Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! najina obletnica

najina obletnica

Pozdravljeni!

S fantom čez dober mesec praznujeva 7.obletnico. Vsako leto je on tisti, ki me zelo preseneti in razvaja, jaz ponavadi kupim samo darilo in se pustim razvajati.
Letos pa sem se odločila, da bom jaz presenetila njega in v mislih imam en tak romantični vikend paket v lepem okolju.
Naj povem, da sva bila prejšnje 3 obletnice v Portorožu, v hotelu Slovenija, zdaj pa si želim malo spremembe.
Kaj mi svetujete? Kje(kateri hotel) v Sloveniji mi priporočate za najin mali pobeg?

Slišala sem že, da je zelo lepo v Logarski dolini – hotel Pristotnik(nekaj takega), pa me zanima vaše mnenje? Cene?
Skratka iščem nakaj romantičnega, v lepi naravi, pa seveda z zmernimi cenami.Toplice odpadejo.

Prosim vas za predloge!!!
Hvala

Hotel Plesnik je v Logarski dolini.

Okolje fantastično kot le more bit, imajo tudi manjši bazen, prijazni so tudi … super lokacija!

Poglej na net za cene, prav nizke pa niso, glede na kategorijo.

Pristava Lepena v dolini Trente. Zelo romantično, ampak cena glede na kvaliteto – ni zmerna.

nova
Uredništvo priporoča

Samo, da ne bosta oba rezervirala in to vsak na svojem koncu, ker se lahko zgodi, da bosta praznovala ločeno, ker bo že plačano.

lp

Ja, to bi bil res hec!!! bom mogla neka namignit,..

Tea kako visoke cene pa so-približno, če se spomniš(na noč)?
A imajo kako internetno stran al pa kej tazga?

l.p

kaj pa dolenjske toplice. tam si lahko privoščita zeusovo kopel. ponudba je na netu

hotel ribno, tudi na netu

hotel Bor v Preddvoru – zelo romantična okolica

Hvala vsem!

New Report

Close