Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! slikarji – slikanje na steno

slikarji – slikanje na steno

Slikarji pozor!

Iscem slikarja / slikarko, ki zna risati na belo steno. Na steni naj bi bile narisane gorske roze. Kdor pozna ali zna risati, naj se mi javi.

Rada bi odstranila enolicnost belih sten notranjost hise, s poslikavo naravnih roz.

Marie,

sama veliko rišem, vendar samo ljubiteljsko. Doma sem že risala na steno in je bilo vsem zelo všeč. Če ne iščem profesionalnega slikarja, se priporočam

Tanja25

Jaz imam spomladi enkrat namen malce prebarvati sobo in bi imela malce porisano! Ker sem ljubiteljica psov si želim sliko Juna in Potepuh (Walt Disney). Sem že malo spraševala naokrog, pa do sedaj nisem še nikogar našla. Če ti tudi take zadeve ležijo bi bila zelo hvaležna, če bi se kaj zmenile.

Jaz sem z Gorenjske, Kranj. Lahko mi pošlješ tudi mail: [email protected]

Pozdrav

Petra

nova
Uredništvo priporoča

Ugodim lahko vašemu povpraševanju – več osebno oz.
na tel.št. 041/453 245 !

Lep pozdrav !

Jaz sem pa za otroke našla slikice Disneyevih junakov, oči jih je povečal na A3, izrezali smo in prerisali na steno, potem pa pobarvali kar z Jupolom (barvnim). Izpadlo je super.

V vrtcih pa s projektorjem (te imajo zdaj že skoraj vsi – sploh po službah za prezentacije) projicirajo sliko kar na steno in potem narišejo obrise in pobarvajo.

Splača se poskusiti sam.

LP, Alenka

New Report

Close