Najdi forum

spalnica

Imam fotografijo bele spalnice s kar veliko stilnimi detajli. Težava je,da je fotografija iz italijanskega kataloga, kar pomeni, da je zadeva najbrž predraga zame in tudi sicer ne vem, če je sploh možno kupiti spalnico v tujini.No, možno najbrž je, mislim pa si,da ni ravno smotrno (cenovno).

No in ker je meni ta spalnica tako zelo všeč, sem nagovorila edinega mizarja, ki so mi ga priporočili, če mi jo lahko naredi. O ceni se še ni izjasnil, povedal pa mi je,d a so težave, ker je bela in kar je najpomembneje : da absolutno ne more zagotoviti, da bo nared letos. Šele drugol eto torej.
No, jaz pa bi moralaspalnico zaradi prihajajočega dojenčka opremiti v mesecu dni, najkasneje dveh.

In tako sem pri moji prošnji za vas forumovci.
Preden dokončno obupam in se poslovim od lepih želja, vas sprašujem, če kdo kaj ve, za dobrega mizarja, ki bi mi ustregel.Ki je natančen, se ne ustraši roka in dela obenem pa ni prost samo zaradi tega, ker je tako drag, da si ga mnogi ne morejo privoščiti.

Mislim, da ti v tako kratkem roku spalnice ne bo nihče naredil. Še če jo greš kupit, je verjetno ne bodo dobavili v 1 mesecu. Veliko sreče vseeno.

Jaz poznam enega mizarja, ki dela super. Pri nas v službi je naredil kar nekaj pohištva, pa tudi v enem stanovanju, ki ga poznam. Naredil je kuhinjo in omare, ampak je pohištvo kombinirano bele barve. To pomeni, da so nekateri elementi za poživitev drugih barv, prevladuje pa bela. Edino, česar ne vem, je to, kako je s časom. Vem, da ima kar dosti dela, ampak morda se bosta pa lahko kaj zmenila…

Ivan Vrhovec s.p.
Bevke 16, Vrhnika
Telefon: (01) 756 90 30
Mobitel: 041-725-817

Lep pozdrav,

Pu

New Report

Close