. Imeli smo skupino, ki nam je igrala pa smo ene par nas imeli nastop (bolj v smislu karaok). Vsi smo se pošteno narežali!

New Report

Close